Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Fajny ogród

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

og.pers

Fajny ogród

Post autor: og.pers » pt wrz 29, 2017 3:38 am

Urokliwy ogród to miejsce, w jakim możemy się zrelaksować i odpocząć po wyczerpującym dniu. Bynajmniej nie każdy potrafi opracować projekt, wykonać i zadbać o ogród, jaki będzie żywym dziełem sztuki. Pozwól nam założyć swój ogród – jesteśmy zespołem, który ma świadomość i doświadczenie konieczne do pracy z szatą roślinną.Spełnimy Twoje oczekiwania pod każdym wymogiem.

Roman77

Re: Fajny ogród

Post autor: Roman77 » czw paź 19, 2017 5:41 pm

Ciekawa sprawa, jednak ja wolałbym urządzić ogród samodzielnie. To daje większą szansę na stworzenie takiego klimatu, do którego aż będzie Wam chciało się wracać. Najlepiej zadbajcie u siebie o fotele ogrodowe, bo dzięki nim będziecie mogli spokojnie wypocząć. Polecam to każdemu, kto ma taką możliwość.

kreta333

Post autor: kreta333 » pt paź 27, 2017 2:01 am

Ja również nie wyobrażam sobie domu bez pięknie zagospodarowanego ogrodu. Większość wolnego czasu nie spędzają tam tylko dzieci, ale również dorośli. Myślę nad basenem ogrodowym i szukam różnego rodzaju informacji. Bardzo zaciekawiły mnie akcesoria basenowe produkcji Pool Design Company Już na pierwszy rzut oka widać, że są bardzo starannie wykonane i najwyższej jakości.

Okrąglinek

Post autor: Okrąglinek » pt paź 27, 2017 4:59 am

Też chciałbym mieć kiedyś swój własny ogród.. Na razie mieszkam w bloku i jest to niemożliwe

Danikka

Post autor: Danikka » czw lis 09, 2017 3:27 am

Fajny ogród,marzy mi się od dawna,niestety nie mam zbyt dużo miejsca za domem by wygospodarować miejsce na dorodny ogród z pięknymi kwiatami i kwitnącymi krzewami.Bardzo podobają mi się ogrody w których można zasiąść rano, wypić kawkę i podziwiać piękno natury.W tym celu warto postawić w ogrodzie pergolę,osłoni nas ona od deszczu ale i od słońca rażącego nas w upalne dni.Dobrą ofertę pergol ma firma http://intech-krakow.pl/produkty/pergola

Mateo 77

Post autor: Mateo 77 » pt lis 24, 2017 2:48 am

Faktycznie, bardzo ciekawe pomysły. Ja z mojej strony podpowiem Wam, że jeśli macie w domu dzieci, to warto pomyśleć o stworzeniu placu zabaw we własnym ogrodzie. Wiem, że gotowe konstrukcje możecie zamówić w http://www.pergola.com.pl/ Najlepiej sami to sprawdźcie, bo temat jest bardzo interesujący.

Lajo9r

Post autor: Lajo9r » pt lis 24, 2017 3:02 am

No jesli chodzi o ogrody to są naprawde super. Myśle, że przydadzą się nie jednej osobie.
____
fujitsu

maszura

Post autor: maszura » śr gru 06, 2017 6:42 am

Jak u was wyglada podlewanie roslin? Ciekawi mnie czy oszczedzacie na wodzie czy nie czy uzywanie np. wody deszczowej czy po prostu normalnej wody? Dodam, ze to bardzo nieoplacalne i lepiej postawic na deszczowke bo tak jak wspominalam w innym temacie odkad znalazlam pewne systemy wykorzystujace wode deszczowa bodajze w ofercie sklepu domiwoda.pl to zaczelam sie zastanawiac nad tym ze faktycznie warto korzystac z wody deszczowej.

pedross

Post autor: pedross » śr gru 06, 2017 6:52 am

Normalnie, ja podlewam wodą ogród.

Odpowiedz