Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Dofinansowanie do fotowoltaiki

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

emma09

Dofinansowanie do fotowoltaiki

Post autor: emma09 » wt cze 25, 2019 4:59 am

Dofinansowanie do fotowoltaiki jest bardzo korzystnym rozwiązaniem, ponieważ pozwala pokryć koszty związane z zakupem i montażem instalacji. Jeżeli interesuje Was ten temat koniecznie zerknijcie tutaj!

nimfa

Re: Dofinansowanie do fotowoltaiki

Post autor: nimfa » wt lis 26, 2019 11:56 pm

Dofinansowanie nie pokryje kosztów, ale z pewnością znacznie je obniży. Coś musiałaś źle zrozumieć. Rzetelne informacje na temat dofinansowania znajdziesz na stronie https://pgreen.com.pl/panele-fotowoltai ... ansowania/. Program "Mój prąd" pozwala na otrzymanie do 5 tysięcy na zakup oraz montaż. Przy mniejszych instalacjach jest to aż 1/3 sumy, także warto się decydować. Z mężem już złożyliśmy wniosek.

bielskofotowoltaika

Post autor: bielskofotowoltaika » czw paź 29, 2020 6:06 am

również mam namiar na rzetelną firmę, jak coś polecam :arrow: Bielsko fotowoltaika :)

ewelina9222
Kontaktowanie:

Post autor: ewelina9222 » ndz lis 08, 2020 1:59 pm

Opłacalność fotowoltaiki jest nie do podważenia, zobaczcie dlaczego https://archiweb.pl/aktualnosci/fotowol ... arto-1104/ Myślę, że jak najbardziej każdy śmiało skorzysta z takiej opcji dla swojego domu. Fotowoltaika w takim domu jednorodzinnym będzie ciekawą opcją, jeśli chodzi o oszczędność.

janek33255665

Post autor: janek33255665 » pn lis 09, 2020 8:17 am

Może ktoś z państwa zdecyduje się na bardzo profesjonalną firmę https://wasta.com.pl/dofinansowanie/ .Sam z tej firmy już skorzystałem i wszystko naprawdę wyszło bardzo dobrze.

konsta

Post autor: konsta » śr lis 11, 2020 10:24 am

Jeżeli ktoś z państwa chciałby się lepiej zorientować w temacie pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych to w respect energy wiedzą o tym wszystko. Bardzo polecam ze względu na fachowe doradztwo i ogromną wiedzę w temacie. Pamiętajcie, że energia odnawialna to przyszłość i w niedługim czasie będziemy całkowicie zmieniać nasze metody ogrzewania. Dbajmy o środowisko i planetę dla naszych dzieci :)

Awatar użytkownika
trice

Post autor: trice » pn gru 21, 2020 2:35 pm

Inwestując w fotowoltaikę możemy skorzystać z wielu form finansowania. Najczęściej przyjmuje ona postać dotacji w ramach ogólnokrajowych programów rządowych, choć osobom inwestującym w prąd z energii słonecznej przysługują także lokalne dofinansowania, pożyczki na preferencyjnych warunkach oraz ulga podatkowa.

Odpowiedz