Witamy na Forum Polonii w Dallas!

orginalny prezent pod choinkę

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

natkawal76

orginalny prezent pod choinkę

Post autor: natkawal76 » śr lis 29, 2017 7:47 am

Coraz bliżej święta i zastanawiamy się co kupić naszym najbliższym. Wszędzie można spotkać gotowe świąteczne zestawy, które będą idealnie pasowały pod drzewko jednak czy o to chodzi. Ja osobiście wolę prezenty unikalne jak np. własnoręcznie zrobiona czapka od babci itd. Dlatego chciałam Wam zaproponować oryginalny prezent nie tylko na święta ale i na urodziny czy rocznice jak statuetki. Możemy ja zmówić takie jak chcemy. Wybrać materiał, kolor, grawer i wielkość. Będą idealnie komponowały się również pod choinką p jak wspólny prezent dla rodziców od dzieci z ich wizerunkami. Dostawa jest szybka i pod wskazany adres, dzięki czemu wysłać możecie je w każde miejsce na ziemi. Jest to dość innowacyjne rozwiązanie i jak rozumiem nie każdemu się spodoba, ale na pewno jest o wiele lepsze niż kolejny szampon czy perfuma nie w naszym guście. Statuetki na pewno nie kupimy za 50 zł jednak można zawsze troszkę oszczędzi i zamówić, aby sprawić wszystkim radość właśnie w tym jednym magicznym dniu.Pomyślcie jest to na pewno coś unikatowego, co raczej się nie spotyka na co dzień, a wrażenie uwierzcie mi robią.

Justek

Re: orginalny prezent pod choinkę

Post autor: Justek » śr lis 29, 2017 12:06 pm

JA tam nigdy nie wiem co mam kupić... Generalnie najgorszy moment dla mnie to to co mam kupić

Krystiianka

Post autor: Krystiianka » czw lis 30, 2017 9:16 am

A może jakiś wypad gdzieś? Zerknijcie - https://www.superprezenty.pl/pod-choinke , tutaj dużo oryginalnych pomysłów na prezenty znajdziecie. Święta już za 3 tygodnie, także trzeba naprawdę zacząć poważnie myśleć o zakupach ;)

Roman77

Post autor: Roman77 » pn gru 04, 2017 6:05 am

Chyba każdy czeka na ten magiczny czas, gdy będzie można zasiąść z rodziną i razem cieszyć się prezentami. Warto jednak pamiętać też o ludziach, którzy nie mają tyle szczęścia, co my. Statystycznie każda rodzina wyda na święta dodatkowe 1000zł. A co z osobami, których nie stać nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb swojej rodziny? Na szczęście takim osobom pomaga fundacja Pociecha fundując prezenty dla małych dzieci. Warto włączyć się w to dzieło poprzez http://fundacjapociecha.pl/dawaniejestradoscia/ Nie ma nic lepszego, niż uśmiech na twarzy dziecka.

marianja1

Post autor: marianja1 » pn gru 04, 2017 7:04 am

A ja się zastanawiam czy siostrzenicy nie kupić pierwszego notebooka https://itnes.pl/notebooki-lenovo-think ... 02fpb.html
Siedem lat to najwyższy czas by dziecko oswajać z nowoczesnymi rozwiązaniami. A wiem, ze rodzice nie kupią z rożnych względów. Ten notebook jest z dobrą matryca baterią, klawiaturą i wzmocnioną obudową. No i może się przydać jako pomoc do szkoły.

Krzysiek6907

Post autor: Krzysiek6907 » wt gru 05, 2017 1:01 am

Jeśli chodzi o wyjątkowe i oryginalne pomysły, to ja zamówiłem list od Świętego Mikołaja dla syna. Jest to naprawdę fajna sprawa, można go całkowicie spersonalizować, nawet samą treść, a do tego wiem, że Kacprowi bardzo się to spodoba. Uwielbia Mikołaja, dlatego będzie to dla niego strasznie fajne przeżycie. Mam nadzieję też, że filmik ze strony www.listymikolaja.pl dla żony również się spodoba. Dołączę do niego kilka zdjęć, jakie zrobiłem jej z ukrycia ;) .

parachuter

Post autor: parachuter » wt gru 05, 2017 9:30 am

Moim zdaniem niezwykle oryginalnym pomysłem na prezent pod choinkę dla bliskiej nam osoby jest voucher na skok spadochronowy. Sam kupiłem taki dla swojej narzeczonej, która od wielu lat wspominała, że chciałaby zrobić coś szalonego :) Polecam: http://www.skyfun.pl/voucher

Pomyk

Post autor: Pomyk » wt gru 05, 2017 12:00 pm

Kurde ja to nigdy nie wiem co mam kupić... Ogólnie to dramat jak coś takiego mam zrobić

dybciowa

Post autor: dybciowa » śr gru 06, 2017 3:18 am

Dla kobiety polecam zegarek follow your dreams. Jest bardzo oryginalny i ślicznie się prezentuje na ręce. Panie uwielbiają takie akcesoria ;)

sprawdzona

Post autor: sprawdzona » śr gru 06, 2017 7:39 am

Ja w tym roku stawiam na praktyczne prezenty. Moja siostra właśnie urodziła córeczkę i mam zamiar kupić jej fotelik do samochodu. Sprawdziłam w rankingu fotelików samochodowych, który jej najlepiej pasuje https://www.ceneo.pl/rankingi/ranking-f ... ochodowych Jestem bardzo zadowolona, że mogłam porównać wiele modeli i wybrać ten najlepszy

honorata

Post autor: honorata » śr gru 06, 2017 11:28 am

Ja to zawsze kupuję coś zależnie od potrzeb moich szkrabów i reszty rodziny

paprzykaaarz

Post autor: paprzykaaarz » śr gru 06, 2017 1:19 pm

A ile masz tych szkrabów, dużo :) ?

Awatar użytkownika
Mammeczka

Post autor: Mammeczka » pt gru 08, 2017 4:02 am

Hej! :)
Ja uwielbiam dawać prezenty!!! Kupowanie ich przed Świętami sprawia mi dużą frajdę. Myśleć o tym zaczynam już w październiku, a kupuję prezenty od listopada. Mam dużą rodzinę, więc trochę się tego zbiera. :)
W tym roku przygotowałam między innymi:
- komplety mięciutkich szlafroków dla Rodziców,
- nowe słuchawki dla brata,
- dla siostry kura do karmienia - właśnie urodziła synka. :)
- dla chłopaka trymer do brody.
Myślę jeszcze nad bratankami i siostrzeńcem, ale to pewnie jakieś zabawki edukacyjne. ;)

Magdula88

Post autor: Magdula88 » sob gru 09, 2017 8:00 am

Hmm no ja teraz tez mam problem z prezentami. Co roku jest to samo, wszyscy wszystko maja i nikt nie chce nic na prezent no ale cos kupic wypada. Robie tez czesto laczone prezenty, rodzicom planuje kupic cos do domu. Ogladam teraz zestawy sztućców ze sklepu https://hefra.pl Mysle ze takie cos akurat im sie przyda poniewaz w swoim starym zestawie juz cos pogubili

Kitka

Post autor: Kitka » ndz gru 10, 2017 11:36 am

Pomóżcie proszę!!! Znalazłam taki piękny zegarek firmy Atlantic http://protime24.pl/product-aar-46615-Z ... wkowy.html Jak na tę firmę to stosunkowo tani, jak na moją kieszeń drogi, dlatego pytam Was o zdanie, czy się podoba, bo nie chciałabym by stał się niechcianym prezentem :) Pozdrawiam

Odpowiedz