Witamy na Forum Polonii w Dallas!

MAJOWKA

Polonijne wydarzenia w Dallas. Forth Worth, okolicach i Texasie, ktore sie odbeda lub odbyly...

Moderator: kris_k

REGINA

MAJOWKA

Post autor: REGINA » ndz maja 05, 2013 10:28 pm

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH POLAKOW DO POZNANIA SIE PRZY WSPOLNYM STOLE PRZY OGNISKU I GRILU. ZABIERZ WALOWKE I PRZYJEDZ NZ RODZINNA MAJOWKA. TEREN PRYWATNY (przywies krzeselko, ale pieska zostaw w domu) MUZYCZNE TALENTY I DOBRY HUMOR MILE WIDZIANE. SOBOTA 25 MAJA OD GODZINY 2 PM DO RANA. 395 AUSTIN RD. GUNTER, TX 75058 WIECEJ INFO. 214-607-5518 LUB 214-406-2710

Polish Cowboy

Post autor: Polish Cowboy » pn maja 20, 2013 7:21 am

ilu juz sie zglosilo ? dziekuje ze cos takiego organizujecie .

magda.cent
Kontaktowanie:

Post autor: magda.cent » czw paź 23, 2014 7:01 pm

żeby u mnie w stanie takie organizacje były, u nas ludzie nic nie chcą robić. Super inicjatywy
Zajmuje się zawodowo oponami a to moja strona: http://1-opony.com/

Gość

Post autor: Gość » pt paź 24, 2014 8:49 am

czesc magda , nie piszesz w jakim stanie mieszkasz . mam nadzieje ze nie w kazachstanie !

UshaEu2474

Post autor: UshaEu2474 » wt sty 13, 2015 3:46 am

Bardzo dobry pomysł. W Polsce byłoby niestety niemożliwie i nikt by się do tego niestety nie zabrał. Ja się pytam czy w 2015 roku też się można spotkać jakiegoś właśnie takiego spotkania i tej inicjatywy? W tej w której było zaproszenie to ja właśnie byłem i było super.

gosciowa

Post autor: gosciowa » wt sty 13, 2015 5:50 am

UshaEu2474 pisze:Bardzo dobry pomysł. W Polsce byłoby niestety niemożliwie i nikt by się do tego niestety nie zabrał. Ja się pytam czy w 2015 roku też się można spotkać jakiegoś właśnie takiego spotkania i tej inicjatywy? W tej w której było zaproszenie to ja właśnie byłem i było super.
A moze Wy mlodzi zorganizujecie jakies wyjscie grupowe np. zeby sobie potanczyc? zapostujecie tutaj i kto przyjdzie to sie zapozna? Jesli potrzebujecie miejsca zbiorki w Dallas to zapraszamy do European in Texas Market & Deli. Umowcie sie np. na 6:00 PM w sobote w sklepie, a jak grupka sie zbierze ruszycie na podbuj klubow w Dallas.

Odpowiedz