Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Fryderyk66

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Post autor: Fryderyk66 » czw mar 01, 2018 9:15 am

Moim zdaniem lepiej udać się za granice. Osobiście mogę polecić Indonezje. Wejdźcie sobie na https://duabenua.com/pl/ i zapoznajcie się z informacjami o tym miejscu. Myśle, że nie jednej osobie się to spodoba.

Jasna

Post autor: Jasna » sob mar 10, 2018 1:37 pm

Ja w tym roku stawiam na zagraniczne wakacje. Jestem miłośniczką gór więc interesują mnie wyprawy górskie. Znalazłam biuro Exploruj, które zajmuje się organizowaniem ciekawych wyjazdów w rózne zakątki świata (oczywiście te górskie zakątki). Na początek chciałabym coś "lekkiego" , może wyprawa w Alpy Ötztalskie. To wyprawa skiturowa, chciałabym spróbować :)

jjusti18

Post autor: jjusti18 » wt mar 13, 2018 12:38 pm

Ja myślę, że warto spróbować czegoś więcej jak tylko zwiedzać cały czas Polskę. Dlatego w tym roku z mężem planujemy wybrać ofertę wycieczki Samana. To będzie zdecydowanie życiowa podróż i może stanie się inspiracją na dalsze zwiedzanie zagranicznych miejsc. Moim zdaniem rejony Dominikany są niesamowite i mają coś w sobie niezwykłego, dlatego warto postawić na takiego rodzaju wycieczkę. A wy co sądzicie o takiej ofercie?

paczusiek

Post autor: paczusiek » czw mar 15, 2018 5:34 pm

Pomimo tego że w pogoni za pogodą zwiedzam południowe regiony Europy, to nigdzie nie ma takich plaż jak w Polsce!

daminaxo

Post autor: daminaxo » pn mar 19, 2018 1:08 pm

Teraz to wakacje w Polsce kosztują tyle samo co za granicą a pogoda nie jest taka pewna jak na pd Europy.

tomiada

Post autor: tomiada » czw mar 22, 2018 6:47 am

Właścicielom hoteli przedstawiam ofertę czyszczenia basenów, usługę możemy wykonać w nocy bez konieczności spuszczania wody - więcej informacji tutaj: http://www.heliox.pl/heliox/home,139,cz ... senow.html

Daroo

Post autor: Daroo » ndz mar 25, 2018 2:55 am

U nas to tylko dzieciaki jeżdżą na wkacje, z żoną to już w domu siedzimy. Córka jedzie na obóz wokalny http://www.kochamwakacje.pl/lp/wakacje- ... -z-spiewem ładnie śpiewa więc staramy by się rozwijała

lammiss23

Post autor: lammiss23 » pn mar 26, 2018 11:10 am

Moim zdaniem wakacje w Polsce są ciekawym rozwiązaniem. W zeszłym roku znalazłem bardzo dobry Hotel w Krakowie, w którym spędziłem z żoną świetne chwile, a dodatkowo z racji tego, że jest on w centrum miasta wszędzie było blisko jak chcieliśmy pójść pozwiedzać :)

optar

Post autor: optar » wt mar 27, 2018 3:59 am

Wydaje mi się, że wakacje w Polsce są tańsze

Gość

Post autor: Gość » wt kwie 03, 2018 1:30 am

Wszystko na temat poduszek - http://poduszki.edu.pl/ jeśli planujesz zakup poduszki, koniecznie wejdź na bloga by dowiedzieć się więcej o tym produkcie.

nasti

Post autor: nasti » czw kwie 05, 2018 3:26 pm

Mnóstwo osób ma dość zagranicznych wczasów, czy przeludnionych ośrodków wypoczynkowych. Jakiś czas temu ze znajomymi byliśmy w spokojnym i cichym miejscu jakim jest pensjonat Górna Chata w Stroniu Śląskim. Świetne uczucie gdy nie widać tłumów turystów, jesteś tylko Ty i natura dookoła. Pensjonat może kosztowny jeżeli chodzi o kompleksowy wypoczynek z wyżywieniem ale naprawdę warto.

kasiawinslet

Post autor: kasiawinslet » pn kwie 16, 2018 4:09 am

Dla mnie nie ma różnicy gdzie spędzam wakacje. Polska jest wspaniałym krajem, ale miło jest czasami odwiedzić inne kraje. Zdarza mi się szukać tanich lotów, wtedy termin czy miejsce wylotu nie ma dla mnie znaczenia. Ważne by za każdym razem poznawać nowe miejsca. Zdarza się wam korzystać z takich okazji? Znajoma podrzuciła mi artykuł na temat tanich biletów http://odkryty.net/tanie-latanie-czyli- ... t-lotniczy ciekawi mnie czy jest więcej sposobów na na takie udane zakupy? Z przyjemnością poczytam wasze porady.

andre

Post autor: andre » czw kwie 19, 2018 6:02 am

Zagranicą. Co tu dużo mówić.. jest taniej i wszystko lepsze jakości.

Marakeszon14

Post autor: Marakeszon14 » pt kwie 20, 2018 2:46 pm

Komu z nas nie przydarzyło się płacić kartą za granicą, czy to na wakacjach czy też w trakcie jakiegoś służbowego wyjazdu. Zawsze denerwuje nas to, że za płatność kartą trzeba dodać dodatkową opłatę manipulacyjną. Nie każdy wie, że można sobie radzić z takimi niespodziankami. O tym jak to robić dowiecie się na www.pieniadzezagranica.pl. Ja już przeczytałem większość artykułów i wiem jak zadbać o własne fundusze nie tylko na wakacjach :)

garet3

Post autor: garet3 » sob kwie 21, 2018 1:20 pm

Ja głównie jeżdzę do Państw gdzie nie jest wymagany paszport, tylko dowód osobisty - bardzo wygodnie się podróżuje znacznie mniej formalności.Wykaz państwa do których możemy jechać bez paszportu jest na stronie ktosiek.pl a dokładnie tutaj http://ktosiek.pl/mozemy-pojechac-bez-paszportu/

Odpowiedz