Witamy na Forum Polonii w Dallas!

kosmetyki

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Gość

Re: kosmetyki

Post autor: Gość » sob sty 13, 2018 4:51 pm

od razu mowię, że należy stosować tylko dobrej jakości kremy. Ja zawsze tak robię dlatego moja cera wygląda idelanie i zawsze ludzie dają mi dużo mniej lat niż mam w rzeczywistości. Ostatnio koleżanka nie wierzyła mi że mam worki pod oczami, bo zauważyła u mnie krem Remescar w kosmetyczce i zapytała po co mi on. A ja właśnie mówię, że go stosuję i nie mam dzięki temu żadnych zmarszczek pod oczami

bajka

Post autor: bajka » pn sty 22, 2018 3:23 am

Wrażliwa skóra twarzy potrzebuje z pewnością odpowiedniej pielęgnacji dlatego ja staram się zawsze wybierać kosmetyki jak najbardziej naturalne. Jeśli chodzi o kremy czy maski to bardzo lubię serię Eldan Cosmetics http://www.eldancosmetics.pl/linie-produktow/kremy.html. Na co dzień używam nawilżająco-ochronnego kremu Idractive Moisture Daily Protection. Używam go zazwyczaj jako bazę pod makijaż, efekt nawilżenia utrzymuje się spokojnie przez cały dzień :)

kasiek77

Post autor: kasiek77 » wt sty 30, 2018 7:07 am

Poczytajcie trochę, popytajcie znajomych czy właśnie na forach piszcie zanim dobierzecie dla siebie kosmetyki, warto poświęcić na to troszkę swojego czasu ;) Ja zawsze najpierw wyszukuję informacji w internecie, jeśli chodzi o pielęgnację skóry, między innymi na http://www.beautiful-skin.pl/

nasti

Post autor: nasti » wt sty 30, 2018 11:05 am

Jeżeli chodzi o cerę naczynkową, to tutaj widziałam sporo cennych informacji na ten temat https://www.amfora.pl/wiadomosc/cera-na ... brac/3869/ Mnóśtwo kobiet z braku wiedzy źle dobiera kosmetyki pod siebie. Dlatego moim zdaniem lepiej czasami czegoś się dowiedzieć o danym kosmetyku zanim go kupimy.

honorata

Post autor: honorata » ndz lut 04, 2018 3:52 pm

No właśnie dziewczyny, powiedzcie mi, czy wy się w sumie orientujecie jak to do końca jest z tą cerą naczynkową...? Bo ja w sumie nie miałam pojęcia żadnego na ten temat, dopóki nie trafiłam przeglądając internet na artykuł o tym mówiący na stronie http://pieknieizdrowo.pl/okielznana-cer ... -pajaczki/ . Dopiero wtedy udało mi się to wszystko zrozumieć i dzisiaj już wiem, w jaki sposób mogę dbać o moją skórę.

lysek

Post autor: lysek » pn lut 05, 2018 7:10 am

czy kosmetyki naturalne warto jest stosować w przypadku karmienia piersią?

Muneera123
Kontaktowanie:

Post autor: Muneera123 » czw lut 08, 2018 5:48 am

hello to everyone

cosmetics are substances alternately items used to upgrade alternately change those manifestation or aroma of the physique. A large number cosmetician are planned for utilization of applying of the face Furthermore hair. They would by and large mixtures about compound compounds. A percentage constantly inferred starting with common sources (such Similarly as coconut oil), and a portion continuously synthetics. Regular cosmetician incorporate lipstick, mascara, eye shadow, foundation, rouge, skin cleansers What's more skin lotions, shampoo, hairstyling results (gel, hair spray, and so forth. aroma Furthermore cologne.cosmetics connected of the face should improve its presence need aid frequently all the known as make-up alternately cosmetics.

ISO 9001 Consultancy in Kuwait

OHSAS 18001 Certification in Kuwait

imiemigrant

Post autor: imiemigrant » pt lut 09, 2018 4:48 am

Gdy zastanawiam się nad zakupem, to w grę wchodzą tylko kosmetyki naturalne, odkąd zacząłem takie stosować widzę znaczną poprawę kondycji swojej cery oraz paznokci. Niedługo zmienię jeszcze na naturalne szampony i odżywki do włosów :)

Odpowiedz