Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Zwiedzanie w Polsce

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Fujara8

Re: Zwiedzanie w Polsce

Post autor: Fujara8 » wt wrz 26, 2017 5:37 am

Ja ostatnio zastanawiam się nad wyprawą w góry. Najlepiej do Bukowiny lub Białki tatrzańskiej :) A że mieszkam na drugim końcu kraju, kombunuję tak: samolotem na Balice a potem takim transferem prosto na miejsce. Co o tym sądzicie?

stefan434

Post autor: stefan434 » wt wrz 26, 2017 6:34 am

a po co to jest

Concetta

Post autor: Concetta » pn lut 19, 2018 10:11 am

Na pewno zwiedzanie Polski to spore wyzwanie. Osobiście uwielbiam zwiedzać kolejne zakątki naszego kraju, oczywiście odpowiednio przygotowując się do każdej wyprawy. Bez wątpienia znacznie ułatwiają je wszelkiego typu mapy, które możemy znaleźć m.in. w ofercie księgarni internetowej Legolas https://www.legolas.pl/s/wyniki/dzial/4 ... amochodowe i jestem pewna, że warto tam zajrzeć przed każdym wyjazdem.

Ailis

Post autor: Ailis » pn kwie 23, 2018 1:12 am

fidek pisze:
czw wrz 14, 2017 4:05 am
Mazury są przepiękne! Jeśli jeszcze nie mieliście mieć okazji tam być to polecam, bo widoki przepiękne :)
O Mazury super miejsce, a ja mam nadzieję, że uda mi się jeszcze w tym roku pojechać na kilaka dni tam na wakacje. Bardzo chciała bym pożeglować, pozwiedzać ciekawe miejsca. Nawet poczytałam w necie różne ciekawostki http://kobbieciarnia.pl/poszukiwaniu-wy ... cu-polski/ . Moi znajomi co roku spędzają na Mazurach dwa tyg. bo to świetne miejsce , dużo zieleni, jezior i czystego powietrza.

barbare

Post autor: barbare » wt kwie 24, 2018 2:19 am

Osobiście zamiast Mazur polecam jeziora w województwie lubuskim. Takie trochę Mazury tylko, że na Zachodzie Polski. Bardzo czyste jeziora oraz fajne lasy dookoła.

Polana

Post autor: Polana » wt kwie 24, 2018 4:48 am

Polecam pojechać do Wrocławia, to miasto bardzo mnie urzekło kiedy w tamtym roku byłam na majówce ;)

kiniaa

Post autor: kiniaa » pn wrz 17, 2018 9:18 am

Jestem zdania, że warto odwiedzać mazury, w końcu przecież mamy Krainę Tysiąca Jezior, a tak mało osób wiw o tym i często wybiera inne miejsca na swój odpocznek. My z chłopakiem w zasadzie poznaliśmy się w Giżycku (oboje byliśmy na wakacjach) i bardzo często wracamy do tego malowniczego miasteczka. Ostatnio nawet latem udało nam się trafić na imprezę ViSA KINO LETNIE

serola

Post autor: serola » pn wrz 17, 2018 9:52 am

moim zdaniem polska jest piekna !

Jasna

Post autor: Jasna » sob wrz 22, 2018 7:13 am

W Polsce jest naprawdę wiele fajnych miejsc do zwiedzania. Nie wiem czemu jest taki szła na zagraniczne wycieczki, skoro u nas można zobaczyć naprawdę ładne i ciekawe miejsca. Słyszeliście może o rodzinnych audiowycieczkach https://www.movitech.pl/audiowycieczki-dla-rodzin/ ? Coś takiego jest coraz bardziej popularne. Wiele turystycznych miejsc wyposażonych jest w specjalne audioprzewodniki, w których wgrane są ścieżki dźwiękowe zawierające informacje o ekspozycji (i nie tylko). Z takich audioprzewodników można skorzystac np w Krakowie, Wieliczce, Warszawie a także w wielu innych miastach. Zerknijcie na stronę i zobaczcie, gdzie warto się wybrać.

Ostomasz1

Post autor: Ostomasz1 » sob wrz 22, 2018 9:31 am

W Polsce jest naprawdę wiele ciekawych miejsc, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać ;P

Odpowiedz