Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Zabawki DIY

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

Zygfryd

Zabawki DIY

Post autor: Zygfryd » śr sty 27, 2021 7:20 am

Hej, od świąt szukam dla mojego syna zabawek, które pobudzą u niego kreatywność. Znalazłem na stronie https://www.sklep.habarri.pl/domki-DIY ofertę świetnego sklepu zabawkowego, a w jego ofercie zabawki DIY. Na święta kupiłem mu bardzo fajny zestaw, model stadionu 3D i zabawkową kuchnię. Syn jest zachwycony

kryskaq1

Re: Zabawki DIY

Post autor: kryskaq1 » czw kwie 22, 2021 12:27 pm

Jeśli chodzi o zakupy, to jednak wolę te online. A Wy? ostatnio szukam dla dzieciaków zabawek, jak również pomoce dydaktyczne różnego rodzaju, czy może mi ktoś coś polecić? miejsca gdzie kupie i na co zwrócić uwagę? :) Z góry dziękuje! :oops: :P

kondrowska

Post autor: kondrowska » pt kwie 30, 2021 8:43 am

Ja niedawno kupiłam mojemu synowi klocki Plus Plus. Są one bardzo bezpieczne dla dziecka, więc nie mam obaw, że coś się może stać

lupiko

Post autor: lupiko » czw maja 27, 2021 8:10 am

polecam poczytać ciekawy artykuł :arrow: Prezent na dzień dziecka dla przedszkolaka
z całą pewnością znajdziecie ciekawe pomysły! :)

trymek

Post autor: trymek » pn cze 21, 2021 9:05 am

Zabawki zrobione samemu są fajne, ale nie wszystko da się ogarnąć np. https://maludas.pl/c/60/szczudla-dla-dzieci-sport.html zobaczcie na tą ofertę - fajna zabawka dla dzieci, dobrze profesjonalnie wykonana, ale jakbym miał samemu robić żeby to było bezpieczne to raczej bym się nie podjął.

Awatar użytkownika
cummerata.pearl

Post autor: cummerata.pearl » pn cze 21, 2021 9:42 am

Jeżeli mamy jakieś kreatywne pomysły, takie zabawki na pewno będą dobrym wyborem.

Odpowiedz