Witamy na Forum Polonii w Dallas!

części cnc

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

matylda11

części cnc

Post autor: matylda11 » pn lis 30, 2015 2:29 pm

Znacie polska firmę, która dostarcza części do obrabiarek? Chodzi mi głównie o oprogramowanie i elektro wrzeciona.

tekla3321

Post autor: tekla3321 » pn lis 30, 2015 2:33 pm

Zobacz sobie te elektrowrzeciona , choć CNC Wieczorek ma chyba wszystko, czego szukasz, także oporgramowania. Działa w branży od wielu lat.

marian234

Re: części cnc

Post autor: marian234 » pn cze 05, 2017 3:02 am

Coraz więcej takich firm. Poszukaj sobie w internecie. Bez problemów coś znajdziesz.

malami83

Post autor: malami83 » pn cze 05, 2017 3:11 am

A tutaj http://prometobrabiarki.pl/czesci-zamie ... brabiarek/ patrzyłeś? Myślę, że to właśnie o taki sklep Ci chodzi. Mają duży asortyment jeśli chodzi o części zamienne do obrabiarek różnego rodzaju. Zadzwoń, podpytaj, może akurat.

koziel.wojciech.86

Post autor: koziel.wojciech.86 » czw kwie 19, 2018 1:40 am

jeśli nadal szukasz części do maszyny cnc to myślę, że zainteresuję cię ten link https://tadex.com.pl/oferta . Firma ta zajmuję się właśnie takim sprzętem więc powinieneś coś ciekawego znaleźć.

Awatar użytkownika
besta

Post autor: besta » wt kwie 24, 2018 10:59 am

Ja niestety niezbyt się na tym znam... Dlatego też kompletnie nie będę w stanie pomóc...
Śmieci są zwierciadłem duszy człowieka.

AniaDar

Post autor: AniaDar » pn kwie 30, 2018 1:35 pm

A tokarki konwencjonalne nie byłyby dla was najlepszym rozwiązaniem? My mamy dwie z http://www.obrabiarki.biz.pl/ i muszę przyznać, że to naprawdę porządny sprzęt. Już nie wyobrażam sobie pracy na żadnej innej tokarce!

Awatar użytkownika
Bart3000

Post autor: Bart3000 » wt cze 26, 2018 4:57 am

W Internecie z całą pewnością uda się znaleźć porady w tym temacie. Wystarczy trochę poszukać ;)
Większość ludzi nie chce widzieć tego, co złe.

Marekks

Post autor: Marekks » ndz wrz 23, 2018 8:31 am

Wiesz co ja korzystam wyłącznie z maszyn od producenta TBI, także jak potrzebuję jakiś części wymiennych, czy pomocy serwisanta to zawsze odzywam się od razu do Nich. Świadczą usługi na najwyższym poziomie, do tego maszyny są bardzo mało awaryjne więc nie ma z tym większych problemów, a jak właśnie potrzebne są części to bardzo sprawnie zajmują się ich załatwieniem i dostarczeniem. Polecam sprawdzić, jeżeli chcesz zachowywać ciągłość pracy i tym samym dotrzymywać terminów oraz zwiększać ilość klientów bo od strony technicznej nie można mieć zarzutów.

Odpowiedz