Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Dentysta u którego nic nie boli

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

roni

Re: Dentysta u którego nic nie boli

Post autor: roni » śr cze 28, 2017 6:09 am

Nigdy nie jest tak, że wizyta u dentysty może być całkiem wolna od bólu. Oczywiście zależy co mamy nie tak z zębami.

Heniu

Post autor: Heniu » śr cze 28, 2017 6:35 am

Myślę, że to zależy tylko i wyłącznie od odpowiedniego znieczulenia :)

maja8989

Post autor: maja8989 » pt cze 30, 2017 4:41 am

Szczerze, to jeszcze nie spotkalam się z takim stomatologiem u którego by nie bolało... Warto o zęby zadbac juz w domu, poprzez dobrze dobraną szczoteczkę oraz stosowanie płynów do płukania. Szeroki asortyment ma sklep https://szczoteczka-elektryczna.pl/ Naprawdę można wybrać dobre produkty dla siebie.

qelatus

Post autor: qelatus » ndz lip 02, 2017 7:19 am

jeżeli dentysta stosuje odpowiednie znieczulenie to u każdego nic cię nie będzie boleć

bajka

Post autor: bajka » wt sie 08, 2017 2:43 pm

Myślę , ze to kwestia znieczulenia , ale też odpowiedniego dentysty . Ja miałam już robione parę zabiegów w klinice Lux dent . I jak do tej pory nic mnie nie bolało :) Więc zdecydowałam się na wybielanie zębów :) Spróbuj zerknąć na stronę www , a znajdziesz tam usługi , cennik oraz adres.

Refrigio
Kontaktowanie:

Post autor: Refrigio » śr sie 09, 2017 4:46 am

Obencie gabinety dentystyczne są dobrze wyposażone i takie plombowanie itp. nic nie boli, gorzej z leczeniem kanałowym...

kronos

Post autor: kronos » czw sie 10, 2017 4:58 am

W przypadku dentysty dużo zależy od psychologii. Wiele osób sobie rzekomo straszliwy ból jedynie wkręca. Ja jestem świeżo po leczeniu kanałowym bez znieczulenia (nadwrażliwość) i żyję ;)

Oliwa

Post autor: Oliwa » śr wrz 06, 2017 1:12 am

Ja też nie lubię bólu u dentysty dlatego gdy wybieram dentystę zawsze zwracam na to uwagę. Polecam wam gabinet stomatologia estetyczna łódź gdzie można bezboleśnie wykonać każdy zabieg związany dentystyczny.

irenka12

Post autor: irenka12 » śr wrz 06, 2017 2:32 am

Teraz jest sporo znieczuleń :) Nawet zastrzyk nie boli, bo jest podany w specjalnej formie, tzn. "różdżce" :)
Nie ma czego się bać :) Im prędzej pójdziesz, tym mniej będzie ewentualnych późniejszych dolegliwości bólowych po samym zabiegu.

Ardmen

Post autor: Ardmen » wt wrz 12, 2017 2:52 pm

Dobry dentysta to wcale nie taki, u którego nic nie boli tylko taki, który wyleczy nam zęby :) Ja ostatnio byłem na kanałowym tutaj https://www.borczyk.pl/gabinet-stomatol ... owe-zebow/ i cóżmoge powiedzieć. Nie dość, że praktycznie nic nie czułem to jeszcze ząb zaleczony w 100%. Warto przede wszystkim stawiać na profesjonalistów, a nie tych co gwarantują leczenie bez bólu :)

jasfasola

Post autor: jasfasola » śr wrz 13, 2017 6:12 am

Czasem nawet znieczulenie nie pomaga. Ja chodziłem do takiej starszej Pani dentystki, która już na prawdę robiła masówkę. Mimo znieczulenia, siedziałem wbijając sobie paznokcie w rękę. Już zmieniłem stomatologa, dla świętego spokoju.

Roman77

Post autor: Roman77 » ndz wrz 24, 2017 5:11 pm

Jasne, że się da. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie pójść ze swoim problemem. Wiem, że bardzo dobrze sprawdza się w tej roli klinika Bianco. Jeśli jeszcze nie korzystaliście z ich usług, to zajrzyjcie do http://bianco.eu.com/ i sami sprawdźcie, jak wygląda leczenie u nich. Myślę, że bedziecie zadowoleni.

Kacz00ch

Post autor: Kacz00ch » pn wrz 25, 2017 1:05 am

I jak z tą kliniką? Ktoś korzystał z ich usług i może powiedzieć, czy naprawdę to wszystko tak wygląda?

Kammillos

Post autor: Kammillos » pn wrz 25, 2017 3:16 am

Wizyta u dentysty nie jest dla mnie miłym doświadczeniem. Szczególnie, gdy czeka mnie większe leczenie, w którym owszem używane są różne sposoby znieczulenia, ale potem, gdy leki przestaną działać, boli nieziemsko. Pozdrawiam z wielkim optymizmem :)
Prywatny blog... nowy telewizor jak wybrać. Mądre zakupy...

Kolumn

Post autor: Kolumn » pn wrz 25, 2017 4:54 am

Dziś wielu specjalistów leczy zęby bezboleśnie. Ja u siebie regularnie chodzę na przegląd zębów i zabiegi, do gabinetu stomatologicznego NeoDentis - dentystagdynia.pl. Nie miałem jeszcze poważniejszych problemów z moimi zębami, ponieważ często chodzę do dentysty i dbam o właściwą higienę jamy ustnej.

Odpowiedz