Strona 1 z 1

Dobry adwokat od rozwodów w Polsce

: wt sty 02, 2018 8:07 am
autor: Sertio22
było w kilku miejscach ale tu link do wątku gdzie temat opisany jest całościowo http://www.rozwod24.info/forum/showthre ... =88&page=2

Re: Dobry adwokat od rozwodów w Polsce

: ndz lut 11, 2018 2:46 am
autor: Gość
Moim zdaniem warto skorzystać z tego adresu https://kancelariahilarowicz.pl/uslugi/rozwod-separacja Ta kancelaria właśnie potrafi przeprowadzić rozwód gdzie jedno z małżonków przebywa za granicą.

Re: Dobry adwokat od rozwodów w Polsce

: pt lut 16, 2018 5:57 am
autor: Agusiek55
Najlepiej szukać kogoś w swojej okolicy i jak najszybciej rozwiązać sprawę rozwodową. Nie ma co się stresować i chodzić po sądach. Ja chciałabym na pewno jak najszybciej to załatwić i starać sie na nowo ułozyć sobie życie. Co prawda nie byłam nigdy w takiej sytuacji, bo nawet nie mam faceta, ale aktywnie szukam :) Znalazłam nawet fajny portal randkowy https://www.mydwoje.pl/Oferty-matrymonialne gdzie świetnie dopasowują partnera dla was. Może warto po rozwodzie, może nie tak na świeżo ale później zarejestrować sie w takim miejscu

Re: Dobry adwokat od rozwodów w Polsce

: wt lut 27, 2018 12:29 pm
autor: malinowa
Jeżeli mowa o adwokatach, to warto zadbać o to aby adwokat przez nas wybrany był najlepszy. Niestety, jak wiadomo adwokat adwokatowi nie jest równy. Przekonałam się już o tym niejednokrotnie, dlatego teraz wybieram tylko sprawdzonych i poleconych ekspertów w swoim fachu. Gdyby ktoś z was w ciągu dalszym poszukiwał adwokata, to polecam adwokat Chorzów .

Re: Dobry adwokat od rozwodów w Polsce

: sob mar 03, 2018 10:23 am
autor: Tomex
Też ostatnio szukam adwokata, bo niestety ale życie potoczyło się tak, że muszę skorzystać z takich usług. Znalazłem na tą chwilę stronkę http://pewnyadwokat24.pl/ , myślę że to może być fajne rozwiązanie, czekam na jakieś informację, bo tą stronkę polecił mi mój znajomy. Co o tym myślicie ?

Re: Dobry adwokat od rozwodów w Polsce

: sob mar 03, 2018 6:25 pm
autor: lokisa
Witam was wszystkich bardzo serdecznie i polecam każdemu kto musi zdecydować się na wybór adwokata zajrzeć na tę oto stronkę: http://prawnicy-adwokaci-24.pl/ - moim zdaniem naprawdę warto :)

Re: Dobry adwokat od rozwodów w Polsce

: czw mar 08, 2018 11:32 am
autor: EmmiliaF
Mi znajoma polecała kancelarię http://kkadwokaci.eu Ja jednak nie korzystałam z ich usług i mam nadzieje że do tego nigdy nie dojdzie:P Próbujcie zawsze dogadać sie w takich sprawach. Droga sądowa czy też wywlekanie jakiś brudów nigdy nie wychodzi na dobre. W takich przypadkach najczęściej obie strony są przegrane.