Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Kursy językowe online

Oddam / Sprzedam /Kupie / Wynajme itd... Dam prace, Szukam pracy.. Baby sitter..... Ogloszenia o pracy....

Moderator: kris_k

carie

Kursy językowe online

Post autor: carie » pt maja 16, 2014 3:24 am

Szukasz skutecznej metody nauki języka obcego, chcesz przygotować się do egzaminu językowego, potrzebujesz korepetycji - wypróbuj naukę przez Skype. Efektywna nauka języka bez wychodzenia z domu. Zapraszamy na indywidualne kursy języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, czeskiego i rosyjskiego w atrakcyjnych cenach. Zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania prowadzą wykwalifikowani lektorzy. Program nauczania i godziny lekcji dostosowane do indywidualnych potrzeb kursantów. Szczegóły na www.szkola-shamrock.pl

Gość

Post autor: Gość » czw cze 26, 2014 3:34 am

Taka nauka jest wygodna, a w szkole Shamrock mają bardzo dobrych lektorów polecam.

Agata91
Kontaktowanie:

Post autor: Agata91 » pt lip 25, 2014 4:49 am

hmm tego w zasadzie szukałam, czas się wziąć za swoją edukacje

mimi9

Re: Kursy językowe online

Post autor: mimi9 » śr wrz 19, 2018 1:45 am

W sumie to takie kursy językowe on-line są całkiem wygodne, jednak po sobie zauważyłam, że dużo lepsze efekty pojawiają się u mnie, kiedy chodzę do zwykłej szkoły Zapisałam się do Szkoły języków obcych Speak Up w Bielsku Białej, z której ofertą możecie się zapoznać na stronie https://www.speak-up.pl/szkoly-angielsk ... lsko-biala i musze przyznać, że jestem naprawdę bardzo zadowolona ;)

Odpowiedz