Witamy na Forum Polonii w Dallas!

zakupy

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Maaaaja

Re: zakupy

Post autor: Maaaaja » pt sty 05, 2018 4:35 pm

A ja rzadko kiedy robię zakupy, nie lubię tego...

Paror

Post autor: Paror » pt sty 05, 2018 4:39 pm

Ja jestem właśnie na zakupowym odwyku ;) Po świętach i szaleństwie zakupowym powiedziałam dość. Teraz będę kupować tylko potrzebne rzeczy i zero głupotek.

Kadet

Post autor: Kadet » ndz sty 07, 2018 9:20 am

Co raz bardziej podobają mi się zakupy przez internet. W sklepach internetowych znajduję wszystko czego aktualnie potrzebuję. Ostatnio np. szukałem energooszczędnych świetlówek, które pasują do specyficznej oprawy oświetleniowej. Bardzo szybko znalazłem odpowiednie produkty w sklepie magazyn lamp , który posiada szeroki wybór różnego rodzaju żarówek i świetlówek. Zakupy w e sklepach to bardzo duże udogodnienie. Często zdarza się, że mam problem z znalezieniem danej rzeczy w okolicznych sklepach.

DlaMnieDE

Post autor: DlaMnieDE » ndz sty 07, 2018 2:35 pm

Mi te lampy się w ogóle nie podobają...

nerolka

Post autor: nerolka » pn sty 08, 2018 8:36 am

Co do zakupów w internecie interesują mnie teraz suknienki na wesela jednak nie mogę znaleźć żadnego fajnego sklepu czy znacie coś godnego polecenia? W lutym idę na wesele i potrzebuje sukienki jakiejś pięknej :)

zajcov

Post autor: zajcov » wt sty 09, 2018 5:21 am

A wiecie gdzie kupić globusy? Wiem, że to pytanie nietypowe jednak moje dzieci sie uparły i każde z nich chce miec po jednym i co zrobisz nic nie zrobisz trzeba kupic :D

makelov

Post autor: makelov » wt sty 09, 2018 9:37 am

Moim ostatnim zakupem był parasol ogrodowy ja jestem tego zdania, że na wiosnę lepiej robić zakupy już w zimę by potem nie ganiać zgadzacie sie? :D

Jakusz

Post autor: Jakusz » czw sty 25, 2018 2:00 am

Ostatnio sporo rzeczy kupuję przez internet. Moim zdaniem e zakupy są bardzo wygodne. Nie muszę dzięki nim wybierać się do sklepu na miasto i stać nie rzadko w długich kolejkach :) .

banioo

Post autor: banioo » pn sty 29, 2018 6:09 am

Ja teraz jestem w trakcie remontu i przeglądając internet spodobały mi się drzwi przesuwne HS Gliwice macie takie w domach? warto zainwestowac w tego rodzaju drzwi? Mi sie wydaje ze tak i ze sa lepsze od standardowych :D

czeremcha

Post autor: czeremcha » pn lut 12, 2018 10:02 am

potwierdzam ! uwielbiam kupowac w sieci. Szybko, można to robić w nocy i nie trzeba dźwigać;)

Dorothy

Post autor: Dorothy » pn mar 19, 2018 6:41 am

Jeżeli chodzi o monitoring, to u nich sporo tego typu rzeczy można znaleźć https://elektromaniacy.pl/product-pol-5 ... 3-MPX.html Taki zestaw montował mój znajomy w swojej firmie i jest zachwycony z jego działania, obraz jest bardzo wyraźny a kamery pracują płynnie.

majaka

Post autor: majaka » pn mar 19, 2018 7:00 am

Zakupy w sieci sa mega szybkie i wygodne. Dla siebie kupuje buty w różnych miejscach, ale dla dzieciaków szwagierka poleciła mi sklep butymodne https://butymodne.pl/buty-sportowe-dzie ... 25959.html Szeroki wybór obuwia sportowego, napewno cos kupię. A wy gdzie najczęsciej kupujecie? Jaki jest wasz ulubiony sklep?

kargulipawlak

Post autor: kargulipawlak » śr mar 21, 2018 10:09 am

Zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Ja też często kupuję w sieci. Ostatnio na stronie http://sklep.dafi.pl/produkty/pojemniki-prozniowe.html/  znalazłem próżniowy pojemnik na żywność. W tych pojemnikach faktycznie dłużej żywność zachowuje świeżość.

sportowa

Post autor: sportowa » śr kwie 04, 2018 7:11 am

Moją ogromną pasją jest jazda na rowerze. Od dzieciństwa wybieram dłuższe wędrówki i jest to też mój sposób na utrzymanie odpowiedniej kondycji fizycznej. Odzież kolarska damska to dla mnie podstawa wyposażenia. Często kompletuje zestawy w sklepach internetowych, ponieważ tak jest dla mnie łatwiej i szybciej ;)

Mateo 77

Post autor: Mateo 77 » sob kwie 07, 2018 8:47 am

Mówiąc szczerze, dziwi mnie, że są jeszcze ludzie, którzy nie korzystają ze sklepów online. Przecież to zdecydowanie najlepszy sposób na udane zakupy. Ja na Furgonetce sprawdziłem, że nadanie paczki poczta polska jest często tańsze, niż w przypadku innych kurierów. Przekonajcie się o tym.

Odpowiedz