Witamy na Forum Polonii w Dallas!

KONSULTACJA Z POLSKIMI SPECJALISTAMI: PSYCHOLOG, PSYCHIATRA

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Mateo 77

Re: KONSULTACJA Z POLSKIMI SPECJALISTAMI: PSYCHOLOG, PSYCHIATRA

Post autor: Mateo 77 » wt wrz 25, 2018 5:47 am

I bardzo dobrze. W końcu jeśli liczycie na najlepszą jakość obsługi, to nie możecie pozwalać sobie na kompromisy. Najlepiej skorzystać ze wsparcia takich gabinetów jak http://rodziceidzieci.com/zaburzenia-od ... a-u-dzieci Dzięki temu będziecie mogli liczyć na najszybsze efekty leczenia.

toddler00

Post autor: toddler00 » śr sty 16, 2019 5:13 am

Psychoterapia kraków to świetni i sprawdzeni specjaliści. Znam świetne opinie na temat pomocy w relacjach partnerów, z dziećmi oraz w przypadkach depresji, szczerze polecam :)

lizales

Post autor: lizales » czw sty 17, 2019 4:25 am

:mrgreen:

monika3

Post autor: monika3 » śr sty 30, 2019 5:01 am

Dokładnie, bardzo dobrze, że znacie świetną klinikę z psycholog gniezno. Najlepiej jest mieć stałego lekarza, nie cierpi wtedy na tym nasza psychika. I tak na prawdę, każdy będzie oczekiwał czegoś innego i innej pomocy, więc wydaje mi się że wybór psychoterapeuta gniezno powinien być indywidualny, więc sugerowanie się tylko i wyłącznie czyimiś poleceniami nie będzie najlepszym pomysłem.

anastina

Post autor: anastina » pt lut 01, 2019 1:21 pm

Terapia jest bardzo przydatna, jeżeli chcemy ze swoimi problemami ruszyć "dalej". Czasami bez uporania się raz na zawsze z problemem, nie będziemy w stanie nic wskórać.

Krysia

Post autor: Krysia » ndz lut 03, 2019 2:26 am

Też korzystam z pomocy PSYCHOMEDIC.
Bardzo komeptentni i życzliwi ludzie.
Warto wypróbować i przekonać się samemu.

kanira

Post autor: kanira » pt lut 08, 2019 2:42 am

Ważne, by wiedzieć, że zawsze kiedy borykamy się z jakimiś problemami to możemy szukać pomocy u specjalistów. W ośrodku https://www.centrumdobrejterapii.pl/ mamy do dyspozycji różnego rodzaju terapie prowadzone przez psychologów z wieloletnim doświadczeniem. Warto o tym pamiętać

rita32

Post autor: rita32 » pn mar 11, 2019 4:27 am

darek89 pisze:
ndz sty 08, 2017 5:13 am
Teraz jak ktoś jest z okolic Warszawy Klinika PsychoMedic.pl oferuje swoje usługi w 4 miejscach: Ursynów, Centrum, Ochota, Praga Płn. Możesz się zarejestrować za pośrednictwem online 24/7 lub telefonicznie 22 253 88 88 w godzinach przyjęć. Dużo czytałam na temat porad psychiatrycznych na: http://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ i naprawdę wydają mi się dobrym i fachowym miejscem dla potrzebujących takiego wsparcia.
Wiem, że można też konsultację wideo przeprowadzić u nich. Nie jest to skomplikowane. Można porozmawiać, uzyskać wsparcie - nawet na odległość. Jeśli będzie potrzebna recepta - wyślą ją pocztą.

mefiu34

Post autor: mefiu34 » śr mar 13, 2019 4:24 am

Witam wszystkich,
Niedawno jeden z członków mojej rodziny potrzebował pomocy. Skontaktowaliśmy się z psychiatra kraków i powiem, że bardzo profesjonalne podejście, super podejście do klienta i dzięki niemu psychoterapia uzależnień kraków przebiegła pomyślnie i udało się zażegnać problem, polecam serdecznie

zapomniana

Post autor: zapomniana » czw kwie 04, 2019 1:54 am

Jeżeli chodzi o walkę z uzależnieniami to bardzo skuteczny jest Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Tu znajdą pomoc osoby uzależnione od alkoholu, narkotyków a nawet od komputera - co jest ostatnio bardzo popularnym uzależnieniem nie tylko wśród młodzieży.

rewo13

Post autor: rewo13 » czw kwie 11, 2019 7:25 am

Uzależnienie to bardzo poważny problem i nie należy go bagatelizować. Skorzystanie z psycholog siedlce to naprawdę żaden wstyd. Rozmowa z fachowcem, może naprawdę otworzyć oczy.

Krystiianka
Lokalizacja: Szkoła języka angieslkiego Warszawa, kurs angielskiego
Kontaktowanie:

Post autor: Krystiianka » sob kwie 13, 2019 7:09 am

anulaula111 pisze:
czw gru 07, 2017 11:19 am
Ja też ze swojej strony mogę polecić klinikę http://psychomedic.pl/psycholog-warszawa . Jeśli zauważymy u siebie jakieś niepokojące objawy, lepiej od razu z nim się skonsultować. Problemów psychicznych nigdy nie wolno ignorować bo skutki mogą być naprawdę poważne. Tam mają świetnych specjalistów którzy na pewno pomogą.
U nich nawet online można się umówić na wizytę. Taka wideorozmowa, w wielu przypadkach to bardzo wygodna opcja. Umówić się można w dogodnym terminie, bez stresu.

Joannica

Post autor: Joannica » śr kwie 17, 2019 4:20 am

Świetna psychoterapia indywidualna rzeszów prowadzona jest w ośrodku Sens Rzeszów przez Panią Aleksandrę. Bardzo polecam, jest to specjalistka w swoim zawodzie a przy okazji bardzo empatyczna i potrafi wysłuchać, nigdy nie czułam się tak dobrze na terapii. Tutaj można więcej poczytać https://sensrzeszow.pl/psychoterapia-in ... a-rzeszow/

samanta51

Post autor: samanta51 » czw kwie 18, 2019 5:54 pm

tereskao pisze:
pt mar 04, 2016 3:28 pm
Słyszałam o wielu przypadkach szybkich i skutecznych terapii w Psychomedic. Zakres działań i metody pracy można znaleźć na http://psychomedic.pl/psychoterapeuta-warszawa/ , więc chyba warto/ Ja jestem zwolennikiem terapii "na żywo", bezpośrednio, na miejscu. Czy takie terapie online są ok?
Sa jak najbardziej ok!!! Oczywiscie, jesli czlowiek (terapeuta) ma doswiadczenie i wie jak zdubowac te realcje!! W psychomedice wlasnie tak jest!! sztab profesjonalistow i ludzi z pasja, ktorzy wiedza jak pomoc i jak zrobic to po prostu dobrze. Trzymam kciuki za powodzenie terapii!!!

pasztet3

Post autor: pasztet3 » śr kwie 24, 2019 9:07 am

Mi ostatnio chodzi po głowie ich gabinet http://ninababinska.pl , mam kilka problemów z którymi sobie nie radzę i terapia to chyba jedyne lekarstwo na to. Moim zdaniem poukładanie życia warto zacząć właśnie od pójścia na terapie, większość rzeczy po prostu siedzi w naszych głowach.

Odpowiedz