Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Dentysta u którego nic nie boli

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Awatar użytkownika
Oswald5
Kontaktowanie:

Re: Dentysta u którego nic nie boli

Post autor: Oswald5 » pn wrz 25, 2017 5:45 am

Nie ma takiego dentysty :D

Hajdi

Post autor: Hajdi » sob paź 28, 2017 2:57 pm

Jak to nie ma, teraz już są takie sposoby, że naprawdę te wizyty są bezbolesne, ale mam pewien problem odnośnie wstawienia implantu, czy ktoś orientuje się jakie ceny obecnie są na rynku za takie usługi? Znalazłem informację o implanty kraków ceny jednak nie mam porównania, firma co prawda fajnie wygląda ale no nie ma sensu przepłacać moim zdaniem

waku

Post autor: waku » pn lis 06, 2017 8:03 am

Nie ma takiego dentysty:P generalnie techniki leczenia i znieczulenia są coraz nowocześniejsze no ale nie ma co się oszukiwać :) Ogólnie podejście, delikatność stomatologa jest tutaj kluczem, naprawdę. http://lux-dent.com.pl/stomatologia-estetyczna-wroclaw/ tu są świetni dentyści, warto się wybrać żeby przekonać się że stomatologia nie taka straszna

Concetta

Post autor: Concetta » wt lis 14, 2017 3:07 am

Tak na dobrą sprawę jednak przy wielu zabiegach dentystycznych możemy być narażeni na ból, co jednak w żadnym stopniu nie zależy od wiedzy, ani też umiejętności stomatologa. Dla mnie dużo ważniejsze jest podejście samego dentysty, w związku z czym sama wybieram zawsze takie miejsca, jak chociażby http://www.hcentrum.pl/ortodoncja-gdansk.html w Gdańsku. W tym przypadku bowiem możemy być pewni nie tylko odpowiedniego podejścia do pacjenta, ale też mamy możliwość skorzystania z całego szeregu zabiegów stomatologicznych.

Nessa

Post autor: Nessa » ndz lis 19, 2017 6:19 am

U dentysty zawsze boli. Wiadomo, zależy z czym idziemy. Jeśli idziemy na zabieg wybielana zębów to warto skorzystać ze środków wybielających zęby-http://medicot.pl/ranking-srodkow-wybielajacych-zeby/

babilasek2

Post autor: babilasek2 » ndz lis 19, 2017 1:10 pm

niestety taki dentysta nie istnieje!

Jedyneczka

Post autor: Jedyneczka » ndz lis 19, 2017 1:32 pm

jeżeli dentysta stosuje odpowiednie znieczulenie to u każdego nic cię nie będzie boleć

Dekonstra

Post autor: Dekonstra » ndz lis 19, 2017 4:34 pm

yślę , ze to kwestia znieczulenia , ale też odpowiedniego dentysty

pizzeZiomeczku

Post autor: pizzeZiomeczku » pn lis 20, 2017 4:49 pm

Taki dentysta, u którego nic nie boli jest zawsze w cenie. Ale myślę, że najbardziej jest on w cenie wśród stomatologów dziecięcych. W profesji dentysty dziecięcego jest to szczególnie ważne, żeby dzieci nie musiały odczuwać bólu, bo przecież chyba żaden kochający rodzic nie chciałby narażać swoje dzieci na cierpienia, prawda? Dlatego ja z moim małym Piotrusiem chodzę tylko do gabinetu http://www.zdrowe-zeby.com/dentysta-dla-dzieci.html , nigdzie indziej :)

Thorgy

Post autor: Thorgy » sob lis 25, 2017 4:14 pm

Ja to się zawsze bałem dentysty i przez długie lata nic tego nie mogło zmienić

Irene

Post autor: Irene » wt lis 28, 2017 5:32 pm

Myślę, że to zależy tylko i wyłącznie od odpowiedniego znieczulenia

klaudiabajka

Post autor: klaudiabajka » pt gru 29, 2017 7:11 am

Chętnie znalazłaby takiego dentystę bo strasznie boję się wizyty w gabinecie, a przede mną usuwanie ósemek :(

klosj

Post autor: klosj » pn sty 01, 2018 5:34 am

magnolia

Post autor: magnolia » śr sty 03, 2018 5:24 am

Ciężko znaleźć dobrego specjalistę, który zna się na rzeczy. Poza tym czasem musi poboleć :) Ale ja polecam Wam klinikę dentystyczną http://dentamed.lublin.pl/ w Lublinie. Pracują tam ortodonci, implantolodzy, protetycy, chirurdzy i wielu innych specjalistów. Myślę, że będziecie zadowoleni z ich usług.

Rikson

Post autor: Rikson » ndz sty 07, 2018 6:11 am

Moim zdaniem każdy dobry specjalista wykona zabieg bezboleśnie. Cena zabiegu zależy najczęściej od stopnia jego skomplikowania np. założenie implantu może kosztować dość sporo. Przykładowo implant zęba cena kraków, to koszt około kilku tysięcy złotych. Niektóre poważne zabiegi mogą kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych, ale mamy za to pewność, że zabieg jest przeprowadzony bezpiecznie i bezboleśnie.

Odpowiedz