Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Szukam pracy

Oddam / Sprzedam /Kupie / Wynajme itd... Dam prace, Szukam pracy.. Baby sitter..... Ogloszenia o pracy....

Moderator: kris_k

Gość

Szukam pracy

Post autor: Gość » wt kwie 07, 2015 9:19 am

Witam, mam 24 lata, jestem w USA (w Chicago) od 1,5 roku. Obecnie pracuje juz prawie od roku dla kobiety z dwojka dzieci, zajmuje sie domem i dziecmi w wieku 9 i 10. Ona czesto podrozuje w zwiazku z praca, wiec moje obowiazki sa obszerne. Wczesniej pracowalam przez pol roku dla rodziny z 5 dzieci. Na poczatku lipca chicialabym przeprowadzic sie do Dallas. Poszukuje wiec pracy jako niania, najlepiej w okolicy Plano. Jakby ktos poszukiwal niani lub znal kogos kto poszukuje, bede wdzieczna za informacje.

Gość

Post autor: Gość » wt kwie 07, 2015 11:00 am

Chicialabym jeszcze dodac ze interesuje mnie praca 6 lub 8 lub wiecej godzin dziennie, od 4 do 5 dni w tygodniu.

Gość

Post autor: Gość » czw maja 07, 2015 11:04 am

tu w dallas jest polka co ma agencje z niankami. skontaktuj sie z nia. moze ktos ma namiary.

Gość

Post autor: Gość » czw maja 07, 2015 11:30 am

GLOBE NANNY DOMESTIC PERSONNEL AGENCY
Alicja Szyszczak, wlascicielka od 1990 roku.
www.globenanny.com
e-mail : globe nanny@hotmail.com
telefon 214-350-1175
214-227-0457
( ta informacja zostala spisana z ogloszenia w biuletynie koscielnym przy ''Polskiej " Parafii Sw. Piotra Apostola w Dallas/ St. Peter the Apostle in Dallas) moze to komus pomoze, daj znac.

Gość

Post autor: Gość » czw maja 07, 2015 11:32 am

prawidlowe email jest : globenanny@hotmail.com ( przepraszam za pomylke )

Gość

Post autor: Gość » pt maja 08, 2015 3:28 pm

Pani z Chicago, napisz czy dzwonilas do Pani Szyszczak.

Gość

Post autor: Gość » pt maja 08, 2015 9:45 pm

dziekuje bardzo za informacje! dopiero dzisiaj zobaczylam odpowiedz, zadzwonie jutro albo po weekendzie:) dziekuje

Odpowiedz