Witamy na Forum Polonii w Dallas!

przeziębienie

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

Dominik97

przeziębienie

Post autor: Dominik97 » wt mar 30, 2021 10:26 am

Hej. Coś mnie ostatnio rozkłada, nie chcę iść do lekarza, wolę leczyć się domowymi sposobami. Wiele osób polecało mi leki na gardło dlatego również skorzystam z oferty

topkobietka

Re: przeziębienie

Post autor: topkobietka » wt mar 30, 2021 11:47 am

i jak, lepiej? pomogło?

lilka

Post autor: lilka » czw kwie 01, 2021 6:44 am

Podczas przeziębienia największy problem miałam zawsze z bólem gardła. Na szczęście już nie, bo jeśli cokolwiek zaczyna mnie boleć to sięgam po Cevitt z hialuronianem sodu, który łagodzi ból i nawilża gardło.

Ailis

Post autor: Ailis » pt maja 28, 2021 2:36 am

A powiedzcie mi co jest najlepsze na ból gardła podczas przeziębienia ? Ja już próbowałam różnych pastylek do ssania chwilowo pomoże i nawrót. Znalazłam na tej stronie https://ktomalek.pl/srodki-na-bol-gardla/k-8/1 środki na ból gardła no ale wolę kupic jeden dobry niż znowu testować różne, może ktoś poradzi ?

malinka33

Post autor: malinka33 » śr cze 09, 2021 7:36 am

Jak masz problemy ze zdrowiem i musisz uzupełnić stan swojej apteczki to polecam skorzystać z usług tej internetowej apteki https://www.e-zikoapteka.pl/ Jest to sprawdzona sieć z dużym wyborem i niskimi cenami a dodatkowo masz pełne wsparcie farmaceuty więc nie ma mowy o pomyłce.

vóx

Post autor: vóx » czw lip 01, 2021 2:17 am

Ja to najbardziej nie lubię, jeśli po zakładzie w którym pracuję krąży wirusowa angina , bo wydaje się nie tylko bardziej zaraźliwa, ale także i problematyczna pod kątem w sumie leczenia. Wielu lekarzy po prostu nie wie, co skutecznego przepisać, a też nie wszystko na wszystkich działa. I to dopiero problem.

Odpowiedz