Witamy na Forum Polonii w Dallas!

opony

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

asdfghj

opony

Post autor: asdfghj » wt mar 28, 2017 11:54 am

gdzie kupujecie opony?

rafja

Re: opony

Post autor: rafja » wt mar 28, 2017 11:59 am

Z tego co zdążyłam zauważyć, to każdy czy to opony czy części do samochodu kupuje po omacku, byle najtaniej. To nic, że przez takie zachowanie wydaje się czasem w sezonie 3 razy więcej kasy niż jak kupilibyście sprawdzone oryginalne części bądź droższe lepsze jakościowo opony :) Ja odsyłam was do artykułu http://wulkanista.pl/dunlop-sport-maxx-rt-2/ często można się dowiedzieć ciekawych wartościowych rzeczy choćby na temat wulkanizacji :)

okoszka

Post autor: okoszka » ndz maja 21, 2017 3:24 am

Co do wypowiedzi powyżej - większym problem w tym wypadku o którym mówisz jest zdrowie i bezpieczeństwo, a nie kasa

mimi9

Post autor: mimi9 » czw lis 02, 2017 3:35 pm

Jesli już jesteśmy przy temacie opon - co robicie, kiedy nagle zajdzie potrzeba wymiany opony w Waszym aucie, a jesteście właśnie w trasie? Ja zawsze próbowałam sobie radzić sama, ale z różnym skutkiem. Ostatnio z artykułu na http://www.mooseart.pl/profesjonalna-po ... wroclawiu/ dowiedziałam się, że można w tym celu skorzystać z usług pomocy drogowej. Na przykład jest taka firma, która świadczy usługi m.in na terenie Wrocławia, która chętnie nam w tej sprawie pomoże ;) Dobrze wiedzieć ;)

Karmelz

Post autor: Karmelz » pt lis 03, 2017 4:45 am

Ja od jakiegoś czasu kupuję opony używane. Jakiś czas temu czytałem artykuł na www.oponyuzywane.biz.pl , że takie opony w cale nie są złym rozwiązaniem. Są tanie w eksploatacji. Warto tu jednak też uważać i kupować opony używane tylko od renomowanych sprzedawców. Dzięki temu mamy pewność, że takie opony są dobrej jakości.

kolens

Post autor: kolens » czw lis 09, 2017 6:59 am

A jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o przechowywaniu opon to polecam www.przechowywanieopon.com.pl osobiscie sporo porad z artykulow wyciagnalem i teraz przechowuje troche inaczej opony niz dotychczas.

Pietrez

Post autor: Pietrez » czw lis 09, 2017 7:10 am

Ja kupuję opony od sprawdzonego sprzedawcy w Warszawie. Często też oddaję moje opony do serwisu opon na przegląd. Jak czytałem na stronie www.wulkanizacjaopon.biz.pl jest bardzo ważnym by przy przeglądzie całego samochodu ocenić również stan opon. Od tego w znacznym stopniu zależeć będzie nasze bezpieczeństwo na drodze.

dAniA9

Post autor: dAniA9 » czw lis 09, 2017 12:18 pm

najczęściej na internecie :D

Bihoki

Post autor: Bihoki » pt lis 10, 2017 10:03 am

Ja własnie będę się przymierzać do wymiany na zimowe :). W związku z tym mam do was pytanie, czy dla kogoś z was może w tym sezonie wymieniał już opony corso-serwis Lublin? Jeśli tak to byliście zadowoleni z ich usługi i myślicie, że można tam śmiało udać się po taką usługę?

rikirikir

Post autor: rikirikir » pt lis 10, 2017 10:21 am

Ja już zmieniłem na zimowe! :)

Budex

Post autor: Budex » pn lis 13, 2017 1:52 am

A co myślicie na temat kupowania opon całorocznych ? Ostatnio czytałem o nich na stronie www.oponywarszawa.net.pl i dowiedziałem się, że jest to bardzo dobra alternatywa dla opon sezonowych. Przede wszystkim takich opon nie trzeba często zmieniać, czy oddawać do wulkanizacji, przez co można też zaoszczędzić.

Odpowiedz