Witamy na Forum Polonii w Dallas!

opony

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

asdfghj

opony

Post autor: asdfghj » wt mar 28, 2017 11:54 am

gdzie kupujecie opony?

rafja

Re: opony

Post autor: rafja » wt mar 28, 2017 11:59 am

Z tego co zdążyłam zauważyć, to każdy czy to opony czy części do samochodu kupuje po omacku, byle najtaniej. To nic, że przez takie zachowanie wydaje się czasem w sezonie 3 razy więcej kasy niż jak kupilibyście sprawdzone oryginalne części bądź droższe lepsze jakościowo opony :) Ja odsyłam was do artykułu http://wulkanista.pl/dunlop-sport-maxx-rt-2/ często można się dowiedzieć ciekawych wartościowych rzeczy choćby na temat wulkanizacji :)

okoszka

Post autor: okoszka » ndz maja 21, 2017 3:24 am

Co do wypowiedzi powyżej - większym problem w tym wypadku o którym mówisz jest zdrowie i bezpieczeństwo, a nie kasa

mimi9

Post autor: mimi9 » czw lis 02, 2017 3:35 pm

Jesli już jesteśmy przy temacie opon - co robicie, kiedy nagle zajdzie potrzeba wymiany opony w Waszym aucie, a jesteście właśnie w trasie? Ja zawsze próbowałam sobie radzić sama, ale z różnym skutkiem. Ostatnio z artykułu na http://www.mooseart.pl/profesjonalna-po ... wroclawiu/ dowiedziałam się, że można w tym celu skorzystać z usług pomocy drogowej. Na przykład jest taka firma, która świadczy usługi m.in na terenie Wrocławia, która chętnie nam w tej sprawie pomoże ;) Dobrze wiedzieć ;)

Karmelz

Post autor: Karmelz » pt lis 03, 2017 4:45 am

Ja od jakiegoś czasu kupuję opony używane. Jakiś czas temu czytałem artykuł na www.oponyuzywane.biz.pl , że takie opony w cale nie są złym rozwiązaniem. Są tanie w eksploatacji. Warto tu jednak też uważać i kupować opony używane tylko od renomowanych sprzedawców. Dzięki temu mamy pewność, że takie opony są dobrej jakości.

kolens

Post autor: kolens » czw lis 09, 2017 6:59 am

A jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o przechowywaniu opon to polecam www.przechowywanieopon.com.pl osobiscie sporo porad z artykulow wyciagnalem i teraz przechowuje troche inaczej opony niz dotychczas.

Pietrez

Post autor: Pietrez » czw lis 09, 2017 7:10 am

Ja kupuję opony od sprawdzonego sprzedawcy w Warszawie. Często też oddaję moje opony do serwisu opon na przegląd. Jak czytałem na stronie www.wulkanizacjaopon.biz.pl jest bardzo ważnym by przy przeglądzie całego samochodu ocenić również stan opon. Od tego w znacznym stopniu zależeć będzie nasze bezpieczeństwo na drodze.

dAniA9

Post autor: dAniA9 » czw lis 09, 2017 12:18 pm

najczęściej na internecie :D

Bihoki

Post autor: Bihoki » pt lis 10, 2017 10:03 am

Ja własnie będę się przymierzać do wymiany na zimowe :). W związku z tym mam do was pytanie, czy dla kogoś z was może w tym sezonie wymieniał już opony corso-serwis Lublin? Jeśli tak to byliście zadowoleni z ich usługi i myślicie, że można tam śmiało udać się po taką usługę?

rikirikir

Post autor: rikirikir » pt lis 10, 2017 10:21 am

Ja już zmieniłem na zimowe! :)

Budex

Post autor: Budex » pn lis 13, 2017 1:52 am

A co myślicie na temat kupowania opon całorocznych ? Ostatnio czytałem o nich na stronie www.oponywarszawa.net.pl i dowiedziałem się, że jest to bardzo dobra alternatywa dla opon sezonowych. Przede wszystkim takich opon nie trzeba często zmieniać, czy oddawać do wulkanizacji, przez co można też zaoszczędzić.

bajka

Post autor: bajka » pn lis 27, 2017 6:27 am

całorocznych opon nigdy nie używałam ale wydaje mi się, że te sezonowe są jednak lepsze. A tak swoją drogą to ile płacicie u siebie za przechowanie opon ? Ja do tej pory około 100 zł ale ostatnio trafiłam do Auto Serwisu Wadowicka w Krakowie i tam za 9 miesięcy płaci się tylko 59 zł :) A poza tym dodatkowo dostałam bon o wartości 30 zł na mycie auta z zewnątrz. Realny koszt za przechowanie = 29 zł. Ja lepszej oferty jeszcze nie widziałam :)

katarzyna.j

Post autor: katarzyna.j » czw mar 08, 2018 3:48 am

ja kupuję opony najczęściej w sklepach internetowych. Ostatnio korzystam z usług sklepu 24opony.pl. Bardzo szybka wysyłka i miła obsługa. Polecam jeśli ktoś szuka czegoś pewnego.

Klavan

Post autor: Klavan » śr kwie 18, 2018 1:49 pm

Ja opony już mam kupione dawno, teraz tylko rozglądam się za dobrą firmą, która dla całej mojej floty samochodów w działalności wymieni te opony. Chodzi mi o rejon jakim jest Zielona Góra, na tą chwilę przyglądam się http://speedcar24.eu/, jednak czy ktoś z Was korzystał z ich usług? Chętnie posłucham opinii

Odpowiedz