Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Betonowe ogrodzenia

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Nautil

Betonowe ogrodzenia

Post autor: Nautil » śr paź 26, 2016 3:22 am

Witam. Szukam firmy oferującej usługi z zakresu stawiania betonowych ogrodzeń. Czy ktoś z Was jestłb w stanie coś mi doradzić? Może jakieś linki do stron. Aa właśnie zaznaczę, że interesują mnie firmy znajdujące się na terenie trójmiasta i póki co mam taką jedną betonowe ogrodzenia ale chciałbym mieć większy wybór :)

nobnab

Re: Betonowe ogrodzenia

Post autor: nobnab » pt wrz 01, 2017 7:44 am

Witam! Chciałbym was spytać czy metalowe ogrodzenie będzie dobrym rozwiązaniem. Moim zdaniem jest to chyba najtrwalszy materiał więc będzie ok. Dodatkowo chciałem was spytać czy ktoś z was korzystał może z usług tej firmy: http://marciniakogrodzenia.pl/ ? Jeśli tak proszę o opinię.

dabras

Re: Betonowe ogrodzenia

Post autor: dabras » wt paź 03, 2017 11:33 am

Wpisz w wyszukiwarce ogrodzenia białystok i znajdź firmę Wawruk, moim zdaniem najlepszy dystrybutor na śląsku. Jeżeli chodzi o ogrodzenia betonowe zdecydowanie numerem jeden w tej dziedzinie jest Joniec i jego propozycje. Nie które ogrodzenia wyglądają naprawdę jak sztuka, z wyciętym pięknie trawnikiem pięknym domem, to wszystko tworzy miła kompozycję dla oka.

Odpowiedz