Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Jak dbacie o własny wygląd?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Julia28

Jak dbacie o własny wygląd?

Post autor: Julia28 » czw cze 08, 2017 4:46 am

Czy ćwiczycie? Jak Często? Na siłowni czy w domu? Jakieś zabiegi? Coś szczególnie polecacie?

liczi

Re: Jak dbacie o własny wygląd?

Post autor: liczi » czw cze 08, 2017 5:29 am

Ja chyba dbam o siebie w sposób minimalistyczny, czyli staram się jeść zdrowo, od czasu do czasu uprawiam jakiś sport, najczęściej jeżdżę rowerem, na żadne zabiegi nie chodze.

elzbietkagora

Post autor: elzbietkagora » czw cze 08, 2017 2:37 pm

Dbam o moje włosy, zawsze je prostuje bądź kręcę i dbam o rzęsy aby były długie i ciemne

marcelinia188

Post autor: marcelinia188 » czw cze 08, 2017 4:22 pm

Codzienne mycie się, drobny makijaż od czasu do czasu.

Mateo 77

Post autor: Mateo 77 » śr cze 21, 2017 6:53 am

Ja staram się żyć jak najbardziej naturalnie, co przekłada się też na dbanie o swój wygląd. Jeśli mam kupić jakieś kremy w sklepie, to wolę je zrobić samodzielnie. Przynajmniej wiem, co dokładnie mam w środku. Przygotowanie takich olejków to prosta sprawa, fajnie jest to opisane w http://amantis.pl/jak-zrobic-olejek-ete ... obami-diy/ Sami zauważycie, że jest różnica między olejkami przygotowanymi samodzielnie a kupionymi w sklepie.

daleka

Post autor: daleka » śr cze 21, 2017 8:36 am

Przede wszystkim staram się dobrze nawilżać skórę. Poza tym maluję się, regularnie odwiedzam fryzjera.

RuBiN

Post autor: RuBiN » pn lip 17, 2017 3:31 pm

Ja bardzo dbam o swoje rzęsy :) Codziennie używam odżywki, dzięki niej nie muszę ani przedłużać rzęs ani jakoś specjalnie ich tuszować. I to jest super, bo bez makijażu wyglądam jak w :D Kiedyś tak nie miałam, ale koleżanka podrzuciła mi http://odzywkidlarzes.pl/ i tam wyczytałam wiele przydatnych porad odnośnie odżywek. Jakby ktoś miał problem z rzęsami to polecam zajrzeć, mi ta stronka serio pomogła :)

emotikonka1

Post autor: emotikonka1 » pn lip 17, 2017 3:48 pm

Ja sobie zawsze raz w tygodniu sztucznie przedłużam rzęsy, jakoś trzeba sobie radzić :)

domi78

Post autor: domi78 » wt sie 29, 2017 11:35 am

Ja staram się zawsze wyglądać nienagannie, nawet makijaż robię delikatny ale żeby wyglądał pięknie. Staram się kupować dobre kosmetyki. A ostatnio moimi ulubionymi pędzlami są pędzle Hakuro – solidnie wykonane i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam. Zamawiam je w drogerii internetowej , ponieważ nie mam możliwości kupna stacjonarnie, ale wydaje mi się, że ten sposób kupna bardziej się opłaca. Teraz jest okazja by kupić zestaw pędzli Hakuro- https://puderek.com.pl/pedzle-hakuro/81 ... warzy.html

katpio123

Post autor: katpio123 » ndz wrz 03, 2017 9:15 am

Ja jako, że mam bardzo rzadkie brwi zrobiłam sobie makijaż permanentny w łodzi w tym salonie http://cashmire.pl/oferta/kosmetologia/ ... rmanentny/ i problem mam z głowy. Kreska wygląda wspaniale efekt na bardzo długo. Osobiście jestem bardzo zadowolona ale jeszcze kolejnym bardzo dużym plusem takiego makijażu jest to że nawet na basenie świetnie wygląda i nie zmyje się tak jak normalne kosmetyki :)

Mermagda0

Post autor: Mermagda0 » ndz wrz 10, 2017 4:51 am

Odpowiednie kosmetyki potrafią zrobić robote, wiec to one sa sekretem mojego piekna na codzien. Jednak tez nie mozna z nimi przesadzać :) Na pewno każda z was kupuje ich spore ilosci wiec jak mozecie troszke taniej kupic to czemu tego nie robic? Jezeli szukacie fajnych promocji to polecam zajrzeć na http://www.empik.com/zdrowie-i-uroda/ma ... z,382301,s

leski

Post autor: leski » pn wrz 11, 2017 5:03 am

Jakoś specjalnie nie szaleję w tym zakresie, podstawa to codzienna higiena, schludny ubiór i odrobina makijażu.

urodomanka

Post autor: urodomanka » pn wrz 11, 2017 5:14 am

Ubrania to wiadomo, ale każdy ma własny styl. Natomiast stawiam na różane kosmetyki do pielęgnacji ciała. Dzięki nim moja skóra ma subtelny zapach.

chlabicz

Post autor: chlabicz » wt wrz 12, 2017 7:50 am

Kosmetyki, mycie się, świeże ubrania i ładny perfum. To wydaje mi się w zupełności wystarcza aby dobrze wyglądać.

Marta38

Post autor: Marta38 » śr wrz 13, 2017 1:54 pm

Ja staram się przede wszystkim utrzymać regularność w dbaniu swój wygląd. W końcu kremy dają efekty dopiero, kiedy każdego dnia rano oraz wiczorem sumiennie je stosujemy. Warto również zwracać uwagę na te kosmetyki, które naprawdę zwalczają zmarszczki poprzez składniki w nich zawarte, jak na przykład Kosmetyki Guinot , bo dzięki temu niezależnie od tego, jak dojrzała jest nasza cera cały czas możemy ją doprowadzić do świetnego stanu.

Odpowiedz