Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Przebieg ciąży

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

Kasia.D.

Re: Przebieg ciąży

Post autor: Kasia.D. » śr sty 27, 2021 3:02 am

Moja koleżanka w ciąży miała na prawdę bardzo wysokie ciśnienie, najważniejsze to ciągłe kontrole u lekarza ale także domowe.
Pożyczyłam jej mój ciśnieniomierz NISSEI i sama mogła sobie mierzyć wiarygodnie ciśnienie w domu, nie czekając na wizytę u ginekologa.

romantyczna

Post autor: romantyczna » śr lut 03, 2021 8:34 am

Każda kobieta w ciąży powinna dostarczać do swojego organizmu zdrowe składniki. Bardzo ważne by spożywać produkty które mają bogate źródła kwasu foliowego Te produkty to min zielona sałata, warzywa ,pomidory, ziemniaki, jajka,mięso oraz produkty pełnoziarniste. Warto też korzystać z specjalnych suplementów diety.

Dorothy

Post autor: Dorothy » wt lut 09, 2021 7:35 am

Jeżeli szuaksz kogos kto wykona profesjonalnie badania prenatalne, to pytaj o dr Wiolettę Rozmus-Warcholińską, przyjmuje w Gyncentrum na ul Kozielewskiego w Częstochowie. Wiem że na pewno wato nadrobić kilometrów, bo jest najlepsza w tym, dba o każdego pacjenta i mocno się angażuje w każde badanie.

paulinabb

Post autor: paulinabb » czw lut 11, 2021 6:06 am

W którym miesiącu ciąży zaczynałyście kompletować wyprawkę do szpitala dla mamy? O jakich produktach nie można zapomnieć?

gabysia

Post autor: gabysia » śr lut 17, 2021 2:18 am

Ciąża jest bez wątpienia cudownym okresem, ja bardzo dobrze ją wspominam, a jeszcze lepiej wszelkie zakupowe szaleństwa dla maluszka :lol:
Najbardziej cieszyłam się z zakupionego wózka, dokładnie ten https://insevio.com/, bo chciałam od razu mieć kupiony wózek i wszelkie inne urządzenia, dopiero na końcu kupiłam ubranka :) A wózek jest świetny, teraz już oczywiście go użytkujemy i naprawdę daje radę, świetnie sobie radzi na różnym terenie.

oleczka0

Post autor: oleczka0 » czw lut 18, 2021 6:33 am

Ciąża jest takim etapem działania w organizmie kobiety, w którym mogą pojawić się niespodziewane zmiany. Warto zatem wiedzieć czym grozi cukrzyca ciążowa, a także jaka forma porodu będzie najlepsza i najbardziej dopasowana do budowy ciała czy możliwości. To wszystko należy ustalić znacznie wcześniej i zadbać o jak najlepsze dopasowanie w tym obszarze.

pucor

Post autor: pucor » czw lut 18, 2021 7:28 am

zdecydowanie jest to ciekawa opcja

różyczka

Post autor: różyczka » sob lut 20, 2021 1:16 am

A słyszałyście że dla kobiet w ciąży jest zalecana melasa? Znajdziecie ja w tym sklepie https://www.bee.pl/9184-melasa Jest to naturalny produkt - zdrowszy zamiennik cukru białego. Zalecany kobietom w ciąży ponieważ to produkt o najniższej zawartości cukru a bogaty w takie składniki jak wapń, fosfor, potas, sód, miedź, cynk czy witaminę B6. Warto wprowadzić go do swojej diety.

kryśka

Post autor: kryśka » czw mar 18, 2021 6:26 am

Moja ciąża na szczęście przebiega prawidłowo, także nie muszę się o nic martwić tylko cieszę się przyszłym macierzyństwem. Mam co prawda sporo tych różnych badań zleconych na które oczywiście się stawiam. Ale żeby te badania były bardziej przyjemniejsze to stosuję żel intymny feminum który nawilża moje miejsca intymne i ułatwia wszelkie badania.

topkobietka

Post autor: topkobietka » wt mar 30, 2021 12:51 pm

jasne, że nie. Każda kobieta jest inna, to i ciążą przebiega inaczej.

beatakrak

Post autor: beatakrak » pt kwie 02, 2021 7:34 am

Każda ciąża jest inna, ale zawsze każdy rodzic chce, aby z maluszkiem było wszystko w porządku. Nowoczesna medycyna pozwala na znalezieniu nieprawidłowości w rozwoju dziecka już w pierwszych tygodniach ciąży, więc warto zrobić badania prenatalne. Na czym polegają zastanawiają się przyszłe mamy. Wszystko zależy od wybranego pakietu, ale dzięki nim można pomóc dziecku jeszcze wewnątrz życia płodowego i przygotować go do życia po drugiej stronie brzucha.

Arkadiusz1

Post autor: Arkadiusz1 » wt kwie 13, 2021 5:53 am

Nad czym się tu zastanawiać? Przecież koniecznie powinnyście być pod opieką jak najlepszych ginekologów. Jeśli widzicie, że coś złego dzieje się w Waszej głowie, to najrozsądniej byłoby skorzystać z odpowiedniej pomocy psychologicznej, którą możecie uzyskać w https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswia ... go-ciecia/ To bardzo ważny aspekt, dlatego też w żaden sposób nie powinnyście tego bagatelizować.

Anka21

Post autor: Anka21 » sob kwie 17, 2021 4:40 am

Trudno rozmawia się o takich tematach, ale takie sytuacje się zdarzają i trzeba zyć dalej. Po poronieniu warto zawsze wykonać odpowiednie badania genetyczne. W https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/badan ... poronieniu znajdziecie na ten temat więcej informacji. Ze spokojem o tym poczytajcie i pomyślcie, dlaczego to takie ważne dla Was.

Antonella

Post autor: Antonella » pt maja 07, 2021 6:04 am

Moja ciąża przebiegała na szczęście bez żadnych zarzutów, jednak w trakcie korzystałam także z kosmetyków od https://beautymamasense.pl/kosmetyki-na-rozstepy/ które wspomagały moją pielęgnację ciała. Nie wiem czy która z was miała styczność wcześniej, ale wspomagają nieestetycznym bliznom.
Ostatnio zmieniony pn maja 10, 2021 1:39 am przez Antonella, łącznie zmieniany 1 raz.

ponas

Post autor: ponas » pt maja 07, 2021 9:33 am

warto konstulować wszystko z lekarzem

Odpowiedz