Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Halka40

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Post autor: Halka40 » czw sie 10, 2017 2:08 am

Ja w ubiegłym roku byłam nad naszym polskim morzem, w Międzyzdrojach i ogólnie jakoś specjalnie nie narzekałam. Ceny jak wszędzie, a pogoda trafiła nam się wyborna, przez 10 dni zero deszczu i temperatury też stosunkowo wysokie.

lana1

Post autor: lana1 » pn sie 14, 2017 11:17 pm

Jak wakacje to koniecznie za granicą. W tym roku odkryłam Azory - to piękne wyspy, zlokalizowane w oryginalnym miejscu. A gdyby tak wyczarterować jacht i trochę popływać po tamtych okolicach? Zastanawiam się właśnie bo czarter jachtu to nie jest duży wydatek: http://www.globtourist.com/czarter-jachtow-azory.html.

mimi9

Post autor: mimi9 » wt sie 15, 2017 12:59 am

Zdecydowanie za granicą. My w tym roku na początku września wybieramy się z biurem podróży do Chorwacji. Mamy tylko jeden mały problem - nie możemy zabrać ze sobą psiaka. Wymyśliliśmy, że zostawimy go w hotelu dla zwierząt, które stają się ostatnio coraz bardziej popularne. Jak myślicie, czy to dobry pomysł? Znaleśmiśmy już nawet całkiem przyjazny i niedrogi Pensjonat dla Psów "U Zoopscyhologa" pod Warszawą, w którym pieski mają klimatyzowane boksy i zapewnioną fachową opiekę. Słyszeliście cokolwiek o tym miejscu?

daleka

Post autor: daleka » śr sie 16, 2017 7:30 am

Zdecydowanie za granicą! Tam pogoda pewna! W tym roku byliśmy w Chorwacji.

koszela

Post autor: koszela » pt sie 25, 2017 9:08 am

Jeżeli o mnie chodzi to tylko wakacje za granicą, pogodę muszę mieć pewną :) Póki co wakacje bez dzieci do mnie nie trafiają, nie po to mam urlop aby spędzac ten czas osobno, dlatego zawsze jezdzimy całą rodzinką. W tym roku wybralismy sie na Majorkę http://www.majorka-wycieczki.pl/ niezwykle urokliwa wyspa, punkty widokowe i urokliwe miasteczka.

daleka

Post autor: daleka » pn sie 28, 2017 8:24 am

Oczywiście, że w ciepłym miejscu. Majorka jest wręcz idealna!

Wilda
Kontaktowanie:

Post autor: Wilda » pt wrz 01, 2017 4:52 am

Przecież wakacje w Polsce to super opcja :D My z rodziną właśnie zarezerwowalismy sobie pobyt w hotelu Grand Lubicz w Ustce http://www.grandlubicz.pl/ na sierpień. Najlepsza oferta z tych które przeglądaliśmy z mężem. po pierwsze świetna lokalizacja, jest blisko do morza. Po drugie hotel ma 5 gwiazdek, więc standard jest świetny, no i po trzecie, mają tam świetne atrakcje. Jest nawet aquapark, więc w ogóle rewelacja :D

pancia

Post autor: pancia » pt wrz 15, 2017 9:23 am

mnie na wakacje ciągnie w rodzinne strony, na śląsk :) nie spędzamy tam oczywiście całego urlopu ale lubimy z rodziną wskoczyć na parę dni. Najczęściej zastrzymujemy się w Pałacu Wiśniewski. Bardzo komfortowy hotel, przy okazji ze smaczną restauracją więc wszystko pod ręką :)

silkor

Post autor: silkor » sob wrz 16, 2017 11:07 am

cudze chwalicie swojego nie znacie. Polska jest piękna i bardzo dobrze można w naszym kraju wakacje spędzić tylko trzeba wiedzieć gdzie i jak :)

Nawada
Kontaktowanie:

Post autor: Nawada » sob wrz 23, 2017 4:02 pm

Dokładnie, w Polsce mozna spędzić rewelacyjne wakacje i wypocząć :) My z rodzinką uwielbiamy wprost Kaszuby! Jest to miejsce gdzie można się zrelaksowac i odciąć troszkę od codzienności. A naszym ulubionym miejscem jest ośrodek Debrzyno. Bardzo fajny standard :)

Norbertoz

Post autor: Norbertoz » ndz wrz 24, 2017 3:13 am

Ja każdy wakacyjny urlop spędzam w Polsce. Z reguły jeżdżę nad morze lub Mazury. Uwielbiam jeździć nad jezioro do Augustowa.

lammiss23

Post autor: lammiss23 » śr wrz 27, 2017 10:42 am

Według mnie to oczywiste że w Polsce. Ostatni byłem z rodziną w Krakowie i zatrzymaliśmy się w hotelu http://www.hotelsecesja.pl . Świetne miejsce i fantastyczna baza wypadowa do zwiedzania miasta, ponieważ hotel znajduje sie w centrum Krakowa! Na prawdę warto sie tam wybrać!

angelika

Post autor: angelika » czw wrz 28, 2017 5:52 am

Za granicą bo chociaż jest pogoda

gimenez

Post autor: gimenez » czw wrz 28, 2017 2:29 pm

Ja wole raczej wyjeżdzać gdzieś za granicę bo ceny są porównywalne z tymi w Polsce :) Przy okazji, macie może jakieś ciekawe blogi traktujące na ten temat i wszystkim co z tym związanie? Ja ostatnio znalazłem ten - http://blog-podrozniczy.pl/ - ale chętnie poczytałbym coś jeszcze :)

Roman77

Post autor: Roman77 » czw paź 12, 2017 7:05 am

Ja wolę jednak spędzać czas w Polsce, bo mamy tyle niesamowitych miejsc, w które warto się udać. Jeśli lubicie mądrze wydawać pieniądze, a jednocześnie spędzać czas w pięknych miejscach, to z całą pewnością mogę Wam polecić tani pensjonat Bukowina Tatrzańska. Tam na pewno się Wam spodoba i wrócicie do domu z pięknymi wspomnieniami.

Odpowiedz