Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Lampy natynkowe

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Zuza

Lampy natynkowe

Post autor: Zuza » pn paź 16, 2017 4:35 am

Bardzo podobają mi się lampy natynkowe w takiej prostej formie jak tu https://azzardo.com.pl/32-natynkowe. Macie takie lampy u siebie? Jak się prezentują we wnętrzu?

Wojtek99

Re: Lampy natynkowe

Post autor: Wojtek99 » pn paź 16, 2017 6:57 am

Ja nie mam, ale również bardzo mi się podoba taka forma :) W Ogóle szukam jakiegoś dobrego sklepu z lampami, gdyż robię generalny remont oświetlenia w domu :)

Arlette_L

Post autor: Arlette_L » pn paź 16, 2017 7:18 am

Wojtek99 pisze:
pn paź 16, 2017 6:57 am
Ja nie mam, ale również bardzo mi się podoba taka forma :) W Ogóle szukam jakiegoś dobrego sklepu z lampami, gdyż robię generalny remont oświetlenia w domu :)
To może zerknij sobie na te propozycje lamp loft, lub inne, bardziej klasyczne. Z tego co widzę na tej stronie naprawdę jest z czego wybierać :) Powodzenia w remoncie ;)

Lopo66

Post autor: Lopo66 » pn paź 16, 2017 9:34 am

Świetna oferta lamp będe musiał tam jeszcze zajrzeć jak będę kupował mieszkanie.

vika

Post autor: vika » pn paź 16, 2017 4:13 pm

Co do lapm natynkowych to warto obejrzeć oświetlenie Lucide
Z takiego oświetlenia światło podświetla ścianę z dołu i z góry. Lampy są zaprojektowane z dużą starannością i pomysłowością, udekorują każdy taras i podjazd przed domem.

najgłubszy_na_sw

Post autor: najgłubszy_na_sw » wt paź 17, 2017 5:14 pm

Do takich lamp natynkowych warto by było mieć dobrej jakości tynk, a co za tym idzie w pierwszej kolejności zadbać o porządną zaprawę tynkarską... Zachodu z tym jest mnóstwo, dlatego warto mieć zawsze pod ręką wiele firm, które charakteryzuje wysoka jakość. Dlatego u nas w firmie (zajmujemy się remontami) korzystamy z http://benmar.com.pl/chemia-budowlana.html . No i mamy pewność, że wszystko jest w porządku :)

maliczek

Post autor: maliczek » czw gru 07, 2017 4:57 am

Często różne sklepy mają wyprzedaż oświetlenia, zwłaszcza pod koniec sezonu, wydaje mi się, że wtedy najlepiej szukać lamp natykowych bo można wyhaczyć niezłe okazje!

ledowa

Post autor: ledowa » pt gru 08, 2017 6:59 am

W temacie oświetlenia chciałem się dowiedzieć czy taśma led to dobre rozwiązanie do garderoby? Znalazłem spory wybór na https://www.perfektmarket.com.pl/tasmy-led Ale jeszcze waham się co do decyzji

Awatar użytkownika
Majlo

Post autor: Majlo » sob gru 09, 2017 9:47 am

Zgadzam się w 100% z poprzednikiem... Nic dodać, nic ująć...
Deszcz ciągle padał, wskazówki zegara bez przerwy się wahały

mironek

Post autor: mironek » pn gru 18, 2017 9:36 am

Taśma led w garderobie prezentuje się bardzo dobrze moja siostra ma to wlasnie tak zrobione i sama chce tak miec :D

superman

Post autor: superman » śr sie 22, 2018 4:19 am

Również zastanawiam się nad wyborem taśm ledowych. Muszę tylko poszukać informacji jak podłączyć zasilacz do taśmy led i czy dam radę to wykonać samemu czy będę musiał wzywać fachowca. Z tego co widzę to sklepy z oświetleniem mają bardzo duży wybór tego rozwiązania świetlenego.

Ailis

Post autor: Ailis » sob wrz 08, 2018 1:30 am

Ja sama od dłuższego czasu zastanawiam się nad lampami do domu tylko że mi się spodobały nowoczesne lampy - plafony sufitowe które ostatnio widziałam na tej stronie https://szykownydom.com/lampy-sufitowe-i-plafony . Ciężko jest się zdecydować, ale skoro zależy mi na eleganckim wystroju wnętrz, to te lampy są nowoczesne i wybrałam nawet model SOLLUX LIGHTING FENIKS 2 WENGE SL.0074 prezentuje się bardzo ładnie.

Odpowiedz