Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Odszkodowanie za wypadek śmiertelny

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

lammiss23

Odszkodowanie za wypadek śmiertelny

Post autor: lammiss23 » wt sty 02, 2018 10:02 pm

Niestety ale wypadki wypadki zdarzają się codziennie,nie ulega to wątpliwości. Jeśli jednak komuś z Twoich bliskich przytrafił się wypadek śmiertelny to koniecznie musisz się starać o odszkodowanie z tego tytułu. Skorzystaj z darmowej porady prawnej jaką oferuje Artur Klimkiewicz, a dodatkowo może on Ci pomóc w uzyskaniu możliwie najwyższego odszkodowania.

saret

Re: Odszkodowanie za wypadek śmiertelny

Post autor: saret » czw mar 29, 2018 6:27 am

To mimo wszystko bardzo przydatne infrmacje

Bastianeek19

Post autor: Bastianeek19 » sob mar 31, 2018 9:49 am

Ale dla kogo wtedy jest to odszkodowanie, dla rodziny ?

filmOwy

Post autor: filmOwy » sob mar 31, 2018 5:11 pm

No pewnie, że dla rodziny ...

maniekk166

Post autor: maniekk166 » czw kwie 05, 2018 6:41 am

Jak długo trwa wyegzekwowanie odszkodowania za wypadek śmiertelny? Czy trzeba w związku z tym załatwiać dużo formalności?

honorata

Post autor: honorata » czw kwie 19, 2018 4:15 am

To wszystko zależy od sprawy i od zawiłości, które jej towarzyszą, czasem jest to kwestia roku - tak jak było w moim przypadku, a czasem kilka lub kilkanaście lat dochodzi się prawdy. Ze swojej strony mogę Wam polecić zajrzeć na stronkę http://odzyskajpieniadze.com.pl/odszkodowania/ .Jest to kancelaria z Wrocławia zajmująca się własnie odszkodowaniami i ja z ich usług byłam bardzo zadowolona. Myślę,że jeśli nadal kogoś szukacie, to warto sobie sprawdzić ich ofertę ;)

Awatar użytkownika
besta

Post autor: besta » wt kwie 24, 2018 11:06 am

Super! Dzięki wielkie za ciekawe porady w tym obszarze tematycznym. Z całą pewnością przydadzą mi się ;)
Śmieci są zwierciadłem duszy człowieka.

dlum

Post autor: dlum » czw kwie 26, 2018 6:54 am

Cześć, mam spory problem z odszkodowaniem, według mnie zostało ono mi wypłacone w bardzo niskiej kwocie. Zastanawiam się czy do kogoś się z tym nie zgłosić, może do jakiegoś stowarzyszenia takiego jak http://wokanda.org.pl/? Czy takie stowarzyszenia są w stanie mi w tej sytuacji pomóc?

hamerse
Kontaktowanie:

Post autor: hamerse » czw kwie 26, 2018 7:10 am

Temat odszkodowań jest dość ważny w takich przykrych sytuacjach...

Bihoki

Post autor: Bihoki » czw kwie 26, 2018 12:48 pm

Też mam problem z dochodzeniem praw odnośnie swojego odszkodowania i w związku z tym mam do was pytanie. Czy ktoś z was wie może gdzie ma kancelarię jakiś Sprawdzony prawnik gdańsk? Jesli jesteście z Trójmiasta lub okolic będę wam bardzo wdzięczna za pomoc w tej sprawie!

bajka

Post autor: bajka » wt maja 08, 2018 12:54 am

To bardzo ciężka sytuacja i wiadomo, że w takich sytuacjach poszkodowany lub jego rodzina nie są w stanie zadbać o wszystkie formalności. Warto więc skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy takiej jak Auxilia, która pomoże we wszystkim https://auxilia.pl/odszkodowanie-po-wyp ... ie-starac/. Zapewnają swoim klientom usługi na nawyższym poziomie, są doświadczeni i przede wszystkim bardzo skuteczni :)

muszka15

Post autor: muszka15 » śr cze 27, 2018 8:56 am

Witam wszystkich,

Wypadek śmiertelny to z pewnością przykra sprawa. Chciałbym tylko dodać, że oprócz odszkodowania, osoby bliskie zmarłego w wypadku mogą uzyskać zadośćuczynienie. Najlepiej w tej sprawie zwrócić się do kancelarii odszkodowawczej. O tym jak działają takie firmy i czym kierować się przy jej wyborze, można przeczytać na stronie http://rankingkancelariiodszkodowawczych.pl/. Wspomniane wcześniej zadośćuczynienie to specjalna forma rekompensaty za wszelkie negatywne doznania, takie jak smutek i żal po utracie bliskiej osoby.

Odpowiedz