Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Podróż służbowa

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Natalia Walczak

Podróż służbowa

Post autor: Natalia Walczak » wt mar 21, 2017 1:46 pm

Szukam noclegów w Płocku, bo jadę tam w podróż służbową. Jakieś kwatery, pensjonat czy hotel wart uwagi?

marcelinia188

Re: Podróż służbowa

Post autor: marcelinia188 » pt sie 18, 2017 5:33 am

Zobacz sobie na porównywarki, strony związane z hotelarstwem.

martoon

Post autor: martoon » wt sie 29, 2017 9:55 am

Najbardziej lubię podróże służbowe do Krakowa ;)

otsonek

Post autor: otsonek » ndz paź 01, 2017 5:55 pm

Ja też bardzo lubię podróżować. W wyborach hoteli (co nigdy, ale to przenigdy nie było dla mnie czynnością łatwą) posiłkuję się zawsze blogiem http://recenzjepodroznika.pl/ . Lubię mieć przed wyjazdem pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik, a muszę Wam przyznać, że na nich to ja się jeszcze nie zawiodłem :)

filip45

Post autor: filip45 » pt paź 20, 2017 6:20 am

Na taką podróż na pewno przyda Ci się też plecak wygodny jeżeli nie jest długa, na drobne rzeczy, ubrania. Czasem taka delegacja 2-3 dni to pikuś. Takie plecaki męskie fajne widziałam w sklepie galanteryjnym w sieci na; supergalanteria . Praktyczne, różnej wielkości plecaki w dobrej cenie. Każdy znajdzie coś wyjątkowego i praktycznego.

Gizmo12

Post autor: Gizmo12 » pt paź 20, 2017 8:56 am

A czy ktoś z was pojechał na Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017? Co najbardziej się wam podobało w tym wydarzeniu?

messi

Post autor: messi » pn kwie 23, 2018 4:10 am

Ja dużo jeżdżę po Polsce i często muszę zatrzymywać się na nocleg w hotelach. Firma płaci za nocleg ale powiem Wam, że mało jest konkretnych miejsc, gdzie można zatrzymać się w delegacji... Jednym z moich faworytów jest hotel na terenie woj.lubelskiego, a ściślej w Jastkowie: http://www.inbetween-hotel.pl/ofertyspe ... prestandgo . Ma ofertę dla biznesu, w cenę której wchodzi m.in. voucher na kwotę 30 zł do wykorzystania w restauracji, nielimitowany wstęp do Strefy Wody i Saun, miejsce parkingowe, kawa na drogę. To idealne miejsce, żeby odpocząć po ciężkiej podróży służbowej czy zażyć relaksu podczas delegacji. Miejsce godne polecenia i chętnie tam wrócę. Wam również polecam!

patkapatka

Post autor: patkapatka » pn cze 18, 2018 2:03 pm

Wiem coś o tym podróżach, na początku męczyły mnie strasznie, bo ta jazda samochodem i nocowanie poza domem. Ale z czasem nawet to polubiłam. Poznałam sporo nowych osób, zwiedzałam hotele i różne hostele, jak bym miała to podsumować to nie jest tak źle. Mam nawet listę swoich ulubionych miejsc w których udało mi się nocować i na pierwszym miejscu zdecydowanie jest https://rafael.com.pl/noclegi-dla-firm w Dąbrowie Górniczejpatkapatka

Awatar użytkownika
Goldberg898

Post autor: Goldberg898 » wt cze 19, 2018 4:38 am

Najlepiej poszukać czegoś w necie! Taka moja opinia.

Odpowiedz