Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Prezent dla wymagającego faceta

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Julia28

Prezent dla wymagającego faceta

Post autor: Julia28 » czw cze 08, 2017 4:43 am

Mam problem, bo mój facet to naprawdę wymagająca osoba, jeśli chodzi o takie rzeczy.
To nie może być nic banalnego, oczywiście nie musi kosztować majątku, ważne, żeby było kreatywne i ciekawe.
Co mogę sprezentować takiej osobie? Skok ze spadochronem? Czy to nie jest zbyt niebezpieczne?

marcelinia188

Re: Prezent dla wymagającego faceta

Post autor: marcelinia188 » czw cze 08, 2017 3:23 pm

Może jakiś zegarek? Faceci lubią tego typu rzeczy.

Natalia Walczak

Post autor: Natalia Walczak » pt cze 09, 2017 8:17 am

A może po prostu - romantyczny wyjazd we dwoje nad morze?
Znajdź kameralny pensjonat nad morzem, zabierz go na romantyczną kolację o zachodzie słońca.
Podarunek może być symboliczny w tym wypadku, jakiś drobiazg na pamiątkę,
bo kreatywne będzie już zorganizowanie takiego wyjazdu tak, by to była niespodzianka dla niego.

Tora11

Post autor: Tora11 » pt cze 30, 2017 8:49 am

Mój dostał nowy sprzęt audio do samochodu http://www.dobryton.pl/kontakt.html.

bajka

Post autor: bajka » czw sie 10, 2017 11:11 am

A co pwiesz na zapalniczka zippo. Zapalniczki zippo są to zapalniczki które wiele razy grały w filmach i sztukach teatralnych, są też wciąż wyposażone w wieczystą gwarancję. Miło by było dostać zapalniczkę, którą widzieliśmy np.The X-Men. Dlatego jeśli twój mężczyzna pali, na pewn ucieszy się z takiego prezentu.

funka

Post autor: funka » pt sie 18, 2017 8:10 am

Każdy facet z zarostem, nawet bardzo wymagający doceni jakieś gadżety do jego pielęgnacji. Na tej stronie https://www.philips.pl/content/B2C/pl_P ... stawy.html można poczytać trochę na temat pielęgnacji brody i odpowiednich akcesoriów.

grewa

Post autor: grewa » pt sie 18, 2017 3:47 pm

ciężko powiedzieć, jeżeli jest naprawdę wymagający to wydae mi się, że lepiej będzie go zapytać o to co chce dostać

Ziomalka

Post autor: Ziomalka » pt sie 18, 2017 4:02 pm

Skoro jest taki wymagający to może po prostu zabierz go na zakupy i niech sam sobie coś wybierze hmm?

puszyczka

Post autor: puszyczka » sob sie 19, 2017 4:35 am

Jeśli się interesuje fotografia to może pomyśl o aparacie fotograficznym? Myślę że to też fajny prezent i dzięki temu będzie mógł piekne chwilę uwiecznić na zdjęciach. Fajne i dobre aparaty są w tym sklepie- http://digital24.pl/ . Myślę że warto się dobrze zastanowić.

ola89

Post autor: ola89 » ndz sie 20, 2017 7:13 am

Jeżeli Twój facet jest wymagający to ciekawe co by powiedział na prezent w postaci modelu 3d https://supertoys.pl/ugears Myślę, że to własnie świetna zajawka dla wymagających osób. Najprostszy model można już ułożyc w godzinkę, a jeżeli ktoś już jest wprawiony to można zakupić cos bardziej skomplikowanego. Myślę, że to super sprawa dla facetów.

Prywatny662

Post autor: Prywatny662 » ndz sie 20, 2017 10:36 am

Zazwyczaj najpierw najlepiej by było przejrzeć sobie na spokojnie jakieś internetowe rankingi czy coś takiego. Wtedy mamy jakąś tam wiedzę zanim spytamy tutaj :P. A czasem rozwiążemy w ten sposób dylemat/problem zanim w ogóle wejdziemy na forum.

Olipos

Post autor: Olipos » ndz sie 20, 2017 12:40 pm

Osobiście mam ustalone ze swoim facetem, że przed urodzinami każde z nas mówi co potrzebuje na daną chwilę bądź o czym marzy. Jest to najlepszy sposób by nie zakupić nietrafionego prezentu.

Fantastyczny361

Post autor: Fantastyczny361 » pn sie 21, 2017 4:10 am

Tak naprawdę to jest kwestia bardzo indywidualna więc nie wiem czy pytanie na forum to taki dobry pomysł... Musisz przeanalizować co może być najlepsze i to wybrać. A ktoś obcy nie znając tematu to raczej może tylko strzelać w ciemno :P.

isobelka

Post autor: isobelka » pn sie 21, 2017 6:23 am

ja bym kupila cos co go kreci (moze byc skok ze spadochronem czy na bungee oraz butelke jakiegos fajnego trunku) zapakowalabym to w fajne wstazki i podarowala podczas kolacji przy swiecach ubrana w stroj ktory zamawiam zawsze tutaj https://godanparty.pl/ jakas policjantak czy cos :D I taki fajny czas dla siebie i super prezent to bedzie cos wyjatkowego

damcioo

Post autor: damcioo » wt sie 29, 2017 6:48 am

Nie mam pojęcia co rozumiesz przez wymagający, ale takiemu facetowi na prezent może spodobać się... zegarek? Jednak nie taki zwykły a np. smartwatch jak sądzisz? W sumie znasz swojego faceta najlepiej ale od siebie moge ci polecic sklep Frago.pl i tam znajdzeiesz duzo fajnych inteligentnych zegarkow. Mam nadzieje, ze pomoglem! :)

Odpowiedz