Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Polskie seriale/ filmy

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Zofia

Post autor: Zofia » pn maja 25, 2015 10:32 am

OO ja tez uwielbiam polskie seriale np Graczykowie, miodowe lata lub 13 posterunek. Lubie polski, przaśny, swojski klimat. Dużo bardziej od amerykańskich sitcomów wole nasze rodzime osadzone w polskich realiach.

Gość

Post autor: Gość » pn maja 25, 2015 1:01 pm

Stare, tylko i wyłącznie stare seriale polskie, bo to, co teraz serwują to jakaś totalna porażka jest... Jedynie seriale z Dorocińskim są niezłe, ale cała ta cukierkowa TVN-owska klika, gdzie wszyscy grają wszędzie – to już się na wymioty zbiera...:-(

rwacysmok22

Post autor: rwacysmok22 » pn maja 25, 2015 1:03 pm

Stare, tylko i wyłącznie stare seriale polskie, bo to, co teraz serwują to jakaś totalna porażka jest... Jedynie seriale z Dorocińskim są niezłe, ale cała ta cukierkowa TVN-owska klika, gdzie wszyscy grają wszędzie – to już się na wymioty zbiera...:-(

dramattiko

Post autor: dramattiko » śr maja 27, 2015 10:04 am

Płyta Ci się zacięła gościu i użytkowniku. Ja bardzo często właśnie sobie oglądam serial Lokatorzy. Stary jak świat, aktorzy są jeszcze tacy młodzi i piękni a ja jeszcze się trochę podkochiwałem w tej Krysi i Zuzi. Co jeszcze wtedy były takie młodziukie.

bonzaj

Post autor: bonzaj » sob maja 30, 2015 4:51 pm

Ja uważam, że polskie seriale są słabe w porównaniu z np. Amerykańskimi. Najlepiej Polakom wychodzą seriale komediowe i na tym powinien się skupić nasz kraj, bo akurat te ogląda się bardzo przyjemnie. Słyszałam, że powstaje coraz więcej wartościowych produkcji, ale szczerze nie mam czasu się z nimi zapoznać.

Kaja89

Post autor: Kaja89 » ndz maja 31, 2015 4:47 am

Ja bardzo lubię niektóre polskie seriale. Teraz oglądałam Prawo Agaty ale niestety już się skończyło :( ZNacie może jakieś podobne w tym stylu? Nie muszą być polskie :)

czekb66

Post autor: czekb66 » ndz maja 31, 2015 9:57 am

lubię stare polskie seriale, nie muszą być to seriale z lat sześćdziesiątych jak "Wojna domowa" - zresztą moim zdaniem serial bardzo fajny, trochę już retro ;) ale na przykład starsze odcinki "Klanu", "Złotopolskich" czy "Rancza" – jak dla mnie są o wiele lepsze niż nowe, polskie produkcje serialowe

Matjas

Post autor: Matjas » pn cze 01, 2015 5:45 am

Za polskimi produkcjami to ja nie przepadam. Nie za bardzo je lubię, nie są dla mnie śmieszne. Wolę zdecydowanie coś innego obejrzeć coś śmieszniejszego, po prostu w moim przypadku to jest zagraniczny serial jakiś typu Doktor House, gdzie jest poruszana moja tematyka medyczna.

mariolakrynica

Post autor: mariolakrynica » pn cze 01, 2015 6:55 am

Ja osobiście bardzo lubię oglądać ranczo i M jak Miłość

Martyniok

Post autor: Martyniok » pn cze 01, 2015 8:11 am

M jak miłość kiedyś lubiłem oglądać ale teraz są słabe odcinki jakoś mnie już tak nie kręci chociaż słyszałem że Lucjan ma odejsć z tego serialu. Na razie oglądam Ranczo od początku i świat według kiepskich czasem zdarzy mi się pierwszą miłość ale to rzadko.

FED01

Post autor: FED01 » śr cze 03, 2015 1:47 am

Ja takich "telenowel" polskich, jak np. "M jak miłość" czy "Pierwsza miłość" staram się unikać. Jeśli chodzi o polskie seriale to najczęściej wybieram te komediowe. Najbardziej lubię "Świat według Kiepskich" oraz "Daleko od noszy". Można się pośmiać.

Kertyktyn

Post autor: Kertyktyn » śr cze 03, 2015 7:50 am

Czemu? przecież pierwsza miłość to bardzo fajny serial sam oglądam od czasu do czasu jak mi się nudzi. Racja kiedyś też oglądałem M jak miłość ale dla mnie to stało się nudne i monotematyczne do tego bardzo lubie powtórki takie jak Miodowe lata czy 13 posterunek ;)

makosz

Post autor: makosz » pt cze 12, 2015 3:14 am

Miodowe lata są the best :D Stare seriale polskie najlepsze. Te nowe filmy i seriale są strasznie słabe nie to co kiedyś. JA tam tylko stare oglądam i jest spoko. To było kino na poziomie. Świat według Kiepskich też czasem obejrzeę ;p A co :D To klasyka.

bydgoszczak

Post autor: bydgoszczak » pn cze 15, 2015 2:29 pm

kocyk pisze:Może Kiepscy?
Świat Według Kiepskich to też już klasyka, to chyba najdłużej emitowany serial komediowy w Polsce. Jakoś nie przypominam sobie jakiegoś innego serialu polskiej produkcji, który miałby tak dużą liczbę odcinków. Ciekawe jak długo pociągnie :) Możesz jeszcze kilka lat..

najkach

Post autor: najkach » wt cze 16, 2015 8:44 am

Już się trochę koncepcja serialu zmienia. Nie wiem czy na lepsze :)

Odpowiedz