Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Gdzie na urlop w Polsce?

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

najkach

Re: Gdzie na urlop w Polsce?

Post autor: najkach » pn paź 17, 2016 7:04 am

W Polsce można wszędzie spędzić miło urlop. Jeśli ktoś woli relaks i naturę, to polecam góry, a jak ktoś chce pozwiedzać i odwiedzić ciekawe miejsca, to może się wybrać do Karkowa, Wrocławia czy Poznania.

pete43
Kontaktowanie:

Post autor: pete43 » wt paź 18, 2016 4:05 am

jak urlop to tylko w Bieszczady te tereny mają swój specyficzny klimat polecam wszystkim :)
Jak najkorzystniej wymienić walutę w internecie? Kantor online który oferuje najlepsze kursy walut? KantorEkspert.pl - https://kantorekspert.pl

daniagger

Post autor: daniagger » wt paź 18, 2016 8:01 am

Nad morze, w góry albo na mazury. Jest z czego wybierać.

agrafka

Post autor: agrafka » czw lis 03, 2016 10:46 am

Polecam wypoczynek w Juracie.

maciek112
Kontaktowanie:

Post autor: maciek112 » czw lis 03, 2016 2:08 pm

najlepiej do Krakowa. można jechać na tydzień i jest co robić co zwiedzać .

pięknie, kolorowo, gwarnie:)

polecam

Antek76

Post autor: Antek76 » pt lis 04, 2016 5:06 pm

O tak, Mazury to doskonałe miejsce na tego typu wydarzenia. Dzięki temu będziecie w stanie świetnie wypocząć doceniając zalety polskich krajobrazów. Mało gdzie na świecie są tak piękne jeziora i widoki, więc podsumowując, polecam mazury i jakiś hotel przyjazny rodzinie, bo w ten sposób będziecie w stanie najlepiej spędzić Wasze wakacje.

Marta38

Post autor: Marta38 » sob lis 05, 2016 1:44 pm

Po tym temacie dobrze widać, jak wiele ciekawych miejsc jest w Polsce. Jeśli lubicie spędzać czas relaksując się, ale też zdobywając nową wiedzę, to polecam hotel ze spa i konferencjami. Dzięki temu będziecie w stanie najlepiej spędzić te chwile.

Stanislav

Post autor: Stanislav » ndz lis 06, 2016 8:02 am

Wiesz co, ja byłem ostatnio zwiedzać południe polski i jeśli bym miał wybierać gdzie podobało mi się najbardziej to Zakopane, Rabka Zdrój i Kudowa Zdrój. W tej ostatniej odpocząłem najlepiej, bo udało nam się zarezerwować miejsce w bardzo dobrym hotelu, to był Verde Montana. Tam na spokojnie można było oddać się relaksowi i odpoczynkowi. Bardzo dobra oferta SPA, oprócz tego park wodny, sala fitness, sauna... odpoczynek na całego. Przy tym różnorodna, smaczna kuchnia i przyjemne pokoje. Okolica ciekawa, nawet blisko jest pole golfowe, więc po wielu latach znów miałem okazję pograć. Generalnie jest tam co porobić i dla ducha i dla ciała. Moja partnerka również była zachwycona. Wiem też, że mają w ofercie pakiety pobytowe z interesującym zestawem atrakcji, w zależnosci od okoliczności. Myślimy czy by nie wybrać się na sylwestra właśnie tam :)

Mirqa288

Post autor: Mirqa288 » pn lis 07, 2016 10:49 am

Teraz jest co prawda co raz zimniej, ale można wybrać się jeszcze pozwiedzać takie rejony jak np Puszcza Białowieska :)

katherine87

Post autor: katherine87 » ndz lis 13, 2016 12:17 am

Urlop w Polsce - polskie morze, okolice Łeby najlepiej moim zdaniem i półwyspu helskiego. Warto także zwiedzić i zobaczyć okolice Beskidu Żywieckiego.

eDom

Post autor: eDom » pn lis 14, 2016 6:36 am

W Polsce jest bardzo dużo ciekawych miejsc które można odwiedzić praktycznie o każdej porze roku. Wystarczy spojrzeć na stronę http://www.edom.pl/noclegi/pl/polska/ i skorzystać z wyszukiwarki noclegów i domów wakacyjnych.

matyldziazx

Post autor: matyldziazx » pt lis 25, 2016 1:08 pm

Jeśli nad morze to warto zatrzymać się na dłużej w Kątach Rybackich. To niewielka osada z własnym portem i przystaniami, doskonała baza wypadowa na inne wycieczki. Z atrakcji warto wybrać się do Fromborka albo na spływ Kanałem Elbląskim - super. Jeśli chodzi o noclegi katy rybackie to tez jest wybór. Dla lubiących wyższy standard otworem stoi willa Turkusowa http://willaturkusowa.pl/ - ceny po sezonie bardzo niskie, a gospodarze otwarci i mili. W sezonie atrakcji jest więcej.

daminaxo
Kontaktowanie:

Post autor: daminaxo » sob lis 26, 2016 4:45 pm

Piaski na mierzei wiślanej to jest fajne i spokojne miejsce.
Ostatnio zmieniony wt sie 14, 2018 11:44 am przez daminaxo, łącznie zmieniany 1 raz.

Silver44

Post autor: Silver44 » pn lis 28, 2016 4:04 am

Jeśli chodzi o urlop to tylko nad Polskim morzem.

kashmir

Post autor: kashmir » pn lis 28, 2016 4:21 am

Zazdroszczę, naprawdę zazdroszczę. Mnie już tak męczy ten wielkomiejski zgiełk, że o niczym nie marzę tylko żeby się wyrwać, ale to nie takie proste..

Odpowiedz