Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Prezenciki!

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

renatacebs
Kontaktowanie:

Re: Prezenciki!

Post autor: renatacebs » czw mar 08, 2018 5:53 am

Ja jak już robię zakupy to przeważnie mam problem ze znalezieniem czegoś dla swojego chłopaka i taty. Natomiast dla siostry i mamy nie mam problemu ze znalezieniem fajnych prezentów. Przeważnie kupuje dla nich rzeczy tym mi łatwiej, że mamy praktycznie wszystkie taką samą figurę. Ostatnio kupiłam na święta dla obu po sukience z zoio. Praktycznie wcześniej nie trafiłam z prezentem lepiej niż teraz. Obie są zadowolone i noszą sukienki i dopytują się gdzie znalazłam takie fajne sukienki.

Ognikox

Post autor: Ognikox » czw mar 08, 2018 9:59 am

Ja tam nie lubię prezentów.. Ani dawać, ani dostawać

warkad

Post autor: warkad » czw mar 08, 2018 10:04 am

ej ja tez chce prezent !

teren6

Post autor: teren6 » sob mar 10, 2018 3:04 am

Rzeczywiście dostawanie prezentów jest bardzo przyjemne

chicago

Post autor: chicago » ndz mar 18, 2018 8:06 pm

Czy Panie pamiętacie czas modnego zapachu Coty, Puma szara? Kultowy i wspaniały niestety już go nie produkują. Moja żona z rozrzewnieniem wspomina czasy kiedy można ją było dostać. Ostatnio wiedziony tym tropem wpadłem sobie na stronkę http://edp24.pl/p319,pa-101-paris-avenu ... ratis.html gdzie wprawdzie nie znalazłem oryginału ale bardzo dobrej jakości odpowiednik w promocyjnej cenie. Bez zastanowienia kupiłem czym sprawiłem żonie niezwykłą przyjemność

Kitka

Post autor: Kitka » ndz kwie 22, 2018 1:08 am

Zróbcie sobie prezencik :) Własnie pokazała się druga część serii Fallen crest "Rodzina" http://www.taniaksiazka.pl/fallen-crest ... 85176.html Tym razem kochankowie na swojej drodze spotykają trudne do pokonania przeszkody. Ogromne emocje, rozterki, wiele problemów i wszechogarniająca namietność, na to z pewnością możecie liczyć ;)

lammiss23

Post autor: lammiss23 » wt kwie 24, 2018 8:42 am

Jeśli miałby to być jakiś mały upominek, to dla faceta który często jeździ samochodem moim zdaniem świetnie nada się tego typu http://zapachy.biz ekskluzywny zapach do auta. Przecież o wiele przyjemniej jedzie się przy miłym delikatnym zapachu w aucie, prawda?

della
Kontaktowanie:

Post autor: della » wt cze 12, 2018 11:32 am

Dla kobiety to może coś z ubrań będzie dobrym prezentem. Wiem, że bluzki z golfem lubi wiele kobiet. Parzyliście na takie w sklepach? Jest ich bardzo dużo dzisiaj. Jeśli wybierzemy ładną to będzie to bardzo fajny prezent.

cerey
Kontaktowanie:

Post autor: cerey » ndz cze 17, 2018 2:40 am

Ja zupełnie nie umiem kupować prezentów

stylowa

Post autor: stylowa » śr lip 04, 2018 3:33 am

Ja uważam, że najlepsze są takie praktyczne prezenty, które ktoś będzie miał na dłużej. Np skórzane męskie portfele małe, które bez problemu zmieszczą się do kieszeni spodni i będą służyły przez wiele lat użytkowania.

Jarek52

Post autor: Jarek52 » śr lip 04, 2018 9:03 am

Według mnie, na prezent bardzo fajnym wyborem są rzeczy, które są małe, ale potrafią ucieszyć. Ostatnio na spotkanie przyniosłem czekoladki biznesowe. Wszyscy byli zachwyceni, bo smakowały świetnie, oraz całość wyglądała bardzo elegancko ;)

Paula883

Post autor: Paula883 » śr lip 04, 2018 3:35 pm

Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego dla swojej kobiety to doradzam Ci, że wybór dywaników do sypialni będzie najlepszym rozwiązaniem. Partnerka pomyśli, że dbasz o ognisko domowe i dodatkowo gwarantuje, że będzie sie cieszyć z tak wspaniale wykonanych dywaników. Wybór właśnie ich to idealny pomysł.

oragon

Post autor: oragon » śr lip 04, 2018 5:48 pm

Co uważacie o sklepie SMYK? Niby cały dla małych, a ceny są tam bardzo wysokie. Chciałabym kupić coś swojemu dziecku bo zbliżają się jego urodziny!

Awatar użytkownika
chudy26

Post autor: chudy26 » czw lip 05, 2018 9:36 am

Mam do Was niewielkie pytanie. Niedługo zacznie się u mnie gorący okres prezentowy. Posiadam istotne trudności z doborem jakichś sprawdzonych prezentów. Zastanawiam się w tym momencie, czy właściwym pomysłem byłoby buty trekkingowe męskie wyprzedaż. Czy myślicie, że warto w to zainwestować.
Nikt z nas nie wie co go czeka. Czy nie na tym polega urok życia?

Gretta

Post autor: Gretta » czw lip 05, 2018 10:49 am

Z takich bardziej praktycznych prezentów to na pewno kawa będzie dobrym pomysłem. Postawcie na blog https://www.cafesilesia.pl/chemex-czy-a ... -co-wybrac i na właśnie takie lepsze kawy i porady co do ich wyboru.

Odpowiedz