Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Kriswood

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Post autor: Kriswood » wt kwie 11, 2017 1:49 am

W Polsce jest wiele pięknych miejsc. Ja uwielbiam odwiedzać drewniane domki letniskowe w Zakopanem. :)

liczi

Post autor: liczi » wt kwie 11, 2017 4:31 am

Ja lubię jeździć po Polsce, jest przecież tak wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia

omkerus

Post autor: omkerus » śr kwie 12, 2017 8:30 am

Ja też bardzo lubie spędzać wakacje w Polsce. Moim zdaniem najpiękniejszym miejscem na wyjazd są polskie Tatry. Ostanio byłem w Zakopanem i zatrzymałem się w świetnym pensjonacie Dobre Kwatery. Mają na prawde super pokoje i bardzo niewygórowane ceny. Moim zdaniem to najlepsze miejsce na nocleg w Zakopanem, chociaż by ze względu na lokalizację!

Kate32

Post autor: Kate32 » czw kwie 20, 2017 5:15 am

To jest zawsze dylemat, Polska jest Polską, ale jest też tyle ciekawych miejsc, gdzie można się wybrać i tyle możliwości :D

Mirka34

Post autor: Mirka34 » sob kwie 22, 2017 4:00 am

Sama również kilka lat z rzędu miałam ten dylemat, ale na szczęście zaczęłam trochę inaczej planować swoje wakacje i stwierdziłam, że zarówno mogę być w Polsce, odwiedzić rodzinę, pozwiedzać inne miasta i pojechać w jakieś miejsce, w którym jeszcze nie byłam. Wystarczy po prostu wyszukiwać z takimi narzędziami, jak chociażby https://www.hotelscombined.com , bo dzięki temu mamy dostęp do najbogatszej oferty noclegów w sieci i możemy znaleźć naprawdę korzystne oferty. Super opcja, bo przecież cały czas podróżujemy, a skoro możemy na tym zaoszczędzić, to już naprawdę świetnie, warto mieć HotelsCombined dodane gdzieś w ulubionych stronach, żeby nie zaginęło i żebyśmy zawsze mogli tam zajrzeć, niezależnie w jakie miejsce na świecie się wybieramy.

daleka

Post autor: daleka » pn kwie 24, 2017 3:25 am

Ja wolę zagranicę. Mam mało urlopu, to przynajmniej chcę mieć pogodę.

spagetti

Post autor: spagetti » śr kwie 26, 2017 12:45 pm

A może coś o wiele bardziej egzotycznego. Sam myślałem nad wyjazdem do Egiptu, ale tam byłem już dwa razy i to ostatni raz w zeszłe wakacje więc Egipt odpada. Dużo czytałem tutaj: http://www.blog.tui.pl/kenia-jak-i-kiedy/ - i myślę, że ta cała Kenia nie będzie głupim pomysłem, co wy o tym sądzicie?

Awatar użytkownika
mikosza

Post autor: mikosza » czw kwie 27, 2017 4:24 am

Zależy w ile osób, jakich osób i jaki budżet. :) Np. ze zwierzętami lepiej Polska, inaczej trzeba wyrabiać paszporty. :)

monimm82

Post autor: monimm82 » pt maja 12, 2017 7:47 am

Ja nie mam żadnych wątpliwości jeżeli chodzi o odpowiedz na to pytanie. Dla mnie wakacje to plaza slonce i rajski wypoczynek wiec w tym przypadku wchodzą tylko miejsca za granicą. Porównajcie sobie np. Wyspy Kanaryjskie do miejsowosci nad Bałtykiem. Niebo a ziemia. Polecam szczególnie teneryfe i blog o tej pięknej wyspie http://happyapartmentstenerife.com/pl/g ... teneryfie/

jacek80
Kontaktowanie:

Post autor: jacek80 » pt maja 12, 2017 8:15 am

Dla mnie tylko Tatry :) !!!!
Polecamy profesjonalną obsługę tachografów cyfrowych.

tored

Post autor: tored » pn maja 15, 2017 9:05 am

Polecam Bory Tucholskie :)

salthouse

Post autor: salthouse » śr maja 17, 2017 2:26 am

Ja zdecydowanie opowiadam się za wakacjami w Polsce. Ludzie - bądźmy choć trochę patriotami :)

kunka3

Post autor: kunka3 » wt maja 23, 2017 1:34 am

Nasz kraj jest również piękny, tylko trzeba wiedzieć gdzie się chce jechać. Zobaczcie sobie super apartamenty https://www.apartments-wroclaw.com/ , we Wrocławiu, niby Polska, niby duże miasto a zdecydowanie jest co robić. Ja nigdy nie byłam na rynku w tym mieście zakochanych i chyba muszę nadrobić :)

monimm82

Post autor: monimm82 » wt maja 23, 2017 3:07 am

Polecam wam to samo co fox, czyli Wyspy Kanaryjskie, a dokładniej Teneryfę. Możecie troszkę dopłacić do swoich wczasów, jak dobrze ogarniecie ofertę i loty, nawet bardzo niewiele, i dostaniecie za to wczasy o znacznie lepszym standardzie w o niebo lepszych i bardziej atrakcyjnym miejscu. Teneryfa dla mnie właśnie takim miejscem jest :) Zobaczcie sobie np. ofertę świetnych apartamentów, które ostatnio znalazłam przeglądając oferty noclegowe tam http://happyapartmentstenerife.com/pl/ . Bardzo piękne i świetnie wyposażone pokoje.
Obrazek

saska45

Post autor: saska45 » śr maja 24, 2017 4:16 pm

Moim zdaniem najlepiej jacht np. w Chorwacji. Ostatnio natknęłam się na jachty w firmie : YachtGuru.pl , super oferta . Wyszukiwarka bardzo prosta i fajne ceny. Warto szukać ciekawych propozycji i wakacje spędzić jakoś fajnie.

Odpowiedz