Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Zakupy dla malucha

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

alicjaaaaa

Zakupy dla malucha

Post autor: alicjaaaaa » śr wrz 06, 2017 8:39 am

Cześć. W tym roku zostanę mamą! Przygotowuję się właśnie do kompletowania wyprawki. Znalazłam fajny klub zakupowy Limango i mam nadzieję, że uda mi się kupić coś fajnego w ich outlecie. A Wy, gdzie kupowaliście rzeczy do wyprawki? O czym powinnam jeszcze pamiętać? Ubranka, kosmetyki, rzeczy do szpitala, kącik zabaw - co jeszcze?

dotdott

Re: Zakupy dla malucha

Post autor: dotdott » śr wrz 06, 2017 2:13 pm

ja kupowałam wszystko w sklepie dla maluszków w moim mieście :)

miskant

Post autor: miskant » wt lut 20, 2018 1:53 am

Ja szukam teraz krzesełka do karmienia kojarzycie może gdzieś promocje na jakieś fajne krzesełka. Zależałoby mi na drewnianym krzesełku z drewna.

katarzyna.j

Post autor: katarzyna.j » wt lut 20, 2018 6:44 am

przyjście na świat potomka to duża sprawa. Warto wcześniej zaopatrzyć się aby wyprawka dla niemowlęcia była kompletna gdy dziecko już będzie na świecie :)

honorata

Post autor: honorata » czw mar 01, 2018 10:04 am

Super zamieszczacie tutaj wpisy i z każdym muszę się zgodzić, jednak ja chciałam zwrócić uwagę na rzecz jaką jest kojec dla dzieci. Myślę, że to jest bardzo fajna rzecz, może się tam bawić, a rodzic wie że dziecko jest w nim bezpieczne ;) Sama swego czasu skorzystałam z oferty https://www.abcdomu24.pl/kojec-caretero ... 0_634.html . Wybrałam to co mi się podobało i szczerze mogę Wam polecić tą stronkę ;) Wiem, że produkty przez nią zakupione będą spełniały pokrywane w nich oczekiwania ;)

Ailis

Post autor: Ailis » czw mar 08, 2018 8:32 am

Również ważna rzeczą jaka jest dla dziecka to fotelik samochodowy, przecież dzieci jeżdżą z nami i niestety fotelik jest niezbędny. Ja nie wyobrażam sobie dzieci jadące samochodem bez fotelika. Lepiej już chyba kupić i będzie spokój na kilka lat, niż martwić się o bezpieczeństwo dziecka. Ja sama jestem na etapie szukania fotelika dla 5-latki i znalazłam odpowiedni dla niej https://e-foteliki.pl/cybex-solution-m-fix.html uważam że jest to bezpieczny i wygodny fotelik.

grzesiulek

Post autor: grzesiulek » wt mar 13, 2018 1:26 pm

Bardzo fajną sprawą są wózki dziecięce w nosidełkiem, które możemy także mocować w samochodzie. Daje nam to 3 funkcjonalności w jednym zakupie, ja znalazłem takie właśnie na stronie http://www.viki.net.pl/ i jestem zadowolony zarówno z produktu jak i z oszczędności.

Danieloo

Post autor: Danieloo » śr mar 14, 2018 8:13 am

My dużo rzeczy kupowaliśmy w Pepco ;)
Kochasz zakupy i często szukasz rozmaitych okazji cenowych? Zapraszamy do Nas.
Outlet -70%

majaka

Post autor: majaka » pn mar 19, 2018 7:04 am

Musze przyznac, ze zakupy dla malucha to fajna sprawa. Dla noworodków wiekszośc rzeczy kupowałam stacjonarnie, ale teraz sporą część rzeczy kupuje online. Zakupy w sieci sa mega szybkie i wygodne. Dla siebie kupuje buty w różnych miejscach, ale dla dzieciaków szwagierka poleciła mi sklep butymodne https://butymodne.pl/buty-sportowe-dzie ... 25959.html Szeroki wybór obuwia sportowego, napewno cos kupię. A jakie sa wasze ulubione rzeczy z bucikami?

marzenloka

Post autor: marzenloka » pn mar 19, 2018 7:26 am

W Pepco jest sproo ładnych rzeczy. I wbrew pozorom są dobre jakościowo.

katarzyna.j

Post autor: katarzyna.j » wt mar 20, 2018 1:23 am

ja polecam kupować takie rzeczy prze internet. Od siebie mogę polecić sklep simed.pl. Wiele razy już korzystałam z usług tego sklepu i ani razu się nie zawiodłam.

fit_Lidia

Post autor: fit_Lidia » wt mar 20, 2018 2:51 am

Ja jednak zazwyczaj stawiam na zakupy w sklepach stacjonarnych jeśli chodzi o rzeczy dla dzieci. Natomiast niekiedy uda mi się trafić na coś fajnego w internecie to się skuszę. Mimo to jednak staram się ograniczać takie zakupy, ponieważ nie wiem nigdy na jaką jakość trafię.

haniulala

Post autor: haniulala » wt mar 20, 2018 4:55 am

Mnie moja rodzina zaskoczyła taką paką prezentów, w tym ciuszków, że długo nie będę musiała nic kupować :)

TrestoRtyR

Post autor: TrestoRtyR » wt mar 20, 2018 5:01 am

Moja siostra też rodzi za kilka tygodni i razem z rodzicami próbujemy coś fajnego zorganizować :)

Mateo 77

Post autor: Mateo 77 » śr mar 21, 2018 4:15 am

Na pewno każdy rodzic ma świadomość, jakie koszty są związane z wychowaniem szybko rosnących maluchów. Ja nie wyobrażam sobie sytuacji, w której nie korzystałbym z zakupów przez internet, co pozwala mi na znaczne oszczędności. Jeżeli zastanawiacie się, czy to się opłaca, to sprawdźcie w ups cennik ja tanie są aktualnie koszty dostawy. Będziecie pozytywnie zaskoczeni :)

Odpowiedz