Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Dla kogo medycyna estetyczna?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

lila236

Dla kogo medycyna estetyczna?

Post autor: lila236 » śr maja 17, 2017 2:24 pm

Czy uważacie, że warto jest korzystać z zabiegów medycyny estetycznej? Bo ja uważam, że tak, ponieważ mamy taką możliwość - to arto wypróbować jakiś zabieg. Ja jestem po endermologii: http://www.qclinique.pl/zabiegi/endermologia-lpg i dzięki temu zmniejszył mi się cellulit i mam ładnie wymodelowaną sylwetkę. A wy korzystałyście już z jakichś zabiegów?

sandra89

Re: Dla kogo medycyna estetyczna?

Post autor: sandra89 » czw cze 08, 2017 2:32 am

Zabiegi z medycyny estetycznej, mogą sprawdzić się u wszystkich, wszystko zależy kto co wybierze dla Siebie. Widziałam wiele ciekawych propozycje w salonie Coco-time we Wrocławiu http://www.coco-time.pl . Mają tam naprawdę fajne zabiegi, różnorodny sprzęt, dobre ceny. Jednak wcześniej trzeba się umówić, bo spore terminy.

Julia28

Post autor: Julia28 » czw cze 08, 2017 4:47 am

Pewnie, że tak. Tylko warto pamiętać, żeby takie zabiegi wykonywała osoba, która ma profesjonalne przygotowanie do tego. Najlepiej lekarz medycyny estetycznej.

liczi

Post autor: liczi » czw cze 08, 2017 5:28 am

Najczęściej decydują się na to osoby z kompleksami, ale tak naprawdę jest chyba dla każdego

aga554

Post autor: aga554 » wt wrz 05, 2017 2:39 pm

Jeśli kogoś stać to czemu nie ;) Takie zabiegi na pewno poprawiają wygląd ciała a my lepiej się czujemy. Moim zdaniem fajną sprawą jest usuwanie cellulitu warszawa . Nie trzeba się męczyć z ćwiczeniami. Wiem po sobie, że walka z cellulitem jest niestety bardzo ciężka...

irenka12

Post autor: irenka12 » śr wrz 06, 2017 2:36 am

W ostateczności jestem za korzystaniem. Bardziej w kontekście leczniczym, a nie "widzimisie" :)

Sowaah

Post autor: Sowaah » czw wrz 07, 2017 6:59 am

jak ktoś ma naprawdę duże kompleksy to powinien skorzystać z usług medycyny estetycznej.

ramba33

Post autor: ramba33 » sob wrz 09, 2017 1:33 pm

Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi trzeba tylko umieć zachować umiar. W przypadku medycyny estetycznej warto korzystać ze znanych i sprawdzonych klinik. Jeśli nie wiesz gdzie się udać poczytaj na https://www.tourmedica.pl/kliniki/medycyna-estetyczna/ na pewno coś znajdziesz.

Miranda34

Post autor: Miranda34 » pt wrz 15, 2017 2:29 am

Ja nie mam kompletnie doświadczenia - nigdy nie stosowałam takich zabiegów. Ale przychodzi taki czas (w końcu już po 30 jestem!) że chyba warto zacząć rozważać takie tematy.

Słodziutka981

Post autor: Słodziutka981 » pn wrz 18, 2017 4:56 am

Kolega kolegi mojego kuzyna leczył sobie kiedyś nadpotliwość pleców w tym gabinecie. Mówił, że to jedna z bardziej profesjonalnych placówek, w której był. Także warto ją rozważyć, jeżeli ktoś planuje jakikolwiek zabieg medycyny estetycznej

Mtytus

Post autor: Mtytus » pn wrz 18, 2017 5:40 am

Medycyna estetyczna jest co raz bardziej dostępna, ale sądzę, że z jej pomocy powinni korzystać przede wszystkim Ci, którzy ulegli poważnym wypadkom lub mają wrodzone deformacje lub blizny. Natomiast, poprawianie urody, by "bardziej" przypominać gwiazdę rodem z filmu czy muzyki, to według mnie przesada.
Wrześniowe chwilówki, gdzie i za ile ?

Roman77

Post autor: Roman77 » pt wrz 22, 2017 4:17 am

Jak to dla kogo? Dla każdego, kto ma na to ochotę. Teraz medycyna estetyczna nie jest czymś niespotykanym. Wiele kobiet korzysta z takich zabiegów jak na przykład modelowanie ust. Aktualnie to bardzo bezpieczne, więc każdy może bez obaw sobie na to pozwolić. Najlepiej poczytajcie więcej na ten temat, by mieć pewność, że to dobry wybór.

kreta333

Post autor: kreta333 » czw paź 19, 2017 3:18 am

Jeżeli taka medycyna estetyczna ma poprawić nasze samopoczucie i zwalczyć kompleksy, to dlaczego nie? Ja ostatnio interesuję się usunięciem blizny, ponieważ jest to moja zmora od zawsze. Decyzję pomógł mi podjąc portal http://wszystkoobliznach.pl/ , a raczej artykuły zamieszczane tam na bieżąco. Gdyby ktoś miał takie rozterki jak ja - to naprawdę polecem.

danutak

Post autor: danutak » pt lis 03, 2017 10:35 am

praktycznie dla każdego, nie ma się czego bać przecież, to tylko drobne zabiegi

Martyna Wóz

Post autor: Martyna Wóz » wt lis 14, 2017 5:38 am

Masz rację :) Ja ostatnio coraz poważniej myślę o zabiegu powiększania ust tutaj. I mimo, że część osób podchodzi do sprawy sceptycznie, wydaje mi się, że nie ma się czego obawiać.

Odpowiedz