Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Domy na sprzedaż: kameralne osiedle niedaleko od Warszawy

Oddam / Sprzedam /Kupie / Wynajme itd... Dam prace, Szukam pracy.. Baby sitter..... Ogloszenia o pracy....

Moderator: kris_k

andre8721

Post autor: andre8721 » sob maja 16, 2015 8:25 am

Saska Kępa w Budach Zosinych

http://ditoandre.wix.com/saska-kepa-bz

działki 1200m2 wolnostojące domy prawie 200m2 -

Ceny promocyjne od 300 000 PLN !!!

Informacje o nieruchomości:
• Polska, Budy Zosine koło Grodziska Mazowieckiego, gmina Jaktorów, woj. mazowieckie
• rynek: pierwotny, budowane przez właściciela architekta (Polska, Australia, Nowa Zealandia)
• Rok budowy: do skończenia wg wymagań właściciela
• Standard: podwyższony
• parter I poddasze
• Materiał: gazobeton/drewno
• Ogrzewanie: gazowe ciepłym powietrzem

Zapraszamy do kameralnego I unikalnego osiedla Saska Kępa , w Budach Zosinych.. ....na malowniczych równinach Mazowsza, w pobliżu Warszawy i trasy A2 rośnie bardzo atrakcyjne osiedle domów.

Tutaj, jak nigdzie indziej możesz zrealizować swoje marzenia: mieszkania blisko natury, w romantycznym miejscu i z dala od uciążliwości aglomeracji...

Trasą A2 to jest po prostu krótki skok....jest też często kursujący pociąg podmiejski, nie wspominając o tradycyjnej drodze - będącej przedłużeniem Alei Jerozolimskich I łączącej Warszawę z Grodziskiem Mazowieckim i z Żyrardowem..

...prawdziwe sielskie Mazowsze, bliskość natury, a jednocześnie dynamicznie rozwijające się lokalne centra....idealna lokalizacja dla każdego kto chcę od życia więcej, dla siebie i dla swojej rodziny.

W tym roku rozpoczyna się budowa obwodnicy Grodziska Mazowieckiego – w ten sposób dojazd z Warszawy trasą A2 bedzie to po prostu krótki dwudziestopięcio minutowy skok...

Propozycja jest adresowana do każdego – nie tylko dla tych osób które posiadają “wolny” zawód, czy chcą mieszkać blisko natury, czy też przechodzą na emeryture I zawsze marzyli o innym życiu, czy tych także , którzy chcą miec wygodny, podmiejski dom na lato - jest adresowana również dla tych którzy zaczynają rodzinne życie I myslą o tym aby ich dzieci miały szanse w zyciu zaznąć cos więcej...

Informacje tel. Andrzej (+48) 794 154 234 ,e-mail: 901andre@gmail.com

tobi

Post autor: tobi » śr cze 03, 2015 11:55 am

Ja znalazłem mieszkania w katowicach, wiem wiem ktoś powie że smog i te sprawy, ale porównajmy ceny i przecież w warszawie nie wszędzie jest tłoczno.

Odpowiedz