Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Suplement diety Inofem

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Bartoszek

Suplement diety Inofem

Post autor: Bartoszek » wt paź 31, 2017 9:09 am

Inofem to suplement diety, który wspomaga terapię zespołu policystycznych jajników. Testy kliniczne potwierdzają – terapia poprawia samopoczucie i zmniejsza dolegliwości związane z PCOS. Inofem to nowatorski preparat, który w swojej recepturze posiada mio-inozytol oraz folacynę, czyli składniki, które wspierają leczenie niepłodności, wiele czynności metabolicznych mających miejsce w organizmie. Jeśli jesteś zaciekawiona suplementem Inofem i chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na www.inofem.pl lub skontaktuj się z nami przez maila – office@establopharma.com

Bihoki

Re: Suplement diety Inofem

Post autor: Bihoki » wt gru 05, 2017 3:31 pm

Wszystko fajnie, i może rzeczywiście ten suplement jest skuteczny ale ja ostatnio trochę o tym poczytałem http://zboralska-kancelaria.pl/index.ph ... lementach/ i lekko sie zaskoczyłem kiedy wyczytałem co trzeba zrobić aby taki suplement diety wprowadzić na rynek. Wiedzieliście w ogóle o tym?

DonTomas

Post autor: DonTomas » śr mar 07, 2018 8:04 am

A czy ktoś miał może styczność z takim suplementem diety jak beta glukan? Widziałem, że tutaj takie mają - https://inventfarm.pl/sklep,produkt,bet ... -30-kaps26 - i zastanawiam się nad nim ale wcześniej chciałbym poznać jakiekolwiek opinie :)

Klops

Post autor: Klops » śr mar 07, 2018 8:25 am

Nie znam tego produktu, więc radzę zapytać lekarzy

renatacebs
Kontaktowanie:

Post autor: renatacebs » czw mar 08, 2018 5:47 am

Jakoś nie ufam środkom, które są nazywane suplementami diety. Ponieważ albo są to zwykłe witaminy albo substancje, które mogą nam zaszkodzić. Dlatego najpierw przed zakupem najlepiej skontaktować się z lekarzem albo osobą, która używała czegoś takiego. Bo można na prawdę zrobić sobie krzywdę.

jjusti18

Post autor: jjusti18 » czw maja 24, 2018 7:36 am

Ja dla wszystkich przyszłych mam, kobiet karmiących oraz starających się o dziecko to polecam suplement diety - pharmaton matruelle https://www.apteka-melissa.pl/produkt/p ... ,1692.html . Już kilka moich znajomych chwaliło sobie ten produkt, ponieważ zawiera wszelkie niezbędne minerały i witaminy, a także takie elementy jak kwasy DHA oraz magnez, chrom, żelazo, cynk itp. Według mnie jest to produkt godny uwagi i nawet cena jest na niego korzystna. Także warto się z nim zapoznać bliżej

kejti

Post autor: kejti » pn maja 28, 2018 4:39 am

Przyznam szczerze, że jeśli chodzi o tabletki na odchudzanie to jakoś nie mam do nich zaufania. Nie wyobrażam sobie tego, aby od tabletek móc schudnąć. Chudnie się raczej od dobrze dobranej diety i ćwiczeń. W innym przypadku ciężko mi w to uwierzyć.

apolinia

Post autor: apolinia » czw maja 31, 2018 12:53 pm

Moim zdaniem z takimi suplementami trzeba uważać i najlepiej najpierw skonsultować się ze swoim lekarzem.

majrena

Post autor: majrena » czw maja 31, 2018 2:08 pm

Ja uważam, że zupełnie nie warto zaśmiecać sobie organizm takimi specyfikami.

kamoka

Post autor: kamoka » pn cze 04, 2018 11:05 am

SUplementy to syf, lepiej iść na zabieg endermologii LPG jak się chce szybko efekt, a najlepiej to rowerek basen i SEX :D

kasiawinslet

Post autor: kasiawinslet » wt cze 05, 2018 6:57 am

Taki suplementy działają?

jasmina

Post autor: jasmina » czw cze 28, 2018 12:55 pm

A słyszeliście może o czymś takim jak hormonizatory komórkowe? Przyznam szczerze, że ja pierwszy raz dowiedziałam się o takim typie suplementów przeglądając bloga - http://www.wesolehalasy.pl/ Macie jakieś swoje ulubione strony z których czerpiecie wiedzę? Chętnie przeglądnę.

Odpowiedz