Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Polski Piknik w Fort Worth

Polonijne wydarzenia w Dallas. Forth Worth, okolicach i Texasie, ktore sie odbeda lub odbyly...

Moderator: kris_k

Kasia
Kontaktowanie:

Post autor: Kasia » czw paź 12, 2006 8:43 pm

Zapraszamy na Polski Piknik z udzialem polskich zolnierzy wojsk lotniczych, ktorzy sa w Fort Worth na szkoleniu w Lockheed Martin. Piknik zaplanowano na niedziele, 22 pazdziernika o godz. 14:00 nad jeziorem Benbrook w Fort Worth.

O szczegoly prosze kontaktowac sie z Kasia Matlag Poole, tel. 817-875-0995 lub email: kmatlag@juno.com.

Gosc23

A mozna prosic jakies szczegoly?

Post autor: Gosc23 » ndz paź 15, 2006 12:29 am

A mozna prosic jakies szczegoly?
Z checia bym sie wybral na taki piknik, czy musze sie gdzies wczesniej zarejestrowac?
Co mam przyniesc, jedzenie?

W ktorym miejscu dokladnie jest to spotkanie, jak tam trafic?

Pozdrawiam i dziekuje za informacje.
BARDZO CENNA INICJATYWA, NA PEWNO OCZEKIWANA PRZEZ WIELU POLAKOW W DALLAS
bedzie okazaja spotkac sie z polskimi zolnierzami, a dodatkowo z Polonia w Texasie...

Pozdrawiam i z gory dziekuje za informacje

Kasia
Kontaktowanie:

Post autor: Kasia » pn paź 16, 2006 10:22 pm

Ponizej szczegolowe informacje o pikniku. Sa one w j. angielskim, poniewaz wysylalam je jako email do osob, wsrod ktorych sa Amerykanie polskiego pochodzenia nie mowiacy po polsku.

It looks like we will have a nice number of people coming to Fort Worth picnic this Sunday afternoon at 2:00 PM! If you know of someone who might like to join us please forward this message to them. There will be about 20 Polish military men joining us so let’s make it enjoyable and fun time with our families and new friends.

Please bring some kind of salad (potato salad, vegetable, coleslaw, etc.), drinks, enough meat (Polish sausage, stakes etc.) for your family and to host 2-3 military men. If any ladies could also bake a cake or make some kind of desert that would be great! We will make it a buffet style so there will be plenty to host our special guests.

There are two grills at the lake so if someone has a small portable grill it might be helpful to have one or two extra grills. Plus if you have some charcoal bring it in too. There are several tables with a roof over them but they are not next to each other. If anyone has a folded table and could bring it, that would help us to keep food in one or two places without spreading it too much. I have some paper plates and cups and if you have some left over at home, bring them in. Plastic forks and knives would be needed to, so bring what you already have.

Also, don’t forget to bring chairs, blankets and any outdoor games you might like. Unfortunately, dogs are not allowed at the picnic area.

Directions to Lake Benbrook (South West Fort Worth):

You need to get to I-20 West in Fort Worth. Exit on Hwy. 377 South toward Granbury. After passing several lights (the last one is Rolling Hills Drive) in Benbrook you will see a big sign on the left: Dutch Branch Park – you will turn left there (it is Stevens Drive). Then you will turn Left on Lakeview Drive. This street will take you to our picnic site which will be on the left after passing boats parking. There is a large parking space and you will see several tables spread all over the place. If you get to area where some men fly their model planes you’ve gone too far.

If you have problems finding us you may call my cell phone: 817-875-0995.

See you all on Sunday!

Awatar użytkownika
Rejql

Czy piwo jest mile widziane?

Post autor: Rejql » sob paź 21, 2006 3:47 pm

Czy piwo jest mile widziane?
Polscy zonierze sa normalnymi ludzmi i jedno piwko do polonijnego grila by nie zaszkodzilo ;-)
Czy mozna przyniesc, czy raczej nie jest wskazane?

To jest link do mapy (tak wynika z opsiu, ze to jest tutaj).

http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&q ... 10849&om=1

Kasia
Kontaktowanie:

Post autor: Kasia » sob paź 21, 2006 8:18 pm

Nad jeziorem nie widzialam zakazu przynoszenia alkoholu i wiem, ze niektorzy planuja przyniesc piwo i inny alkohol. Nasi zolnierze napewno nie odmowia.

samlab

tx

Post autor: samlab » ndz paź 22, 2006 8:28 pm

hej! witam wszystkich :D bardzo fajna mila i kulturalna forma spedzania czasu. było mi bardzo milło byc gosciem na pikniku, poznalłem wielu fajnych ludzi - mam nadzieje ze nie bylo to jednostkowe spotkanie polonii z rodakami . bardzo dziekuje za mile spedzone chwile :D wszystkich serdecznie pozdrawiam biało-czerwoni :D

Awatar użytkownika
Rejql

Polonijny piknik w Fort Worth

Post autor: Rejql » ndz paź 22, 2006 9:52 pm

Mnie tez sie bardzo podobalo.
Mam nadzieje, ze taki piknik uda sie powtorzyc, moze tym razem blizej Dallas ;-)

Bardzo serdecznie dziekuje organizatorce Kasi !!! Duze brawa, bo bylo naprawde fajnie!!!

Pozdrawiam serdecznie i oby wiecej takich imprez dla Polakow w Texasie.

A to jest zdjecie z pikniku.

Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz paź 22, 2006 10:37 pm przez Rejql, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kris_k

Podziekowania

Post autor: kris_k » ndz paź 22, 2006 10:36 pm

Witam,
Ja tez sie przylacze do podziekowan. Bylo bardzo sympatycznie, kulturalnie i z prawdziwa przyjemnoscia poznalem naszych Wojakow i Polonie z Fort Worth.
Zgodzam sie z przedpisca: takich spotkan zdecydowanie potrzeba nam (Polonii) wiecej.

Popelnilem dwa zdjecia, mozna je obejrzec tutaj:
http://www.pbase.com/kris_k/piknik_w_fort_worth

Serdecznie pozdrawiam
Kris_K

wojciecha

piknik

Post autor: wojciecha » pn paź 23, 2006 12:37 am

ja tez dziekuje bardzo:
kasi za organizacje pikniku
i wam wszystkim za uczestnictwo
dzikeuje w imieniu zmilitaryzowanej czesci gosci
bylo naprawde suuuper !
dlatego tez narzuca mi sie pytanie:
kiedy nastepny ? :)

jako ze nie zebralem waszych namiarow tam, prosze o kontakt mailowy:
wojciech.antczak@wp.pl
lub na skype:
wojciecha

pozdrawiam i jeszce raz wielkie dzieki !

samlab

kontakt

Post autor: samlab » czw paź 26, 2006 6:46 pm

witam powtornie wszystkich
pewnie przez nieuwage piszac swoja opinie do "pikniku"zapomnialem podac swoich namiarow ale nic straconego dla wszystkich chetnych do podtrzymania znajomosci;

waldemar balmas
samlabw@yahoo.pl
skype - samlab
gg 7218222
8173469934
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Odpowiedz