Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Księgowa jak wybrać?

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

natkawal76

Księgowa jak wybrać?

Post autor: natkawal76 » wt gru 12, 2017 2:33 am

Każdy z nas kto ma firmę wie jak trudno jest rozliczać co miesiąc setki papierów. Nikt z nas nie ma na to czasu aby godzinami nad nimi ślęczeć. Dlatego większość z nas zatrudnia biuro rachunkowe , które wykona za nas pracę. Ze swojego doświadczenia wiem, ze nie jest prosto znaleźć firmę,która rozliczy nasze dokumenty dobrze. Niby każdy oferuje podobne usługi, ale i ceny za nie są rożne jak i zakres obowiązków. Ja wiem, że kiedy zakładam działalność chciał oczywiście zaoszczędzi i wzięłam księgowa tanią i okazało się, ze połowa dokumentów zakupowych nie została wpuszczona w koszty, co wiązało się z wyższym podatkiem dla mnie i dużą stratą finansową. Chciałam tanio to płaciłam mało a za to podatki były wysokie. Dlatego polecam Państwu sprawdzone usługi księgowość Radom. Sprawdzone od lat kobiety, bardzo dobre podejście do klienta. Rozliczają szybko papiery, więc nie ma problemu. Teraz oferują również pliki JPK co bardzo ułatwi sprawę, jeżeli chodzi o US. Polecam wybierać ludzi z polecenia, a jeśli nie macie takich to poczytać troszkę na forum, abyście nie mieli tak jak ja kiedyś.

Leon192

Re: Księgowa jak wybrać?

Post autor: Leon192 » wt gru 12, 2017 5:27 am

No księgowa to ciężki wybór. Myśle, że trzeba to przemyśleć.
____
Suplementy Online

Polana

Post autor: Polana » wt gru 12, 2017 11:58 am

Moim zdaniem lepiej sobie sięgnąć po biuro rachunkowe i w ten sposób prowadzić sobie księgowość

medix

Post autor: medix » czw gru 14, 2017 3:12 am

a ja sie zastanawiam jak to jest z ksiegowoscia online warto w cos takiego zainwestowac?

luizka9800

Post autor: luizka9800 » śr gru 27, 2017 2:06 pm

Ja stawiam na księgowość online już od dłuższego czasu. Korzystam z usług https://wfirma.pl i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej zdarzało się, że biuro nie robiło wszystkiego na czas i był kłopot, a księgowość online prowadzę sobie sama i zawsze potrafię znaleźć czas, aby wszystko było zgodne z terminem.

Kurczak

Post autor: Kurczak » śr gru 27, 2017 2:54 pm

Ja tam jestem zdania, że lepiej jest sobie wziąć biuro rachunkowe zewnętrzne

mczay

Post autor: mczay » pt gru 29, 2017 8:24 am

Ja znów uważam, że nie ma sensu korzystać z usług księgowych - szczególnie, gdy firma jest niewielka. Wtedy, można zająć się nią samodzielnie. Tym bardziej, że nie brak programów, które znacznie ją uproszczają. Można je znaleźć między innymi w ofercie https://wfirma.pl/

domi78

Post autor: domi78 » sob gru 30, 2017 3:31 am

Z biegiem lat sporo się zmieniło w naszym przedsiębiorstwie. I dzięki http://www.primesoft.pl/pl/elektroniczn ... dokumentow można mieć więcej czasu dla siebie i na szukaniu klientów. Dzisiaj takie narzędzia wykorzystują małe i średnie firmy oraz korporacje. Nie ma tutaj znaczenia wielkość przedsiębiorstwa. Warto pomyśleć o elektronicznym obiegu dokumentów bo to znacznie ułatwia pracę w firmie.

magnolia

Post autor: magnolia » wt sty 02, 2018 3:25 am

Moim zdaniem najlepiej wybrać kogoś z polecenia. Jeśli mieszkacie w Cieszynie lub okolicach to śmiało możecie skorzystać z oferty http://podatki-saldo.pl/. Zajmują się też takimi rzeczami jak sprawy kadrowe, płacowe czy ZUSowskie. Myślę, że będziecie zadowoleni.

dramonek

Post autor: dramonek » wt sty 02, 2018 5:00 am

A co sądzicie o księgowościach online? W dzisiejszych czasach pełno takich ofert i przecież to szybkie i wygodne. Korzystacie?

Odpowiedz