Witamy na Forum Polonii w Dallas!

co powinno znaleźć się w domowej apteczce?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

luizka9800

Re: co powinno znaleźć się w domowej apteczce?

Post autor: luizka9800 » ndz cze 03, 2018 3:45 am

Macie braki w domowej apteczce lub wcale jej nie macie? - spory błąd. Apteczka domowa jest potrzebna i trzeba wymieniać w niej leki, jeśli skończy się ważność. Nie wiem, jaki wypadek w domu może się zdarzyć. Potem nie ma nawet możliwości, aby udzielić pierwszej pomocy. Jeśli brakuje Wam takiej apteczki, to bez problemu wszystkie potrzebne produkty kupicie sobie tutaj http://waptekapl.soup.io/ Nawet bez wychodzenia z domu.

Lenka88

Post autor: Lenka88 » wt cze 19, 2018 4:58 am

Ja polecam zapoznac się z jakąś listą w internecie, jest tego masa, a wogóle to juz należy taką liste modyfikowac pod swoją rodzinę. Ja zazwyczaj aopatruje w aptece internetowej https://www.apteka-oliwna.pl/akcesoria- ... y-medyczne i dostaje to co potrzebuje, nie musze latac po całym miescie, bardzo sobie to cenię.

ewelina9222

Post autor: ewelina9222 » śr lip 18, 2018 2:41 am

Ja muszę uzupełnić sobie domową apteczkę, więc trzeba się wybrać na zakupy do apteki w Gorlicach Jeśli chodzi o zakup lekarstw to jeżdżę wtedy, gdy muszę wykupić receptę i jeżdżę wtedy, kiedy wszystko mi się kończy. Najczęściej wybieram apteki w Gorlicach, bo mają tam fajne ceny, a ja na szczęście mam blisko.

syreneczka

Post autor: syreneczka » śr lip 18, 2018 8:36 am

Ja sobie nie wyobrażam żeby w mojej apteczce nie znalazły się leki pierwszej pomocy, bandaże, woda utleniona, plastry, gaza itp. Ale mam też różne suplementy, np ostatnio trafił też do niej Orsalit. Nie że jakoś często mam biegunki czy zatrucia ale jak znowu się pojawią to wolę mieć ten środek u siebie. Jestem wtedy przeważnie przemęczona i wypłukana że nie mam na nic siły, a ten suplement fajnie mnie odżywia i nawadnia i po bardzo krótkim czasie wracam do siebie z podwójną energią

Retkol

Post autor: Retkol » śr lip 18, 2018 10:00 am

Według mnie lepiej kupić wszystko.

ulatany

Post autor: ulatany » śr lip 18, 2018 11:09 am

Z tą woda utlenioną to dyskusyjna kwestia

Odpowiedz