Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

stryke

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Post autor: stryke » czw lut 16, 2017 8:45 am

No to niestety prawda, nad naszym morzem jest dość drogo.

pola79

Post autor: pola79 » pt lut 24, 2017 1:32 am

Moim zdaniem wakacje, majówka, ferie jak dla nas z dziećmi tylko Polska. Dodatkowo góry lub morza czasem jeziora. Mają wiele teraz fajnych takich propozycji godnych uwagi. Ja osobiście często wybiera się na majówka nad morzem lub wakacje nad morzem. Super klimat , dużo jodu i piasek, morze to co dzieci lubią zwłaszcza muszelki :) .

rekka

Post autor: rekka » pt mar 10, 2017 4:16 pm

My w tym roku Polska, zdecydowanie ta opcja najbardziej Nam pasuje. Mam w planach zarezerwować pobyt w Q Hotel Grand Cru Gdańsk , moim zdaniem to świetne miejsce na relaks i wypoczynek. Mają świetny serwis i pyszne jedzenie. W planach mamy również zorganizowanie sobie romantycznej kolacji.

lammiss23

Post autor: lammiss23 » wt mar 14, 2017 10:30 am

Według mnie wakacje w Polsce to najlepsza opcja. Uwielbiam Polskę i polskie Jeziora! A do tego Czartery jachtów lub łodzi na Mazurach to świetna sprawa na super relaks i odpoczynek od dnia codziennego. Według mnie to najlepsza opcja na wakacyjny wypoczynek!

Antek76

Post autor: Antek76 » czw mar 16, 2017 3:19 am

O tak, czarter jachtów to świetny pomysł na wakacje! My w tym roku myślimy o tym, by wybrac się na jachty do Słowenii z http://www.globtourist.com/czartery-sowenia.html Podobno jest tam pieknie. Myślę, że w tym roku sami to sprawdzimy :)

Mirka34

Post autor: Mirka34 » sob mar 25, 2017 4:09 am

Zdecydowanie za granicą , w Polsce nie mamy tak świetnych możliwości, jak na tego typu wyjazdach http://www.ehschool.pl/index.php/Produc ... slych.html , gdzie w środku lata możemy uprawiać nasze ulubione zimowe sporty! Jak dla mnie fenomen, poza tym wyjazd może być przeznaczony dla rodzin z dziećmi, więc tym bardziej cała rodzina będzie miała świetną frajdę, a dzieci już szczególnie pewnie nie zapomną takich wakacji przez wiele, wiele lat.

dert

Post autor: dert » ndz mar 26, 2017 9:54 am

Wakacje w Polsce? Ok tylko że u nas jest drogą zdecydowanie polecam wakacje na Cyprze Fajna woda, piękne hotele, drinki z palemką jedyne co muszę zrobić przed wylotem to wymienić pieniądze ale to zazwyczaj robimy ze znajomymi na platformie http://www.trejdoo.com/analizy/kursy-walut/eur-gbp/ , która ma bardzo atrakcyjny kurs walut, pokazuje jak waluta stoi jest w tym momencie.

garta

Post autor: garta » ndz mar 26, 2017 12:36 pm

Zdecydowanie chciałabym jechać na Dominikanę jednak muszę pamiętać też o bezpieczeństwie. Oczywiście biorę również pod uwagę ubezpieczenia turystyczne albo NNW jest to bardzo ważne w momencie kiedy wyjeżdżamy i nasze ubezpieczenie polskie nie obejmuje, niektórych wypadków za granicą. Tutaj macie platforme https://bm.pl/#!/ubezpieczenia/ubezpieczenie-nnw/ na której możecie przeszukać ofertę ubezpieczeń dla siebie dla całej swojej rodziny.

Romeq77

Post autor: Romeq77 » śr mar 29, 2017 1:51 am

Zależy, co kto lubi ;) Ja na szybki wyjazd lubię jeździć po Polsce, natomiast na zaplanowane wakacje wolę się wybrać gdzieś dalej. W tym roku kusi mnie wyjazd na jacht do http://www.globtourist.com/czartery-wlochy.html Czuję, że mogą to być niesamowite wakacje.

marced

Post autor: marced » śr mar 29, 2017 6:34 am

Zależy. Moim zdaniem za granicą jest ciekawiej ...i częściej też taniej :)

dirky
Kontaktowanie:

Post autor: dirky » czw mar 30, 2017 10:05 am

No tak, w koncu do Polski tak niedaleko ;)

zawszeglodna

Post autor: zawszeglodna » pt kwie 07, 2017 5:02 am

Spędzałam kilka razy wakacje w Polsce i kilka razy za granicą. Marzą mi się wakacje w Chorwacji, ale to raczej nie w tym roku.

toma001

Post autor: toma001 » pn kwie 10, 2017 8:02 am

Ja zawsze wybieram zagranicę - w Polsce niepewna pogoda. Ostatnio była to Dominikana - jedne z najfajniejszych wakacji w życiu. W sumie dosyć podobna do Meksyku, ale trochę bardziej wyluzowana atmosfera. Zupełnie inaczej niż na Bali - gdzie w hotelach panuje spokój i cisza - na Dominikanie jest pełno animacji i aktywności - nie można się nudzić.

Gość

Post autor: Gość » pn kwie 10, 2017 5:54 pm

Szczegolnie sianokosy lub palenie "trawy".....rzeczywiscie ....pelen luz....

Odpowiedz