Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Szukam Pracy

Oddam / Sprzedam /Kupie / Wynajme itd... Dam prace, Szukam pracy.. Baby sitter..... Ogloszenia o pracy....

Moderator: kris_k

Honorata

Szukam Pracy

Post autor: Honorata » ndz kwie 22, 2012 1:44 pm

Witam,

Ja mam 22 lat z zawodu sprzedawczynia i mieszkam jusz od malenkosci w niemczech (mam tesz niemieckie obytaweltswo) teraz sie z moijm mezem (27lat) z zawodu elektronik zdecydowalismy razem znasza mala coreczka wyjechac do stanach.
Wiec jakby ktos mial jakos prace dla nas albo chodzias wie moze ktos jakie wizy my potrzebujemy by bylo bardzo super.

pozdrowienia
Moj mail jest: hanka1989@googlemail.com

annastep
Kontaktowanie:

Post autor: annastep » czw sty 23, 2014 5:36 am

W RFN maje lepsze stawki pracy za godziną niż w USA

Aonek

Post autor: Aonek » pt sty 31, 2014 2:20 am

no właśnie, trochę dziwne że emigrujecie, przecież Niemcy biją USA na głowę jeśli chodzi o dostępną pracę i zarobki

susan

Post autor: susan » pt lut 14, 2014 3:56 am

American dream pewnie ;)

Gość

Post autor: Gość » pt lut 14, 2014 12:03 pm

Takze Niemcy bija amerykanow na glowe jezeli chodzi o ceny ...

rik87r
Kontaktowanie:

Post autor: rik87r » czw cze 12, 2014 6:00 am

zgadzam się Niemcy biją amerykanów jeśli chodzi o ceny
Szczęście jest blisko, pensjonat białobrzegi na wyciągnięcie rękę.

Gość

Post autor: Gość » czw cze 12, 2014 11:41 am

ale sie kapia tylko 1 lub 2 razy w tygodniu w niemczech , wstyd !

korenian

Post autor: korenian » ndz cze 22, 2014 3:05 pm

Może i lepiej płacą, ale wobec ostatnich wydarzeń przynajmniej tam bezpieczniej.

onaion

Post autor: onaion » czw sty 22, 2015 2:10 pm

Również poszukuję pracy, najlepiej w sklepie, na okres wakacyjny albo i dłużej. Jeżeli ktoś posiada jakieś informacje proszę o wiadomość. Może być też inna praca, chętnie się podejmę..

gosciowa

praca w sklepie

Post autor: gosciowa » pn lut 02, 2015 8:03 am

onaion pisze:Również poszukuję pracy, najlepiej w sklepie, na okres wakacyjny albo i dłużej. Jeżeli ktoś posiada jakieś informacje proszę o wiadomość. Może być też inna praca, chętnie się podejmę..
Prosze sie z nami skontaktowac (office@europeanintexas.com). Moze bedziemy wiedzieli cos o pracy w sklepie. Jaki okres konkretnie pana interesuje?

amberus
Kontaktowanie:

Post autor: amberus » pt lut 06, 2015 9:01 am

Czy praca dodatkowa tez może być ? Jeśli tak to zapraszam do mojej firmy, tu też bez problemów osiągniesz zachodnie zarobki, no i praca na lata. - www.lavylitesbiznes.webnode.com Pomagam też skutecznie nie tylko na starcie, a partnerom biznesowym też strona z biznesem za darmo.

Awatar użytkownika
HieronimDWed

podsumowanie watku

Post autor: HieronimDWed » pn lut 09, 2015 8:11 am

A możecie powiedzieć coś znacznie więcej? Zainteresował mnie ten temat, jednak jestem laikiem oraz po prostu nie znam podstaw. Fajnie, jakby ktoś opisał trochę bardziej dokładnie, na czym bazuje cały temat i z jakiej przyczyny tak dużo osób pisze pozytywne wpisy, a inni negatywne.

amberus
Kontaktowanie:

Post autor: amberus » pn lut 09, 2015 9:54 am

Nie pozostaje Ci nic innego jak zrobić najprostsza rzecz z możliwych. Czyli najzwyczajniej w świecie wejść na stronę podaną i poczytać. Wszystko pisze. Ale tak po skrócie. Biznes nowy oparty na produkcie leczniczym działającym natychmiastowo jeśli idzie o leczenie bólu, ciężkich w gojeniu ran i wielu innych. A praca to promocja biznesu i produktu w każdej możliwej formie [ podam jak to się robi] A że w USA tego produktu jeszcze nie ma to znaczy że kto wejdzie pierwszy ten będzie zarabiał krocie i tak to właśnie wygląda.

Gość

Post autor: Gość » pn lut 09, 2015 4:46 pm

Tylko ze w USA to nie tak prosto wejsc na rynek z byle srodkiem leczniczym, musi byc zaaprobowany przez Departament Zdrowia....

amberus
Kontaktowanie:

Post autor: amberus » pn lut 09, 2015 11:58 pm

Zgadza się, można wejść z nowym , lub z tym który jest produkowany w USA i dopuszczony do obrotu - www.lamininazdrowie.pl.tl

Odpowiedz