Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Dentysta u którego nic nie boli

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Nadzieja_Hope

Re: Dentysta u którego nic nie boli

Post autor: Nadzieja_Hope » ndz sty 07, 2018 8:01 am

Wszystko zależy co się robi. Chociaż miałem kiedyś borowanie i nie bolało. Oczywiście byłem pod wpływem znieczulenia, ale coś tam zawsze czuć, a wtedy nie czułem kompletnie nic :)

magnumka

Post autor: magnumka » pn sty 15, 2018 10:56 am

To zależy od stanu jamy ustnej podejścia lekarza, jego doświadczenia i wiedzy i sprzętu. Dzisiaj dzięki diagnostyce i metodom leczenia jakie stosowane są m. in w klinikach Borczyk https://www.borczyk.pl/diagnostyka-i-opieka/ można polubić wizyty u dentysty. Ma to znaczenie głównie w przypadku małych dzieci - nie można ich zrazić.

honorata

Post autor: honorata » pn lut 05, 2018 12:08 pm

A wiecie co ja wam kochani powiem, ja to ostatnio po wyrwaniu ósemki miałam spory problem z zebami, strasznie mnie bolały, czułam przez bardzo długi czas taki szczękościsk... Całe szczęście, że moja dobra znajoma znalazła w internecie taki artykuł na RuszajPoZdrowie.pl http://ruszajpozdrowie.pl/szczekoscisk- ... i-dokucza/ , bardzo merytoryczny i naprawdę te informacje w nim zawarte pomogły mi uporać się z moim problemem.

Jasna

Post autor: Jasna » czw lut 08, 2018 7:01 am

ja mam sprawdzony gabinet na Ursynowie http://stomatologiawaw.pl/implantologia/ . Własnie jestem w trakcie robienia implantu. W zasadzie jestem już w połowie implantacji, cały zabieg trwa około pół roku. Miałam kilka krytycznych momentów, szczególnie przy wprowadaniu śruby w żuchwę ale robią to w bardzo dobrym znieczuleniu więc jakoś poszło :) Jeszcze troche i będe miała komplet zębów :)

Gość

Post autor: Gość » ndz lut 11, 2018 2:59 am

Ja ostatnio musiałam wykonać leczenie kanałowe wrocław a nie lubię tego zabiegu. Skorzystałam z pomocy znajomej, która poleciła mi naprawdę świetny adres gabinetu we Wrocławiu i w końcu poczułam ulgę. Ząb wyleczony.

ala.alicja.kania

Post autor: ala.alicja.kania » śr lut 28, 2018 3:12 pm

Nie ma co się obawiać bólu u dentysty - teraz są tak nowoczesne i skuteczne środki, ze jeden zaszczyk i nie czuć nawet bardzo głębokiego borowania.
ja chodzę od kilku lat do jednego dentysty - zbudowaliśmy zaufanie między nami, zobacz gdzie mieści się klinika stomatologiczna leczenia bez bólu :)

Wallerii

Post autor: Wallerii » czw mar 01, 2018 4:23 am

zalezy od zabiegi, sa zabiegi ktore bola zawsze bez znaczenia gdzie sie je wykonuje

jjusti18

Post autor: jjusti18 » wt mar 06, 2018 3:03 pm

Znalezienie dobrego dentysty to naprawdę nie jest łatwa sprawa. Wiadomo wielu z nas boi się wszelkiego rodzaju zabiegów stomatologicznych ze względu na ból jaki za tym może iść. Najlepiej więc popytać znajomych lub poszukać opinii o danym specjaliście. Ja przykładowo trafiłam na lux-dent.com.pl/chirurgia-dentystyczna-wroclaw/ i odkryłam tam usługi z zakresu chirurgi dentystycznej na wysokim poziomie.

pewan

Post autor: pewan » śr mar 07, 2018 4:51 am

nie ma takich dentystów, chyba że dostaniesz mocne znieczulenie

jagna

Post autor: jagna » śr mar 14, 2018 8:10 am

Całkowicie bezbolesne leczenie, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzetu w tym laseru stosuje ta klinika oferuje implanty , zawsze bałam się leczenia zębów bo łączyłam to z bólem natomaist obecne metody z których korzystają stomatolodzy są rewelacyjne, szybko i bezboleśnie mozna wykonać praktycznie każdy zabieg, bardzo cenie Pana Doktora Ziemlewskiego za podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm, powinno być więcej takich specjalistów.

Marcelina90

Post autor: Marcelina90 » pn mar 19, 2018 4:30 pm

Bezboleśnie i bardzo dokładnie tak leczą w tej klinice http://ultimed.com.pl/stomatologia/spec ... chowawcza/ . Zasługą tak dobrej jakości wykonywanych usłig jest wyspecjalizowany personel oraz bardzo dobry sprzęt, mają masę zaufanych pacjentów. Zajmują się każdą dziedziną leczenia zębów i dziąseł a także stomatologią estetyczną i odbudową zębów. Super klinika.

karolcia09

Post autor: karolcia09 » wt mar 20, 2018 11:07 am

Jak tu już ktoś poruszył temat ,warto zrobić rentgen zębów ,tomograf 3D lub cefalometrię ,pantomogram. Nie zawsze dentysta posiada w swoim gabinecie taki sprzęt. Ja osobiście ostatnio korzystałam z usług gabinetu ,Diagdent" w Warszawie na Saskiej Kępie. I jestem bardzo zadowolona,teraz przynajmniej idąc do stomatologa i on i ja wiemy w jakim stanie jest moje uzębienie.

lana1

Post autor: lana1 » wt mar 27, 2018 3:03 am

Ja mogę polecić klinikę Neodentica, która znajduje się w Łodzi. Na stronie http://www.neodentica.pl/ znajdziecie więcej informacji na temat ich działalności. Przyjmuje tam wielu świetnych specjalistów z zakresu stomatologii. Dysponują też nowoczesnym sprzętem, między innymi wykonują badania tomografem komputerowym 3D i RTG zębów.

Roman77

Post autor: Roman77 » wt mar 27, 2018 4:54 am

Pewnie że są tacy specjaliści. Warto decydować się na nich szczególnie w przypadku dzieci, u których kontakt z dentystami jest istotny w kontekście dalszych kontaktów. Zajrzyjcie do http://www.triodent.com.pl/pl/oferta/st ... -dziecieca i zobaczcie, jak takie wizyty przebiegają u Triodent. To może być bardzo dobrym wyborem.

wiesiolka

Post autor: wiesiolka » wt mar 27, 2018 6:01 am

No to bardzo zazdroszczę, bo ja gdziekolwiek nie jestem, tam boli jak nie wiem

Odpowiedz