Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Informatyk, grafik komputerowy, edycja i produkcja video,

Oddam / Sprzedam /Kupie / Wynajme itd... Dam prace, Szukam pracy.. Baby sitter..... Ogloszenia o pracy....

Moderator: kris_k

pionier01

Informatyk, grafik komputerowy, edycja i produkcja video,

Post autor: pionier01 » śr kwie 08, 2015 6:08 am

Od 20 lat pracuję w Urzędzie Miejskim jako Administrator Sieci Komputerowej, Informatyk, Grafik komputerowy. Zajmuję się także produkcją nagrań Nabożeństw Protestanckich.

Poszukuję pracy na terenie Dallas i pobliskich miejscowości.

Moja żona od kilkunastu lat pracuje w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej.

Jeśli ktoś ma jakieś informacje na temat ofert pracy dla imigrantów z Polski proszę o kontakt.

Piotr Nienartowicz
+48 512-482-333

Gość

Post autor: Gość » czw kwie 09, 2015 6:06 pm

Czy posiadasz pozwolenie na prace w USA (SS#)

pionier01

Post autor: pionier01 » pt kwie 10, 2015 1:40 am

Anonymous pisze:Czy posiadasz pozwolenie na prace w USA (SS#)
Właśnie nad tym pracujemy. Na dzień dzisiejszy mamy dwie drogi. 1 z nich to obywatelstwo niemieckie. Moja żona ma obywatelstwo podwójne polskie i niemieckie. Ja niestety mam tylko polskie.

2 sposób to jak większość Polaków zarejestrowałem się do programu Zielonej Karty. Przeszliśmy pierwszy etap. 5 maja dowiem się czy przeszliśmy 2 etap.

Szukam pracy już teraz gdyż jeśli uda się załatwić pozwolenie na pracę chciałbym zacząć jak najszybciej. Mam 20 letnie doświadczenie w Informatyce. Pracuje w Urzędzie Miejskim jako jedyny Informatyk. Zajmuję się siecią komputerową, grafiką, monitoringiem miejskim, buduję strony internetowe itp. W wolnych chwilach soboty, niedzielę nagrywam nabożeństwa Kościoła Protestanckiego na profesjonalnym sprzęcie telewizyjnym BlackMagicDesign.

Pozdrawiam
Piotr Nienartowicz

Gość

Post autor: Gość » pt kwie 10, 2015 10:05 am

podchodzicie do temetu powaznie . nie mysle ze niemieckie obywatelstwo pomoze lub zaszkodzi dostac zielona karte do usa. jak nie masz pozwolenia na prace to dostaniesz tu ,czesto wsrod polonii ,prace ale fizyczna typu i jak wiekszosc malowanie mieszkan lub cos podobnego. ty jestes profesjonalista z dobrym zawodem wiec zycze tobie zalatwienia papierow . czasem firmy duze jak potzrbuja kogos to sie tym dla ciebie zajma i wyrobia pozwolenie na prace. moze skontaktuj sie z poszczegolnymi firmami tutaj na miejscu i zapytaj. mam nadzieje ze ktos co to juz zrobil odpisze i pomoze. powodzenia. ps. w niemczech tez maja dobre prace i place bo mysle ze przyczyna jest opuszczenie polski zeby cos lepszego znalesc. tam juz macie pozwolenie na prace bo to unia europejska. rowniez standard zycia lepszy niz w polsce.

pionier01

Post autor: pionier01 » pn kwie 13, 2015 12:13 am

Anonymous pisze:podchodzicie do temetu powaznie . nie mysle ze niemieckie obywatelstwo pomoze lub zaszkodzi dostac zielona karte do usa. jak nie masz pozwolenia na prace to dostaniesz tu ,czesto wsrod polonii ,prace ale fizyczna typu i jak wiekszosc malowanie mieszkan lub cos podobnego. ty jestes profesjonalista z dobrym zawodem wiec zycze tobie zalatwienia papierow . czasem firmy duze jak potzrbuja kogos to sie tym dla ciebie zajma i wyrobia pozwolenie na prace. moze skontaktuj sie z poszczegolnymi firmami tutaj na miejscu i zapytaj. mam nadzieje ze ktos co to juz zrobil odpisze i pomoze. powodzenia. ps. w niemczech tez maja dobre prace i place bo mysle ze przyczyna jest opuszczenie polski zeby cos lepszego znalesc. tam juz macie pozwolenie na prace bo to unia europejska. rowniez standard zycia lepszy niz w polsce.
Dziękuję za informacje. Wiem że USA to nie łatwizna i trzeba pracować. Pracuję od 15 roku życia i chciałbym ciężko pracować i mieć z tego coś do życia. W Polsce zbudowałem dom na raty i aby utrzymać 4 osobową rodzinę musisz działać po godzinach pracy. A i tak nie starcza a Banki podnoszą raty jak chcą, bo mogą. Wiem że w USA też trzeba zasuwać ale za inne pieniądze. Tutaj jest ciężko a za granicą wojna z idiotą Putinem. Jak się coś znowu zamiesza wolę być w Stanach.

dzonny

Post autor: dzonny » czw maja 21, 2015 3:46 am

ja też wolę być w Stanach. Tak co czytam na różnych forach to właśnie tutaj jak ktoś jest pracowity potrafi być doceniony i to bardzo mocno. Pracodawca nie chce zwalniać takiego pracownika co zysków nie przynosi. Po prostu chce go zostawić u siebie w firmie jak najdłużej.

Gość

Post autor: Gość » czw maja 21, 2015 4:51 pm

Dzony...cos Ci sie chyba pomylilo...takiego pracownika co nie przynosi zyskow w pracy, to pracodawca wyleje go w krotkim czasie...

wlosiiek

Post autor: wlosiiek » czw maja 28, 2015 2:54 pm

Wyrzuci go na zbity pysk bo nikt nie będzie przecież płacił za nieroba i za taką osobę co nie przynosi żadnych zysków firmie..Skończyły się te czasy, że takie osoby miały etat w jakiejś firmie..Teraz trzeba porządnie się napracować aby właśnie coś zarobić.

gregorz111
Kontaktowanie:

Post autor: gregorz111 » śr sie 19, 2015 7:19 am

Jeśli masz duże doświadczenie w pracy jako informatyk i jesteś w tym dobry to bez problemów zdobędziesz pracę w swoim zawodzie. Musisz tylko wyrobić sobie pozwolenie na pobyt w USA.

Gość

Post autor: Gość » pt sie 21, 2015 6:19 pm

na poczatek mozesz pracowac lub zona w polskim sklepie bo tam szukaja do pomocy.taka mala podpowiedz tobie I innym .

MaciekPaciek
Kontaktowanie:

Re: Informatyk, grafik komputerowy, edycja i produkcja video,

Post autor: MaciekPaciek » śr mar 30, 2016 2:45 am

Również dzięki, przyda się na przyszłość te info
Fajna strona - Windykacja Warszawa - zapraszam na zaprzyjaźnioną stronkę :mrgreen:

Patrian

Post autor: Patrian » pt kwie 01, 2016 4:04 am

Przydatne informacje, dzieki

Gość

Post autor: Gość » pn maja 16, 2016 3:54 am

Najlepiej skorzystać z agencji pracy

herakles

Post autor: herakles » wt maja 17, 2016 2:45 am

Agencja pracy czasem nas moze oszukać, takze wstrszymałbym się od takich postów