Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Pytanie dotyczące ogrzewania.

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Cezo

Re: Pytanie dotyczące ogrzewania.

Post autor: Cezo » śr gru 21, 2016 5:55 am

Ogrzewanie to istotna część w naszym budżecie, więc warto próbować je ograniczać. Takim sposobem może być strona gielda-paliw.com - po zamieszczeniu bezpłatnego ogłoszenia można otrzymać oferty od wielu producentów. Ceny węgla jakie można przy pomocy tego portalu uzyskać są 100-200zł niższe od lokalnych sprzedawców

Karolina1986

Post autor: Karolina1986 » sob gru 31, 2016 1:31 pm

Jankusz, w jakim czasie jest realizowane zamówienie? Czy sama muszę rozpakować palety pelletu czy też mogę liczyć na pomoc dostawcy?:-)

Maryla

Post autor: Maryla » pt sty 13, 2017 11:49 am

Karolina1986 pisze:Jankusz, w jakim czasie jest realizowane zamówienie? Czy sama muszę rozpakować palety pelletu czy też mogę liczyć na pomoc dostawcy?:-)
Po opłaceniu rachunku, czekam do 4 dni na przywóz.

Olga

Post autor: Olga » pn sty 16, 2017 1:29 am

Na kupiony pellet ze stelmetu w ich sklepie internetowym czekałam 4 dni.

Antek76

Post autor: Antek76 » wt sty 24, 2017 5:00 pm

Ciekawe podejście. Przede wszystkim powinniście wybrać piec, który będzie spełniał Wasze oczekiwania. Sprawdźcie sobie http://sklep.kominki-vector.pl/ bo wiem, że mają ofertę dostosowaną do różnych potrzeb. Powinno być to Wam przydatne.

jarek24

Post autor: jarek24 » śr sty 25, 2017 3:40 am

czeka się i to dużo wiem sam

Simek

Post autor: Simek » śr sty 25, 2017 1:30 pm

Ekologia ważna rzecz to i wybór pelletu będzie odpowiedni, tylko najlepiej taki wysokokaloryczny.

Pyrek

Post autor: Pyrek » sob sty 28, 2017 4:09 am

jak poznajecie pellet taki wysokokaloryczny? i jakiej wielkości będzie najlepszy?

Karolina1986

Post autor: Karolina1986 » pn sty 30, 2017 11:05 am

Maryla, Olga, dziękuję za odpowiedź:-) 4 dni to naprawdę mało. Sprawnie działają. A na tą pomoc dostawcy mogę liczyć? Obawiam się, że sama nie podołam, mogę coś dopłacić jeśli trzeba będzie, ale wolałaby to do ustalić przed dostawą.

Dejmek

Post autor: Dejmek » czw lut 02, 2017 2:37 am

Czy każdy pellet znajdujący się w sprzedaży musi posiadać certyfikaty DIN i DINPlus czy tylko te najlepsze je mają?

Romeq77

Post autor: Romeq77 » wt lut 07, 2017 4:41 pm

O takie rzeczy chyba lepiej spytać na jakimś specjalistycznym forum. A w temacie, przecież stan pieców ma duży wpływ na wytwarzane ciepło. Każdy piec powinien mieć tak dobre specyfikacje jak te z http://sklep.kominki-vector.pl/ Dzięki temu nie będzie problemów z ogrzewaniem.

Kamillon

Post autor: Kamillon » śr lut 08, 2017 12:59 pm

ciekawe czy znane są nagrzewnice wodne, w Polsce stosowane na fermach, albo na budowach, by ogrzac budynek w czase robót, Widziałem takie cuda w http://agro-lech.pl

Victoria21

Post autor: Victoria21 » śr lut 08, 2017 4:34 pm

tylko prąd i posiadanie ogrzewania i klimatyzacji wchodzi w grę

erzecznikstelmet

Post autor: erzecznikstelmet » pn lut 13, 2017 11:25 am

Dejmek pisze:Czy każdy pellet znajdujący się w sprzedaży musi posiadać certyfikaty DIN i DINPlus czy tylko te najlepsze je mają?
Witaj! Nie każdy pellet posiada certyfikaty jakości. Firma Stelmet uzyskała dla pelletu Lava oraz Olimp wspomniane przez Ciebie certyfikaty, tak aby Klient nabywający je miał pewność, że to produkty sprawdzone i pewne.

Andrzej Wysocki
eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet

stillstandy

Post autor: stillstandy » czw lut 16, 2017 4:46 am

Również mam kominek

Odpowiedz