Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Sklepy online

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

pawelosman

Re: Sklepy online

Post autor: pawelosman » wt lis 19, 2019 11:29 am

Ostatnio kupiłem świetny krawat w Vistuli - https://vistula.pl/akcesoria-krawaty i muszę powiedzieć, że jestem z niego bardzo zadowolony. Uwielbiam elegancki ubiór i też stawiam na niego codziennie ze względu na pracę. To już weszło mi w nawyk ;)

maciejstepien836
Kontaktowanie:

Post autor: maciejstepien836 » czw lis 21, 2019 3:59 am

Sklepy online to chyba najlepsza rzecz jaka powstała :D

katarzynaa

Post autor: katarzynaa » wt sty 28, 2020 1:15 pm

Sama prowadzę sklep internetowy i muszę powiedzieć, że nawet świetnie mi to idzie. Ale nie byłoby tak super, gdybym nie zdecydowała się współpracować z agencją reklamową http://primaverapr.pl/ która zajęła się reklamą mojego biznesu na tyle profesjonalnie, że miałam kilkukrotnie więcej zamówień w tym zarobku. Także śmiało mogę im wam polecić jeśli chcecie też zareklamować swój biznes

polakowalska

Post autor: polakowalska » czw sty 30, 2020 3:48 am

A znacie jakieś dobre alkomaty warszawa do kupienia właśnie w necie? Jestem na kupnie i trafiłam już na jedną fajną stronkę, ale chętnie porównam ceny i sprzęt. W ogóle co sądzicie o takich alkomatach, używacie czy tylko na komisariacie, jeśli chce się sprawdzić czy można prowadzić?

sofia11

Post autor: sofia11 » śr lut 12, 2020 2:30 pm

Ja bardzo często robię zakupy przez internet. Ostatnio trafiłam na świat-lubrykantów.pl i zastanawiam się nad zamówieniem lubrykantów dla siebie i męża. Chciałabym trochę podkręcić atmosferę w naszej sypialni. A wy korzystacie z lubrykantów, feromonów i gadzetów erotycznych?

Zofia9179

Post autor: Zofia9179 » czw lut 13, 2020 7:22 am

Dla siebie i Męża. Czyli rozumiem że każdy każde używa oddzielnie. No to fajnie tam macie w domu

Odpowiedz