Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Przeprowadzka

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

katja

Przeprowadzka

Post autor: katja » wt wrz 19, 2017 3:04 am

Jestem w trakcie oragnizowanie swojej pierwszej w zyciu przeprowadzki. Brak doswiadczenia w tym temacie daje sie we znaki poniewaz nie wiem czy kierowac sie przy wyborze danej firmy oraz na co zwracac najbardziej uwage podczas dalszej wspolpracy. Ogolenie to najbardziej mi zalezy na tym aby wszystko bylo jak najlepiej zabezpieczone, a dodatkowo ubezpieczone na czas transportu. Na ryknu jest naprawde duzo ofert i ciezko sie na cos zdecydowac. Do tej pory najatrakcyjnie wypada Zlotnicki https://zlotnicki.pl/oferta/przeprowadzki-krajowe/ Duzym plusem jest ich ponad 20 letnia dzialalnosci na polskim rynku. Macie moze wyrobiona opinie na ich temat? Z gory dzieki za informacje.

Miśka90

Re: Przeprowadzka

Post autor: Miśka90 » wt paź 17, 2017 3:10 am

A czy świadczą oni może usługi na terenie Śląska? Bo potrzebowałabym przewieźć średniej wielkości kredens z mieszkania w Katowicach do domu w Tarnowskich Górach.

Robertoooo

Post autor: Robertoooo » wt paź 17, 2017 3:48 am

To może wystarczy Ci samochód? Sprawdź ofertę tej wypożyczalni samochodów dostawczych z Tarnowskich Gór właśnie - myślę, że to może być opcja dla Ciebie.

marceli
Kontaktowanie:

Post autor: marceli » pt paź 20, 2017 8:41 am

Jeżeli zlecisz odpowiedniej firmie przeprowadzkowej cały proces to na pewno nie będziesz żałować wydanych pieniędzy. Same meble to jeszcze nie jest aż taki problem najgorzej te setki worków i kartonów. Na Śląsku moge polecić przeprowadzki katowice .

Jacenty99

Post autor: Jacenty99 » pt paź 20, 2017 8:46 am

supoer przeprowadzka !

Bihoki

Post autor: Bihoki » wt paź 31, 2017 11:17 pm

Słuchajcie, ja właśnie szukam jakiejś dobrej i rzetelnej firmy z Gdańska. Słyszeliście może coś o tej http://gdansk.przeprowadzki.pl/prywatne.html  ? Jeśli tak to przybliżcie mi ich profil działania, będę bardzo wdzięczny :)

jjusti18

Post autor: jjusti18 » pt lis 10, 2017 2:57 pm

Jak przeprowadzka to z pewnością przydadzą Ci się też solidne pudła i taśmy. A ja trafiłam właśnie na świetną okazję w sklepie https://centrumpakowania.com . Mają tam spory wybór w kartonach, taśmach, wypełniacze, kopert i wiele różnych innych wariantów. Co fajne to ceny, bo spoglądając na konkurencję to mają naprawdę korzystną, ale to już sama musisz zobaczyć i bliżej zapoznać się z ich propozycją. Według mnie jest korzystna.

celia.celia84

Post autor: celia.celia84 » pn lis 13, 2017 1:36 pm

Przed rozpoczęciem przeprowadzki najpierw trzeba wszystko dobrze przemyśleć - ile posiadasz rzeczy, co z czym można spakować i czy posiadasz odpowiednie materiały do pakowania. Potem możesz skontaktować sie z firmą, która świadczy usługi transportowe Warszawa. Osoby, które na co dzień sie tym znajdują pomogą Ci w pakowaniu i dowiozą niezbędne materiały do pakowania. Udzielą Ci wszelkiej pomocy i całą przeprowadzka nie będzie już taka straszna.

Awatar użytkownika
czeslaw37

Post autor: czeslaw37 » wt lis 14, 2017 9:14 am

Mi się wydaje, że jest sprawa dla specjalistów tej dziedziny. Dzięki temu można sobie oszczędzić wielu trudności...
Ciężko jest być młodym. Są takie rzeczy, na które nawet myślenie nie poradzi

Odpowiedz