Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Angielski metodą dziecka

Oddam / Sprzedam /Kupie / Wynajme itd... Dam prace, Szukam pracy.. Baby sitter..... Ogloszenia o pracy....

Moderator: kris_k

bunny
Kontaktowanie:

Angielski metodą dziecka

Post autor: bunny » czw mar 23, 2017 4:50 am

Cześć koledzy i koleżanki. Pomagałem przy projekcie wspomagajacym naukę języka angielskiego o nazwie Enlinado. Tutaj oficjalna strona produktu.
Jeśli ktoś z Was, Waszych bliskich, uczy się angielskiego od podstaw, to serdecznie polecam.

Mam pytanie - czy sądzicie, że nauka języka idzie najlepiej jak mamy wielu native speakerów pod ręką?

mona

Re: Angielski metodą dziecka

Post autor: mona » sob kwie 01, 2017 6:52 am

Nie za bardzo wierzę w takie metody. Dla mnie to jest zwykłe naciągactwo.

olgierd43

Post autor: olgierd43 » ndz kwie 23, 2017 12:13 am

każde dziecko powinno znać angielski

paracetamol

Post autor: paracetamol » pn maja 08, 2017 5:58 am

Ogólnie metod jest wiele, warto indywidualnie coś dobrać. Dlatego uważam, ze najlepszym wyborem są indywidualne lekcje angielskiego, takie ma w ofercie np. www.linguastrefa.pl z Katowic.

Diana5467

Post autor: Diana5467 » wt cze 20, 2017 7:22 am

A nie uważacie, że takie kursy w wieloosobowych grupach to strata czasu? Trzeba go zmarnować na dojazd, poza tym podczas lekcji nauczyciel musi dzielić uwagę na wszystkich uczestników, więc tak naprawdę uczysz się mniej niż połowę czasu, który poświęcasz na kurs... Ja rozważam lekcje on-line :) Takie kursy zbierają wiele pozytywnych recenzji, poczytajcie sami http://artezo.pl/etutor-pl

roni

Post autor: roni » śr cze 28, 2017 5:59 am

Ja stawiam zawsze na indywidualną naukę danego języka. Mam na myśli zajęcia z lektorem, najlepiej native'm. Inne jak dla mnie zupełnie mijają się ze swoim celem.

mirek324

Post autor: mirek324 » pt lip 14, 2017 2:41 am

ja takiej metody nie znam

roska

Post autor: roska » śr lip 26, 2017 9:41 am

Jak już jesteśmy dorośli to taka sprawa angielskiego powinna być również dorosła. Przeczytaj sobie co oferują Ci w http://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-an ... l-english/ , to bardzo dobry sposób na szybką i pewną naukę języka, nieraz w ten sposób sobie radziłam, wam również polecam.

Kukurydzka

Post autor: Kukurydzka » śr wrz 27, 2017 4:30 am

Ja się z tym nie zgodzę, uważam, że jeżeli mamy dobry kurs to niezależnie od tego, czy zajęcia odbywają się w grupach większych, mniejszych, czy bardziej indywidualnie to jesteśmy w stanie z tego bardzo dużo wyciągnąć. Dla mnie zawsze najlepszym przykładem jest The Native English School kurs angielskiego w Lublinie, gdzie niezależnie od poziomu angielskiego, tak potrafią dobrać grupę, by uczyło się przyjemnie i co najważniejsze ciągle robi się postępy. Nie uważam, że dojazdy itd to strata czasu, bo w takim gronie spędza się przyjemnie czas, a poza tym uczy biegle posługiwać się językiem angielskiego prowadząc rozmowy między sobą. Sama nauka słówek w domu czy to z książki, czy z programu komputerowego nic nie daje, warto więc pomyśleć o bardziej skutecznych metodach.

Odpowiedz