Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Bezpieczeństwo domu - jak zapewnić?

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

lammiss23

Bezpieczeństwo domu - jak zapewnić?

Post autor: lammiss23 » pn paź 02, 2017 4:16 am

Zastanawiasz się jak zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa w Swoim domu? Jeśli tak i nie bardzo wiesz jak to zrobić, to na pewno zainteresują Cię kamery ip, które możesz kupić w sklepie IVEL. Nie czekaj tylko zobacz już dziś jak doskonale możesz chronić swoje mienie przed niebezpieczeństwem!

Mateo 77

Re: Bezpieczeństwo domu - jak zapewnić?

Post autor: Mateo 77 » pn paź 02, 2017 7:38 am

Myślę, że faktycznie warto zastanowić się nad zainstalowaniem odpowiedniego monitoringu i systemów alarmowych. W ten sposób będziecie mieć pewność, że nikt nie włamie się do Waszego domu. Warto zajrzeć w takie miejsca jak http://www.akodosecurity.pl/kamery-moni ... -alarmowe/ i przejrzeć, jakie aktualnie macie możliwości zabezpieczenia wszystkich pomieszczeń.

katpio123

Post autor: katpio123 » wt paź 24, 2017 10:59 am

Tez uważam, że kamery to dobre rozwiązanie, sami z mężem się zastanawiamy nad zakupem takich https://zabezpieczeniapoznan.pl/ bo teraz się tyle słyszy o włamaniach i w ogóle. Tym bardziej, że mamy małe dzieci i chcemy zrobić wszystko aby zapewnić im bezpieczeństwo.

Cesarz

Post autor: Cesarz » wt paź 24, 2017 2:41 pm

Przede wszystkim drzwi przeciwwłamaniowe i dobrze zainwestować w jakieś kamerki ;)

maszura

Post autor: maszura » wt paź 24, 2017 11:25 pm

Dodatkowo polecam sobie tak jak ja kupić detektor dymu (a już szczególnie jeśli masz w domu kominek) zawsze będzie wydawać bardzo głośny sygnał w razie gdyby coś zaczynało się palić ja swój kupilam na smarthome24.pl ale jak wolisz stacjonarnie to mozesz stacjonarnie choc polecam przez neta zamowic :P

darekzalewski75
Kontaktowanie:

Post autor: darekzalewski75 » ndz paź 29, 2017 5:17 am

Ja kupiłem system alarmowy i kamery, które wyszukałem na promocjach w www.znajdzpromocje.pl/

kawartt23
Kontaktowanie:

Post autor: kawartt23 » czw lis 02, 2017 11:50 am

Bardzo ważnym aspektem dla bezpieczeństwa domu jest na pewno monitoring. Ja ostatnio odwiedziłem inteligentny monitoring z oferty sklepu Yi i zakupiłem komplet kamer do monitoringu swojego domu. Polecam i Tobie takie rozwiązanie, ponieważ w tym sklepie znajdziesz najlepsze jakościowo kamery, które będą służyły Ci latami, a Twój dom będzie na pewno bezpieczny!

KlaudiaW

Post autor: KlaudiaW » pt lis 24, 2017 1:48 pm

przede wszystkim rozsądnie wybrać ogrzewanie! ja miałam kiedyś gazowe i niestety zaczął ulatniać się gaz... :/ ale jak wprowadziliśmy się do nowego domu to zdecydowaliśmy się kupić kominek na http://kom-in.pl/ i jesteśmy z tego bardzo zadowoleni!

Odpowiedz