Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Reklama firmy budowlanej

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

roberttt

Reklama firmy budowlanej

Post autor: roberttt » ndz wrz 27, 2020 6:24 pm

Ja wybrałem dla swojej działalności, zajmującej się ocieplaniem budynków na marketing internetowy, gdzie działania miałem prowadzone przez http://agencjalublin.pl . Wiedzieli czego oczekują i jaką mam ofertę, na podstawie czego, prowadzili działania na socjal media czy marketing szeptany. Powoli zwiększali zainteresowanie działalnością i moją ofertą.

sylwek

Re: Reklama firmy budowlanej

Post autor: sylwek » pn wrz 28, 2020 3:08 am

Tutaj postawiłem na content marketing tworzony dla mnie przez ludzi z http://mmsummit.pl . Ogólnie nawiązałem z nimi współpracę z polecenia, a teraz wiem, że są fajni i kreatywni i sam ich polecam. Działania dopasowali pode mnie, a tworząc dobre teksty zwiększają zainteresowanie moją firmą oraz ułatwiają natrafienie na mnie w wyszukiwarkach. Ogólnie działają też w pozostałych strefach marketingu internetowego, gdzie tez idzie im bardzo dobrze.

artur443877878
Posty: 235
Rejestracja: czw lip 18, 2019 12:29 am

Re: Reklama firmy budowlanej

Post autor: artur443877878 » śr paź 28, 2020 2:51 am

Fajną opcją na reklamę firmy sa takie same koszulka z logo dla swoich pracowników. Od razu są oni rozpoznawalni a dodatkowo dzięki logo od razu wiadomo dla jakiej firmy pracują. Jak dla mnie jest to najlepsza forma reklamy. Ja jestem bardzo zadowolony. Polecam wam takie rozwiązanie

gość

Re: Reklama firmy budowlanej

Post autor: gość » pt paź 30, 2020 7:50 am

Jest wiele form jak zareklamować firmę budowlaną. Ale wydaje mi się, że najrozsądniej jest wybrać internet i tutaj podziałać samemu lub zgłosić się do agencji http://3marketing.pl/ . Będą nam w stanie odpowiednio pomóc, ratowali interesy kilku moich kolegów którzy nie mieli zamówień. Teraz prężnie działają i nie narzekają na brak ruchu w firmie.

Concetta
Posty: 143
Rejestracja: wt wrz 05, 2017 10:29 am

Re: Reklama firmy budowlanej

Post autor: Concetta » pt paź 30, 2020 2:54 pm

Tak na dobrą sprawę sposobów na reklamę firmy budowlanej mamy dzisiaj wiele. Niemniej jednak zdecydowanie warto wziąć pod uwagę promocję w sieci. Aby jednak wybrać odpowiednie narzędzia, dobrym pomysłem będzie skorzystanie z pomocy Performance Marketing https://andrzejczyk.com.pl . Decydując się na tą ofertę, sięgamy po wsparcie specjalisty, zajmującego się różnymi sposobami promocji w sieci, który pomoże nam wybrać optymalna strategię i jestem pewna, że korzystając z doświadczenia jak i ogromnej wiedzy tego e-commerce manager, szybko uzyskamy oczekiwane wyniki.

palarka
Posty: 30
Rejestracja: sob paź 06, 2018 2:42 pm

Re: Reklama firmy budowlanej

Post autor: palarka » pt paź 30, 2020 5:27 pm

Rynek budowlany jest dosyć wymagajacy a przede wszystkim bardzo konkurencyjny. Dlatego tutaj skupiałbym sie raczej na kampanii w tym stylu http://marketingsensoryczny.com.pl/ z wykorzystaniem sugestywnych a moze nawet konstrowersyjnych claimów ubranych w oryginalny design

ramonka

Re: Reklama firmy budowlanej

Post autor: ramonka » wt lis 17, 2020 4:30 pm

Dla mnie marketing szeptany to wręcz idealna opcja na skuteczną reklamę w uczciwej cenie. To narzędzie wręcz stworzone do celnego docierania do wąskiego grona klientów. Agencja http://marketingnaforach.pl zna się na tym doskonale i znając wytyczne świetnie prowadzą dla mnie kampanię marketingu internetowego.

trymek
Posty: 360
Rejestracja: czw sie 08, 2019 5:10 am

Re: Reklama firmy budowlanej

Post autor: trymek » śr lis 25, 2020 3:59 am

Zerknijcie na katalog firm wysoczyzna wydaje mi się, że dla firmy budowlanej dodawanie ogłoszeń w takich miejscach jest świetnym rozwiązaniem reklamowym.

liczi
Posty: 610
Rejestracja: wt sie 06, 2013 5:57 am

Re: Reklama firmy budowlanej

Post autor: liczi » śr lis 25, 2020 4:16 am

Z pewnością nad formą reklamy trzeba będzie się dobrze zastanowić, by była odpowiednio dopasowana do potrzeb i samej branży.

niekryty1
Posty: 6
Rejestracja: pt lis 27, 2020 6:04 am

Re: Reklama firmy budowlanej

Post autor: niekryty1 » pt lis 27, 2020 6:11 am

Patrząc z perspektywy obecnej sytuacji covidowej warto chyba wejść w internet. Zalezy jeszcze co masz na myśli pisząc reklama firmy internetowej. Ja pierwsze co pomyślałbym to pozycjonowanie firmy w internecie - jeśli firmy budowlanej z Wrocławia - to najlepsza z regionu https://agencjawroclawska.pl/. Odezwij się do nich i zapytaj o darmowy audyt seo. Powinni pomóc!

Odpowiedz