Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Implanty stomatologiczne

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Natalia Walczak

Re: Implanty stomatologiczne

Post autor: Natalia Walczak » pt maja 05, 2017 7:07 am

Chyba trudno będzie komukolwiek odpowiedzieć na takie pytanie, bo to bardzo indywidualna sprawa i zależy od wielu czynników.
Może zapytaj w klinice: http://www.dentaria.com.pl/kontakt/ , która specjalizuje się w takich zabiegach o przybliżony czas leczenia.
Popytaj też o etapy tego leczenia oraz ewentualne przygotowania do takiego zabiegu, bo wydaje mi się, że są ważne w przypadku implantów.

marcelinia188

Post autor: marcelinia188 » pt lip 28, 2017 4:16 pm

Akurat w każdym gabinecie oferują wykonanie tego typu zabiegów z użyciem tego typu implantów.

monisia

Post autor: monisia » ndz sie 06, 2017 4:48 pm

Najlepiej dbać o zęby i nie dopuścić do sytuacji, kiedy jedynym ratunkiem będą implanty.
W gabinecie stomatologicznym strażnicy uśmiechu w trosce o piękny uśmiech działania opiera się na czterech krokach.

kronos

Post autor: kronos » czw sie 10, 2017 4:55 am

"Wymiana klawiatury" nie jest z pewnością tania, ale czasem niestety konieczna. Nie ma co się oszukiwać, w pewnym wieku po prostu zęby się zużywają.. co zrobić..

madziulkaz

Post autor: madziulkaz » śr sie 23, 2017 1:34 pm

Problemów w jamie ustnej da się uniknąć, o ile wcześnie zajmiemy się nie tylko higieną, ale i stanem uzębienia czy wadami zgryzu, które mają spory wpływ na późniejszy stan zębów i nasze zdrowie. Teraz i osoby dojrzałe decydują się na korygowanie wady aparatem, czasami to zwykłe estetyczne poprawki, np. krzywe zęby, przez które można nabawić sie chorób dziąseł, czy próchnicy zębów. W klinice http://ortodontica.pl/ zadbają o Was na bank, zapewniając nie tylko korygowanie zgryzu, poprawę komfortu ale i nauczą, jak dbać o buźkę, by zawsze wyglądała pięknie.

boxxob

Post autor: boxxob » śr sie 23, 2017 2:21 pm

Dokładnie, problemy w jamie ustnej to nie koniec świata :) wystarczy dobry stomatolog i problemy się skończą tak szybko jak się pojawiły :)

martoon

Post autor: martoon » wt sie 29, 2017 9:54 am

Nie jest to tania sprawa, ale czasem nie ma wyjścia.

Mateo 77

Post autor: Mateo 77 » czw wrz 21, 2017 4:16 pm

Dzisiaj bez zdrowego uzębienia ciężko być traktowanym poważnie. Jeśli macie ubytki lub wady uzębienia, to warto nad tym popracować. Pamiętajcie tylko, by na leczenie wybierać takie miejsca jak http://www.dental4you.pl/ gdzie będziecie mieć pewnośc, że zabiegi zostaną wykonane profesjonalnie i bezboleśnie. To najlepsze rozwiązanie.

Rodan_Ptak_Śmierci

Post autor: Rodan_Ptak_Śmierci » pt wrz 22, 2017 7:40 am

Czemu niby ciężko być bez tego traktowanym poważnie?

Roman77

Post autor: Roman77 » czw lis 16, 2017 5:26 am

Też tak uważam. Przecież osoby z wybrakowanym uzębieniem mają większe problemy z uzyskaniem dobrego stanowiska w pracy czy w relacjach międzyludzkich. Właśnie dlatego warto udać się na leczenie do takiej kliniki jak http://bianco.eu.com/ bo tam uzyskacie pożądane przez Was efekty. Warto o to zadbać.

kreta333

Post autor: kreta333 » pt lut 09, 2018 2:55 am

Wszyscy napisaliście o implantach stomatologicznych, ale czy z własnego doświadczenia możecie polecić jakąś poradnię? Ja właściwie myślę o Medicover, to prywatna opieka medyczna a na swojej stronie internetowej mają wiele przydatnych i ciekawych artykułów. Jak na przykład ten odnośnie implantów zębowych https://www.medicover.pl/dla-pacjentow/ ... ty-zebowe/ - cała niezbędna wiedza zawarta jest w jednym miejscu.

adrianek007

Post autor: adrianek007 » pt lut 09, 2018 5:02 am

Mam implanty, koronki. Nosiłem aparaty. Kupę kasy wydałem na swoje zęby, ale wreszcie mam ładne, równe i obok siebie.

nala1

Post autor: nala1 » ndz lut 25, 2018 12:43 pm

O zęby trzeba dbać , to nie ulega wątpliwości, przecież to nasza wizytówka. Właśnie tak to tłumaczyłam ojcu - bo nie chciał się na nic zgodzić bo twierdził ,że chodzi do dentysty i to powinno wystarczyć.Niestety , nie wystarczyło i trzeba było pomysleć o implantach . Zaczęliśmy więc od internetu a na hasło implanty w Krakowie znalazło się kilka wyników ,które zaczęliśmy weryfikowac wśród naszych znajomych.Bardzo dobre oceny miał gabinet dr. Beaty Świątkowskiej - i ten gabinet też wybraliśmy. pzdr

ala.alicja.kania

Post autor: ala.alicja.kania » śr lut 28, 2018 3:07 pm

Przed podejściem do każdego zabiegu najpierw proponuję zrobić RTG rtg panoramiczne zębów wrocław dentysta zobaczy jak wygląda sytuacja z ułożeniem zębów względem siebie, jak wyglądają korzenie, zobaczy również wszystkie ubytki.
Warto umówić się na wizytę w celu uzyskania porady, omówienia planu na przyszłość - leczenie zębów, robienie implantów. Ja w tej klinice już byłam, miałam nawet kilka zabiegów u nich. jestem bardzo zadowolona wszystko poszło z górki :) teraz tylko profilaktyka.

honorata

Post autor: honorata » sob mar 24, 2018 5:34 pm

Implanty stomatologiczne to bardzo poważny zabieg, gdzie lepiej jak wykonują go najlepsi specjaliście. Ja ze swojej strony mogę Wam polecić gabinet stomatologiczny w Krakowie wyposażony w trzy mikroskopy stomatologiczne i tomografię zębów https://implantis.com.pl/ .Zrobicie tam wszystko więc nie będzie potrzeby jeździć od miejsca do miejsca w celu zrobienia wszystkich potrzebnych rzeczy. Sama miałam robione tam implanty i jestem bardzo zadowolona, mam nadzieję że wy również będziecie ;)

Odpowiedz