Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Choroba?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

angelia

Re: Choroba?

Post autor: angelia » śr wrz 13, 2017 7:12 am

Ja uważam że z chorobami to trzeba iść do lekarza a nie czytać o nich na internecie, gdzie często są nieprawdziwe informacje

kreta333

Post autor: kreta333 » wt paź 03, 2017 8:57 am

To racja, nic nie zastąpi nam porady lekarza bo to on najlepiej wie co może nam dolegać. Ale nic nie zaszkodzi poczytać w sieci na temat chorób, dowiedzieć się różnych rzeczy czy na przyklad zająć się profilaktyką i uniknąć chorob. Ja w tym celu polecam http://dbamoserce.pl/choroby-serca/ - najlepszy portal z jakim miałam doczynienia.

Raelf

Post autor: Raelf » wt paź 03, 2017 9:52 am

Dzięki! Nigdy mało portali traktujących na temat zdrowia :)

Skarabeusz

Post autor: Skarabeusz » sob paź 07, 2017 11:07 am

A ja tam jestem zwolennikiem czytania o dolegliwościach czy chorobach i im zapobieganiu w internecie, kwestia tego tylko gdzie o tym czytamy. Warto poszukać jakiś dobrych stron, już po samym początku strony można wiele wywnioskować jaka jest to strona, ja ostatnio zacząłem czytać http://vivanatura.pl/ i na razie jestem bardzo zadowolony, dużo merytorycznych wpisów

DziewczynaZmiasta

Post autor: DziewczynaZmiasta » wt paź 10, 2017 1:40 pm

Też jestem zwolenniczką czytania o różnych chorobach, lecz bardziej chodzi mi tutaj o jakieś fachowe blogi w tej dziedzinie ;) Ostatnio zaczęłam się interesować zawałami serca i doszłam do artykułu http://zawalserca.com.pl/zakrzepica-jed ... -krazenia/, który dość mocno otworzył mi oczy. Nie wiem czy wiecie ale jednym z powodów zawałów serca jest zakrzepica, nie wiedziałam o tym do momentu przeczytania tego artykułu

kejt

Post autor: kejt » śr paź 11, 2017 6:10 am

Ja mogę polecić stronę, na której sprawdzam sobie różne leki i mogę je od razu rezerwować w pobliskich aptekach. Ostatnio sprawdzałam między innymi nifuroksazyd ulotka na ktomalek.pl. Są tam wszystkie niezbędne informacje razem z interakcjami z innymi lekami i alkoholem.

Mieros

Post autor: Mieros » śr paź 11, 2017 9:43 am

A ja tam uważam, że warto czytać na internecie na jakiś sprawdzonych stronach jak chociażby www.vert-med.pl, moim zdaniem fachowa strona. Po prostu trzeba filtrować informacje stamtąd płynące i nie wierzyć we wszystko co ludzie wypisują w internecie... Moim zdaniem to bardzo fajna opcja

GigaBelt

Post autor: GigaBelt » śr lis 08, 2017 11:40 am

Takie portale są bardzo ważne, bo pomagają nam zrozumieć, kiedy dzieje się z nami coś niedobrego. Jednak ostatecznie to diagnozę powinien stawiać lekarz.

Dwayna

Post autor: Dwayna » pt lis 10, 2017 8:36 pm

Choroby to okropna sprawa, tym gorsza, że raczej nikogo z nas nie ominą.

FeelG

Post autor: FeelG » sob lis 11, 2017 5:44 am

ja tam tez jestem zdania i uwazam ze wszytko jest dla ludzi, a takie fora sa naprawde bardzo pomocne. ja w sumie dzieki forum odkryłam wkładkę levosert - od roku udaje mi sie juz normalnie walczyc z comiesiecznymi bolami miesiaczkowymi ;/ wczesnej uwierzycie albo nie - to byla dla mnie katorga - pierwsze dni okresu spedzalam w lozku z silnym bolem i intensywnym krwawieniem ;/

Odpowiedz